Vytvořili jste něco zajímavého? Tak to hoďte sem...
4 příspěvky • Stránka 1 z 1

k3rb 4D cinema

Vytvořili jste něco zajímavého? Tak to hoďte sem...
k3rb3r0s
V.I.P
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování
Příspěvky: 696
Registrován:07 zář 2007 12:32
Odesláno:13 úno 2011 01:27

k3rb 4D cinema

Po dlouhé době jsem opět objevil 3d grafiku a tentokrát jsem zkusil něco těžšího a mám hned 2 výtvory a narozdíl od mých předešlých(láhev na olej) vypadají podstatně lépe (dle mého mínění), ale jen podle tutů protože sám se pořád ztracím, ale teď se pokouším dostat se přes to :-D


moje starší výtvory :
Obrázek
Obrázek

a teď něco novějšího
Obrázek
Obrázek

zárověn mám zájem o kritiku a spíš jestli někdo neznáte nějakou stránku s tutoriály pro 4d cinemu klidně i anglicky
V.I.P
honya22
Pozorovatel
Příspěvky: 32
Registrován:07 črc 2009 12:37
Odesláno:14 úno 2011 15:56

k3rb 4D cinema

Libi se mi jen ty koule :) ty jsou fakt good....delal jsi to podle tutorialu?
Pozorovatel
k3rb3r0s
V.I.P
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování
Příspěvky: 696
Registrován:07 zář 2007 12:32
Odesláno:24 dub 2011 09:02

k3rb 4D cinema

ty koule jsou podle tutoriálu, ale byl hrozně blbej protože potřebuješ spec. textury ktery jsem si musel najít a stejně to vypadá trochu jinak

btw: včera jsem se nudil tak jsem si po dlouhý době zkusil animovat a ještě jsem si hrál s efekty tak mám tohle



btw: Movie maker umí dělat divy když ze 151 mb velkýho videa udělá po střihu 3.5 mb velký video který je téměř stejný jen o 1.5 sec kratší
V.I.P
MeeraRao
V.I.P
Příspěvky: 1
Registrován:12 srp 2022 10:11
Odesláno:12 srp 2022 10:35

Re: k3rb 4D cinema

Podle mne je to pekkny!
Cinemu 4D jsem nezkoušel, zato v Blenderu jsem si vyhrál až až. Blender je populární 3D modelovací program, ve kterém lze vytvářet profesionální modely (např. do her), animované filmy nebo např. fyzikální simulace. nejen modelování, texturování, rigování, animování, kompozitor, jednoduchý videoeditor,stále se zlepšující nástroj pro motion tracking, progresivní renderer Cycles,...
Pro pohodlné ovládání programu je doporučován grafický tablet. V práci jsem používal XP-Pen Deco 03 drawing pad, to Lko bylo super když jsem měl 2 monitory vedle sebe. že můžete využívat změny tlaku hrotu pera a nemusíte některé atributy štětců neustále ručně přenastavovat.
V.I.P
4 příspěvky • Stránka 1 z 1