Tlachání o hrách :-)
1 příspěvek • Stránka 1 z 1

Thief 4

Tlachání o hrách :-)
Uživatelský avatar
Pišta 69
W4A Veterán
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování
Příspěvky: 2622
Registrován:05 led 2009 01:21
Odesláno:07 črc 2014 09:32

Re: Thief 4

Hele já jej hrál, mám ho dokonce ještě v počítači ale nějak mě to omrzelo, prostě se vypařilo to kouzlo, žádní obyč kolemdoucí který bych buchnul zezadu po hlavě. Je to jako dishonored s tím že ten dishonored má podle mě lepší příběh, nebo alespoň natolik dobrej že jsem jej dohrál s chutí až do konce.

Nejspíš mě odradilo to že je to tak konzoloidní a na dnešní dobu noc málo možností. :D A nebo jsem už na to prostě starej a toto je hra zrovna pro děcka.

a AI je fakt mizerná. :puke: Já to hrál rovnou na nejtěžš, u konzolovek je to jak požádná hra na easy a jedinej rozdíl co pozoruješ tak že davaji větší poškození pokud na tebe přídou, jinak s tím plížením a odlakanim pozornosti s nima vubec nepříjdeš do kontaktu.
Nevim no. Ty hry už asi nejsou co bejvávali, snaží se nadchnot většinu a pro ostřejší hráče to pak není žádná výzva. Třeba ten novej Wolf, 2 dny na nejtěžší obtížnost a byla to procházka růžovým sadem, uplně jednoduchá hra .... jednoduší jak crysis 2 a 3. Prostě buť mi to tak de, nebo jak říkam je to pro děcka. U Qake 2 se zapotím Xkrát víc.
W4A Veterán
1 příspěvek • Stránka 1 z 1