Tlachání o hrách :-)
104 příspěvků
Mr.P!$$
Provider Silver
Bydliště: Czech Budweis :)
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování
Příspěvky: 376
Registrován:27 pro 2008 16:43
Odesláno:20 lis 2011 14:31

The Elder Scrolls V: Skyrim

Mám takovou blbou otázku. Koupil jsem si ten dům za 5000 v Bílým průsmyku, ale zaboha nevím, kde je. :D Tak jestli jste si ho taky někdo koupil, tak mi prosím řekněte, kde ho najdu. Děkuji. :D
Provider Silver
Uživatelský avatar
Helmic
V.I.P
Bydliště: tam kde zrovna sem
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování
Příspěvky: 243
Registrován:21 led 2007 16:05
Odesláno:20 lis 2011 14:37

The Elder Scrolls V: Skyrim

jak je brána do toho mšsta ...tak je to ten dům vedle kovárny hned nazačátku.
"Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to"
Obrázek
V.I.P
Uživatelský avatar
Pišta 69
W4A Veterán
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování
Příspěvky: 2622
Registrován:05 led 2009 01:21
Odesláno:20 lis 2011 15:20

The Elder Scrolls V: Skyrim

V cz je to myslim větrný dum.

chtelo by to asi update. Tetka sem mel ukol v tom hradu stribrnovalsých s tim jak mam vyslechnou par lidi a setkat se s nim pak v svatini ... ten chlap je mrtvej a ukol mam aktualni a ukauje tam kde predtim tal. A nevim vubec kdo ho zabil nebo tak okolo jesou jen 2 vojaci a nikde jinde jina mrtvola neni.
W4A Veterán
Uživatelský avatar
L.O.L.I.
Post man
Bydliště: Tam kde to žije!!!
Dal poděkování: 22 poděkování
Dostal poděkování: 41 poděkování
Příspěvky: 2744
Registrován:22 led 2008 20:36
Odesláno:20 lis 2011 15:25

The Elder Scrolls V: Skyrim

Pišta jestli je mrtvej tak bych zkusil ho prohledat, jestli v sobě nebude mít nějaký věci do questu. Jinak do konzole napiš resurrect a klikni na postavu a enter ;) Voilá!
Obrázek
Join us, be active
"Ten kdo vymyslel práci by ji taky měl naučit onanovat aby se sama udělala."
"Rozhodl jsem se žít věčně a umřu jedině že by mi to nevyšlo."
"Life is a ticket to the greatest show on earth."
"Není ostuda upadnout, ale zůstat ležet!"
"Use soft words and hard arguments."
"Better late than never."
Post man
Uživatelský avatar
Pišta 69
W4A Veterán
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování
Příspěvky: 2622
Registrován:05 led 2009 01:21
Odesláno:20 lis 2011 15:39

The Elder Scrolls V: Skyrim

:thumleft: dik to du testnout ... prohledavat sem ho prohledaval a nic, prave ze sem s nim mel jen promluvit.
W4A Veterán
Uživatelský avatar
Domin
SPAMER
Dal poděkování: 24 poděkování
Příspěvky: 727
Registrován:04 říj 2008 16:05
Odesláno:20 lis 2011 16:07

The Elder Scrolls V: Skyrim

čau, hele mám problem, našel sem toho Esberna ve stokách ten jak ví o dracích vše, ale tohle se mi děje poprvý, jdu k těm jeho dveřím, mluvim s ním ale skipuje se mi dialog sám, on ani nemluvý takýe nevim co říká, a když pak že že sem dragorozený tak mi řekne at jdu dál, jenže mi u něj jednou otevřít dveře, nevíte co s tím? dík
SPAMER
Uživatelský avatar
Domin
SPAMER
Dal poděkování: 24 poděkování
Příspěvky: 727
Registrován:04 říj 2008 16:05
Odesláno:23 lis 2011 16:53

The Elder Scrolls V: Skyrim

tak se dohrál hlavní příběh, zabil sem Alduina, ale se*e mě že např za Císařskou Legii sem to taky dohrál zabil sem Ulfrika ale nic se na příběhu nezměnilo, to samí za družníky, jak mě Kodlak poslal pro ty headky těch čubek, pak chcípl a do ted tam stojej stejně jako předtim, nic se nezměnilo.....achjo ale zabýt Alduina bylo jednoduchý :D ani jeden potion sem nemusel když tam byly ty 3 blbové co mi pomáhaly, mnohem těžší bylo zabýt mýho druhýho nebo třetího draka, ale s tim Drakobijeckym řevem je to hračka
SPAMER
Uživatelský avatar
Spamz00r
Palubní radista
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování
Příspěvky: 718
Registrován:05 kvě 2008 15:41
Odesláno:23 lis 2011 23:44

The Elder Scrolls V: Skyrim

Nevěřil jsem vlastním očím vylezu ven z jeskyně po karnevalu a slyšim ječet draka, si řikám .. paráda další duše bude doma. No a oni tam byly dva :D Jeden Krvavej a druhej normální po delším epic fightu jsem se snima vypořádal a ještě semy vešli na screen :D :thumleft:

Obrázek

jinak hra pecka hrozně moc možností co se dá dělat. Předchozí jsem nehrál nějak mě to netáhlo ani ke Skyrimu.. první dojem byl blbej bojovej systém a celý takový nevim :D ale pak jsem přišel na to že můžu tohle tohle bla bla bla a smažim co to jde :P

EDIT: ještě jedna věc každý ŘEV má tři slova nebo jenon jeden. Jestli kazdý kde k nim seženu ty další dííky :P
Palubní radista
Uživatelský avatar
Domin
SPAMER
Dal poděkování: 24 poděkování
Příspěvky: 727
Registrován:04 říj 2008 16:05
Odesláno:25 lis 2011 14:54

The Elder Scrolls V: Skyrim

Eskymak píše:No já ti řevy ani po přečtení článku na wiki moc nepochopil, naštěstí to stejně nepoužívám. Zatím (20.lvl) jsem udolal vše i bez nich.


takže si nedal ani Drakobijeckej řev? :D nekecej :D
SPAMER
Uživatelský avatar
Half Life
Radista
Dostal poděkování: 3 poděkování
Příspěvky: 198
Registrován:24 dub 2007 19:22
Odesláno:29 lis 2011 01:39

The Elder Scrolls V: Skyrim

:D prej u některejch.U VŠECH !!! Jsem naprosto nadšenej,že ještě existujou normální lidi jako Dan a řeknou, jak to vlastně je a né jako fanatici co kupují trademark a řikají, že to není zase tak hrozný i kdyby tam byl v celý hře jen hnojník a pánáček tam házel vidlema.A říct si cca 1100 Kč za takovou katastrofu je naprostej zločin.Ještě žě jsem nepředobjednával.Tady v týhle době už věřím a podporuju finančně jen Crytek.Jinak to jde s PC scénou ne od 10 k 5 ,ale od 5 k 0.Nikdy ještě před 4 rokama by mě nenapadlo že to řeknu,ale PC platformu čeká už blízký budoucnosti zánik,možná blišší než-li si všichni uvědomují.Dávám jí 7 let a konec.
ObrázekObrázek
Radista
104 příspěvků