Jaké je Vaše nejoblíbenější jídlo?Podělte se s námi o receptury! :)
8 příspěvků • Stránka 1 z 1

Recepty s jahodama

Jaké je Vaše nejoblíbenější jídlo?Podělte se s námi o receptury! :)
Uživatelský avatar
Cheff
W4A Veterán
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování
Příspěvky: 1893
Registrován:22 bře 2007 14:01
Odesláno:02 čer 2009 22:04

Recepty s jahodama

Nemáte někdo nějaké dobré recepty co všechno se dá dělat z jahod? Máme jich hafo ze zahrady a už nevíme co z nich dělat. Ty jo, dají se jahody destilovat? Z malin děláme víno, ale co z jahod.
Naposledy upravil(a) RED SK!NS dne 02 čer 2009 22:33, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Přesunuto do správné sekce
Používej funkci Obrázek, k poděkování použij Obrázek, poslední příspěvek NEObrázek
W4A Veterán
Uživatelský avatar
Stony
Technik
Bydliště: www.war4all.com and FM
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování
Příspěvky: 345
Registrován:01 lis 2008 23:39
Odesláno:02 čer 2009 22:07

Re: Recepty s jahodama

s tou destilaci to neni spatny napad :D kdyztak se stav a ja neco odkoupim :D muzes primo z prace :thumleft: :lol: :lol: a priber sebou i 0,5 palenice jahodove :lol: :lol: reknu segre at mi da nejake recepty na nejaky kolac nebo tak neco rada vari na to kolik ma roku :)
:twisted: ...JE TO ŠKODA...ALE BOHUŽEL JE TO TAK... :twisted:
Technik
Uživatelský avatar
Cheff
W4A Veterán
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování
Příspěvky: 1893
Registrován:22 bře 2007 14:01
Odesláno:02 čer 2009 22:25

Re: Recepty s jahodama

Chleba s máslem, jahodama a moučkový cukr? Hledám slova, ale tohle jsem fakt ještě v hubě neměl. A žmolenku, tu miluju. Jo a Stony, kolik má ségra :D ?
Naposledy upravil(a) Cheff dne 02 čer 2009 22:27, celkem upraveno 1 x.
Používej funkci Obrázek, k poděkování použij Obrázek, poslední příspěvek NEObrázek
W4A Veterán
Uživatelský avatar
Stony
Technik
Bydliště: www.war4all.com and FM
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování
Příspěvky: 345
Registrován:01 lis 2008 23:39
Odesláno:02 čer 2009 22:27

Re: Recepty s jahodama

No to ja taky ne :D cumim na to jak puk :D ... jinak jsem se bavil s kamosem ohledne te palene jahody a rikal ze vsechno se da palit takze ja byt tebou tak to vyzkousim :D a pak si to treba muzes dat i patentovat pokud nekdo uz palenici z jahod neprodava :lol: .... zitra jestli nezapomenu tak ti tu postnu nejake recepty co ma segra .. nechci ji uz budit :no:

tu jsem neco nasel :D

Kód: Vybrat vše

http://ona.idnes.cz/ty-nejlepsi-jahodove-sarloty-a-napoje-d8r-/recepty.asp?c=A080612_141503_recepty_ves

http://recepty.chytrazena.cz/napoje/jahodova-limonada-s-primesi-alkoholu--30715.html
a jinak segra ma 16 :yes: :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) Stony dne 02 čer 2009 22:33, celkem upraveno 1 x.
:twisted: ...JE TO ŠKODA...ALE BOHUŽEL JE TO TAK... :twisted:
Technik
Uživatelský avatar
Cheff
W4A Veterán
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování
Příspěvky: 1893
Registrován:22 bře 2007 14:01
Odesláno:02 čer 2009 22:50

Re: Recepty s jahodama

Koláče a bublaniny, zmrzliny děláme ze všeho co zahrada dá, ale uvidíme jestli nemá někdo nějakou specialitku na ty jahody. Třebna od ®EDa mám chladič na pivo, tak uvidíme jestli použiju něco dalšího z fóra.
Používej funkci Obrázek, k poděkování použij Obrázek, poslední příspěvek NEObrázek
W4A Veterán
Uživatelský avatar
Pišta 69
W4A Veterán
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování
Příspěvky: 2622
Registrován:05 led 2009 01:21
Odesláno:02 čer 2009 22:53

Re: Recepty s jahodama

:D teť jsem měl na večeři jahody se šlehačkou ... ale přisypal sem si tam něco jak granko, čokolada v prašku prostě a nahodou good.
W4A Veterán
Uživatelský avatar
piserius
W4A Veterán
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 16 poděkování
Příspěvky: 2969
Registrován:05 zář 2007 11:02
Odesláno:02 čer 2009 23:13

Re: Recepty s jahodama

rozmačkej si jahody s trochou cukru (moučkového podle chuti) a hoď to do mrazáku a máš z toho dřeň
udělej si malé knedlíčky (z tvarohového těsta - najdeš na netu), uvař je, hoď na talíř, na ně potom plácni kysanou smetanu a rozmačkané jahody s cukrem (stejné, jako jsi dělal na dřeň, ale nedávej je do mrazáku) a to je bomba - já je sypu ještě kakaem :)
jinak receptů je spousta, ale jsem líný je psát
The Bird of the Hermes is my name, eating my wings to make me tame.
W4A Veterán
Uživatelský avatar
Pišta 69
W4A Veterán
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování
Příspěvky: 2622
Registrován:05 led 2009 01:21
Odesláno:02 čer 2009 23:19

Re: Recepty s jahodama

piserius píše:rozmačkej si jahody s trochou cukru (moučkového podle chuti) a hoď to do mrazáku a máš z toho dřeň
udělej si malé knedlíčky (z tvarohového těsta - najdeš na netu), uvař je, hoď na talíř, na ně potom plácni kysanou smetanu a rozmačkané jahody s cukrem (stejné, jako jsi dělal na dřeň, ale nedávej je do mrazáku) a to je bomba - já je sypu ještě kakaem :)
jinak receptů je spousta, ale jsem líný je psát

do toho mrazáku to udělej i sladší a je dost dobrý do toho dat i něco hodně tučnýho, např šlehačku nebo tak něco ... čím víc tím líp. Pak ta dřeň bude míň zledovatělá (nemam v tom rád ty kusy ledu ) a bude se to podobat víc zmrzlině.

A nedoporučuji to dělat s jahodama po dešti, sou moc nachlastaný vodou a i celkově chutnají míň... jak třešně ...
W4A Veterán
8 příspěvků • Stránka 1 z 1