Tlachání o tom, co nejde nikam zařadit
14 příspěvků • Stránka 1 z 1

Pohádka o přítelkyni

Tlachání o tom, co nejde nikam zařadit
Uživatelský avatar
KlopuX
W4A Veterán
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Příspěvky: 899
Registrován:24 říj 2008 23:02
Odesláno:20 led 2014 23:21

Pohádka o přítelkyni

Zdravim , potřebuji pomoct, tím pádem mám pro Vás důležitý úkol :D Přítelkyně si na mě vymyslela že chce po mě abych jí vymyslel pohádku (krátkou) jenže já vůbec nemám představivost :D Je to pro mě velmi důležitý , odměna jistá :tongue:
Zadala mi tyto instrukce co pohádka musí obsahovat ,

Takže jí cituji : lekce 1. pohádka je o mě :D (přítelkyně)
lekce 2. další roli má ten kdo pohádku vymýšlí :-P (já)
lekce 3. zajímavej děj s možností dvojsmyslů, podtextů, narážek, zámotků, je po 22.h takže možno i zajímavějších :-P :*
lekce 4. možnost pokračování
lekce 5. štastnej konec

Moc to pro mě znamená takže Vás prosíím :lol:
W4A Veterán
Uživatelský avatar
KlopuX
W4A Veterán
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Příspěvky: 899
Registrován:24 říj 2008 23:02
Odesláno:21 led 2014 22:52

Re: Pohádka o přítelkyni

prosíím , velmi naléhavé , kdo mi pomůže tak ho zaplatim zlatem :lol:
W4A Veterán
Uživatelský avatar
apopisde
Technik
Bydliště: Warez, L'Vivs'Ka Oblast', Ukraine
Dostal poděkování: 2 poděkování
Příspěvky: 347
Registrován:20 led 2009 15:04
Odesláno:22 led 2014 12:29

Re: Pohádka o přítelkyni

No jestli ti tim nechce naznacit, ze se brzo narodi prcek, tak aby jsi byl schopnej vypravet pohadky :chnachna:
Technik
Uživatelský avatar
KlopuX
W4A Veterán
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Příspěvky: 899
Registrován:24 říj 2008 23:02
Odesláno:22 led 2014 12:32

Re: Pohádka o přítelkyni

ne to ne ...snad nee.. ne určitě ne :no:
W4A Veterán
Uživatelský avatar
eridanus
Helper
Dostal poděkování: 1 poděkování
Příspěvky: 530
Registrován:14 říj 2008 13:10
Odesláno:22 led 2014 14:48

Re: Pohádka o přítelkyni

Byla jednou jedna pohádka o přítelkyni pana Klobouka z Klobouků. Pan Klobouk byl velmi zámožný a chtivý majetku. Proto měl několik zlatých rolí, ne jen jednu, papíru.

Kloboukova přítelkyně měla velký zálusk po takových mužích a proto jí nevadilo ani to, že měl jen dva smysly. Čich na peníze a hmat jen na věci, které byli jeho erekci nápomocné. (obrázky pod textem)

V počátcích, když se ho snažila chytit do svých nenechavých chtivých ruček, si nechala mladá Kloboučnice líbit zcela vše. Mladý Klobouk ji vždy přitiskl k zemi a zarazil do ní špičku svého klobouku. Neméně vtipně to nazývali narážkou. Kloboučnici se to začalo líbit a svému Kloboukovi povolila sem tam i nějakou zhýralost. Například měla ráda když se spolu zabalili do hedvábných přikrývek a v tomto zámotku...

Ale co bych Vám povídal, v tomto tam ještě dnes pokračují, jděte se tam podívat... Poslední zprávou bylo, že mladé Kloboučnici přestalo jít o majetek Klobouka a jediné zlato které ji nepřestalo zajímat bylo naštěstí to, které skrýval ve své levé kalhotě...

:mrgreen:


...máš tam vše...

:rotating:
Kdo nedělá nic pro druhé, nedělá nic pro sebe.
Johan Wolfgang von Goethe
Helper
Uživatelský avatar
apopisde
Technik
Bydliště: Warez, L'Vivs'Ka Oblast', Ukraine
Dostal poděkování: 2 poděkování
Příspěvky: 347
Registrován:20 led 2009 15:04
Odesláno:22 led 2014 17:23
Uživatelský avatar
KlopuX
W4A Veterán
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Příspěvky: 899
Registrován:24 říj 2008 23:02
Odesláno:22 led 2014 22:55

Re: Pohádka o přítelkyni

Myslel jsem to trošku jinak :thumleft:
W4A Veterán
Uživatelský avatar
eridanus
Helper
Dostal poděkování: 1 poděkování
Příspěvky: 530
Registrován:14 říj 2008 13:10
Odesláno:23 led 2014 07:28

Re: Pohádka o přítelkyni

:mrgreen: hele není to tak složité a jestli Tě Tvá přítelkyně dobře zná tak to stejně pozná, žes to nepsal a bude oheň na střeše jak se říká...

Čili jestli pro Tebe alespoň něco znamená a chceš si to pořádně užít, je to celkem dobrý nápad...

