Tlachání o hrách :-)
104 příspěvků
Uživatelský avatar
Pišta 69
W4A Veterán
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování
Příspěvky: 2622
Registrován:05 led 2009 01:21
Odesláno:18 lis 2011 14:24

The Elder Scrolls V: Skyrim

Je to volitelný, ja si tam taky nic nedal. Umlatil sem jich pár drapama a jak sem ziskal zbraně šlo to jak nic, jina kde to dokončit celí i s plížením, akorat mi dělal problem ten posledni mág tak sem to pak vzal hopem mečem.
W4A Veterán
Uživatelský avatar
Pišta 69
W4A Veterán
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování
Příspěvky: 2622
Registrován:05 led 2009 01:21
Odesláno:18 lis 2011 14:36

The Elder Scrolls V: Skyrim

ta azurina hvězda ke to jeco to je ? :D To by se mi hodilo na sekeru :D .. mohl bych pak dát smrtici očarování kombinace ledu ( slow ) a satí života na max, pač i s obřim kamenem duší je to jen na pár ran.
W4A Veterán
Uživatelský avatar
Pišta 69
W4A Veterán
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování
Příspěvky: 2622
Registrován:05 led 2009 01:21
Odesláno:18 lis 2011 17:15

The Elder Scrolls V: Skyrim

:D Ale jo .. jen tet hledam kde sou ty blbý lokace s daedrama. tet mam sice jen level 37, ale krom magu ke kterejm pokud se rychle nedostanu a maji led tak kleknu to pada na skoro ranu.
W4A Veterán
Uživatelský avatar
Pišta 69
W4A Veterán
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování
Příspěvky: 2622
Registrován:05 led 2009 01:21
Odesláno:18 lis 2011 18:30

The Elder Scrolls V: Skyrim

:D tak už mam 2 srdce, z toho jedno padlo na sekeru ktera ma ve finale ještě větší poškozeni než mela ebonitova a okouzlena .. skvělích 147dmg bez očarování :D. Kdo dava ukoly typu vlitni tam a všechno vyvraždi ? Nejlip celí město ... potřevuji ještě 4 body abych měl obouručáky na 100
W4A Veterán
Uživatelský avatar
Pišta 69
W4A Veterán
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování
Příspěvky: 2622
Registrován:05 led 2009 01:21
Odesláno:18 lis 2011 21:18

The Elder Scrolls V: Skyrim

:D tak sem do seme kopnul posledni kovářskej dryják vylepšil daedrickou obouručni sekeru a boužel sem nestihl vylepšit přilbu a zjistil jsem že bez toho elixiru je ta zbroj slabší než dračí co mám, ale tou sekerou pokud někoho nedam na první ránu tak na druhou určitě :D .. a to už je joo boss pokud tu první přežije ... tak sem to zvišil na mistra a stejně padaji na 2 rany... akorat někteří magove mě štvou, než k nim doběhnu kolikrat chcipnu jakej maji nehoraznej damage... hlavně ten led je zabijak.


nevite někdo alchimisti jak se mixujou ty kovařský dryáky ? :D Na ultra legendarni daedrickou zbroj... přilbu už sem zmršil, tak dal jen s tim.
W4A Veterán
Uživatelský avatar
Pišta 69
W4A Veterán
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování
Příspěvky: 2622
Registrován:05 led 2009 01:21
Odesláno:18 lis 2011 21:29

The Elder Scrolls V: Skyrim

:D no tak tam sem byl pravě a ten tam ještě není.
A linky do code... takže zatim jedina možnost je pokud se ukaže v obchodě.
W4A Veterán
Uživatelský avatar
Pišta 69
W4A Veterán
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování
Příspěvky: 2622
Registrován:05 led 2009 01:21
Odesláno:18 lis 2011 21:55