Něco vymysli a pak jí řekni že na oplátku si to teďka zahrajete, alespoň budeš mít motivaci i Ty.. :twisted:
Kdo nedělá nic pro druhé, nedělá nic pro sebe.
Johan Wolfgang von Goethe
Helper
Uživatelský avatar
KlopuX
W4A Veterán
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Příspěvky: 899
Registrován:24 říj 2008 23:02
Odesláno:23 led 2014 12:15

Re: Pohádka o přítelkyni

Vám se to lehko řekne :D
W4A Veterán
Uživatelský avatar
HaNoi
Provider Bronze
Bydliště: Ha Noi
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování
Příspěvky: 525
Registrován:04 lis 2008 11:12
Odesláno:23 led 2014 13:53

Pohádka o přítelkyni

eridanus má recht - ona to stejně pozná, záleží na tom jak dlouho jste spolu baby nejsou blbý všeobecně se říká že jsou cca myšlenkově o 5 let vyspělejší než chlapi tak na ni nešij habaďůru a kápni božskou že na to nemáš - třeba jí jde jen o to aby si ověřila jestli do budoucna jsi či nejsi schopen vymyslet pohádku potažmo lež na to aby si kryl průser nebo sebe (zahýbačku) apod. vole nebuď vůl :disagree: :fuck: :lol:
Provider Bronze
Uživatelský avatar
Pišta 69
W4A Veterán
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování
Příspěvky: 2622
Registrován:05 led 2009 01:21
Odesláno:23 led 2014 14:16

Re: Pohádka o přítelkyni

Byl jednou jeden ostrov a na ostrově existovaly všechny pocity člověka.Byla tam bolest, byla tam radost, bylo tam bohatství a mezi ostatními tam bydlela taky láska.
Ale jednou se ten ostrov začal zmenšovat a všechny ty pocity si začalystavět svoji loď, jenom láska věřila, že se zachrání bez lodě a tak žádnou nestavěla. Pevnina ubývala a vody přibývalo, a když už tam láska
stála jenom na špičce jedné nohy, začala prosit ty ostatní.
Říkala: Smutku prosím tě vezmi mě na svoji loď. A smutek říkal: já tě nemůžu vzít na svoji loď, já jsem tak smutný, že se svým smutkem musím být sám. Láska prosila dál, říkala bohatství: Bohatství prosím tě vezmi mě na svoji loď.
Ale bohatství odpovědělo: Já nemohu, mám na své lodi drahé kamení a drahé kovy, ty by se mohly poškodit, nemůžu tě sem vzít.
A tak láska prosila dál. Prisila radost: radostiprosím tě prosím vezmi mě na svoji loď, ale radost byla tak radostná a zaujatá sama sebou, že si lásky ani nevšímala.
Láska zavřela oči a schoulila se celá do sebe a najednou slyší hlas: Pojď nastup si na moji loď. Láska otevřela oči nastoupila na loď schoulila se a usnula.
Když se probudila, byla už v bezpečí, byla na pevnině a okolo ní nikdo nebyl, jenom slunce, pohoda, bezpečí.
Láska zvedla oči k nebi a říká: Bože prosím tě, řekni mi, kdo byl ten stařec, který mi vzal na svoji loď.
A bůh jí odpověděl: To byl čas.
A láska říká: Čas, proč právě čas, proč mi pomohl čas?

Co tohle ? uprav si to trochu podle svýho, přidej pár pocitů a pod ... taky ji vykládám jen podle svýho.

a potom je dobrá o jednom nosiči vody v dvou hlíněných láhvích, z nichž jedna je ruplá a utíká z ní voda ....
W4A Veterán
Uživatelský avatar
eridanus
Helper
Dostal poděkování: 1 poděkování
Příspěvky: 530
Registrován:14 říj 2008 13:10
Odesláno:23 led 2014 14:42

Re: Pohádka o přítelkyni

Jojo tohle je dobré, ovšem jestli už to nedostala emailem :omg: nebo si to nepřečetla někde na netu... viz např...

Kód: Vybrat vše

http://www.moje-pravdy.cz/z-jinych-zdroju/moudre-cteni/moudre-pribehy/1408-jen-cas-vi-jak-dulezita-je-laska

to by pak bylo doma celkem nemilé... :mrgreen:
Kdo nedělá nic pro druhé, nedělá nic pro sebe.
Johan Wolfgang von Goethe
Helper
Uživatelský avatar
Pišta 69
W4A Veterán
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování
Příspěvky: 2622
Registrován:05 led 2009 01:21
Odesláno:23 led 2014 14:59

Re: Pohádka o přítelkyni

No proto říkám že si to musí upravit k obrazu svému. Ale stejně, tohle už je x let starý a ne každa holka myslí warezacky a pujde to hledat na net :D.
W4A Veterán
Uživatelský avatar
KlopuX
W4A Veterán
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Příspěvky: 899
Registrován:24 říj 2008 23:02
Odesláno:23 led 2014 23:03

Re: Pohádka o přítelkyni

no ona přesně tuhle zná :lol: projela si strýčka googla a uložila pár pohádek abych jí nemohl oje*at :fuck: , do světa warezáků už jsem jí zasvětil taky :lol:
W4A Veterán
14 příspěvků • Stránka 1 z 1