The Elder Scrolls V: Skyrim

Jj stejne musim nahrabat ještě penize. :D Sem zjistil proč to mam teť tak jednoduchy. Tak jak tomu bylo v předešlim dilu i falloutech tak nepřatele zavisi na levelu postavy a jelikož ja jel hlavně obouruční a zbraně, kovařstvi a pak nějak tak když to dostavam tak se da i ta těžká zbroj a zrovna rozjiždim očarování .... takže už vim proč se mi dnes za celej den hrani šoupnuli obouručaky jen o 2 levely :D ... teprve po zvišeni obtižnosti sem potkal nový monstra. (37lvl) Tak s těma driakama a kovařstvim sem si hodně pomohl... pokud si to zahraji znova a nepudu za mága tak ta kovařina je zase jistá :D
W4A Veterán
Uživatelský avatar
Domin
SPAMER
Dal poděkování: 24 poděkování
Příspěvky: 727
Registrován:04 říj 2008 16:05
Odesláno:19 lis 2011 10:13

The Elder Scrolls V: Skyrim

tak já sem u družníků, lvl 16 a hned po 3 úkolech už mě přeměnily na vlkodlaka, docela .:!CENZORED!:., akorát mě .:!CENZORED!:. že je to časově omezený a jen jednou deně, to časový omezení nevim jak to s ním je, sprintoval sem krajinou a najednou mi klesly o něco málo HPčka, červeně se mi rozbrazila obrazovka jak kdybych měl low HP a byl sem zase redgard, ale nejvíc m*da je ta přeměna na vlkodlaka.....btw hrál sem od začátku pro Císařství, dělal pro ně úkoly a asi za 7 hodin hraní sem to za ně dohrál, zabil sem Ulfrika, a pak mi řekly že už mě nepotřebujou :( :D
SPAMER
Uživatelský avatar
Shomid
Radista
Bydliště: Jičín
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Příspěvky: 267
Registrován:12 črc 2007 11:04
Odesláno:19 lis 2011 10:27

The Elder Scrolls V: Skyrim

Někdo může doporučit jak začít s kovařinou? Já sem to nějak nepochopil. :D Ve městě jsem teda narazil na různý kovářský workbenche, ale stejně sem tam nic vyrobit nemoh. Nějaký konkrétní doporučení?
Obrázek
Radista
Uživatelský avatar
Pišta 69
W4A Veterán
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování
Příspěvky: 2622
Registrován:05 led 2009 01:21
Odesláno:19 lis 2011 18:40

The Elder Scrolls V: Skyrim

zabiješ a prohledáš tělo, sem tomu ani nevěnoval pozornost tomu ukolu, proste sem chodil dal po mapě a až sem je potkal tak sem je potkal. Jinak ten předmět co dostaneš tak použij podle toho na co se orientuješ, dostaneš na to body jak když se chceš vyučit.
W4A Veterán
Uživatelský avatar
Pišta 69
W4A Veterán
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování
Příspěvky: 2622
Registrován:05 led 2009 01:21
Odesláno:19 lis 2011 22:14

The Elder Scrolls V: Skyrim

Jo, taky přemejšlim že to rozjedu pliženi k tý svi postavě... nemam tet dostavat za co levely. obouručni už mam 97, kovařina 100, těžká zbroj 87 a očarování se pěkně tahne ale už jej ma na 60... dnes sem to hal pul dne a jak davam ty kriticky zasahy a mam 141% utok na obourucaky se sekerou s 147dmg v základu. navic pro obouručni zbraně tak sem zjistil že teměř vubec nedostavam exp za ty obouručni .. a většinou se mě ani nedotknou takže mi vazne i ta těžká zbroj. :( dneska sem dostal jen jeden level.

tak pojedu lažo plažo očarovani a asi zkusim najit ten kamen a přepnu si jej na zloděje.

ale už se mi kously 2 questy.. ty už asi nesplnim.
W4A Veterán
Uživatelský avatar
Pišta 69
W4A Veterán
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování
Příspěvky: 2622
Registrován:05 led 2009 01:21
Odesláno:19 lis 2011 23:15

The Elder Scrolls V: Skyrim

to odlechčeni zbroje, ze te neomezuje při pohybu. Ja pokud se co nejrychleji nedostanu k magovi tak sem ko většinou pokud nemam nějakej řev po ruce.

Nevite zda pokud začnu davat perky i na manu tak zda budu mit vuči magii i větši odolnost ?
W4A Veterán
104 příspěvků