Podělte se s námi o Vaše zajímavé přiběhy :D
8 příspěvků • Stránka 1 z 1

10let u Vodafone - děkujeme, odcházíme

Podělte se s námi o Vaše zajímavé přiběhy :D
Freedy Speed
V.I.P
Bydliště: Berlin, DE
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování
Příspěvky: 306
Registrován:20 črc 2007 20:01
Odesláno:27 kvě 2011 16:51

10let u Vodafone - děkujeme, odcházíme

Kód: Vybrat vše

http://freeportal.posterous.com/vodafone-jde-s-dobou-kasle-na-zakazniky
Ocením vaše zkušenosti, zajímalo by mě, zda je to ojedinělá souhra náhod (nepravděpodobné), nebo má více lidí podobné zkušenosti.
Vyjadřuj se k věci, pokud už se rozhodnu reagovat, nemám chuť ani čas na nesmysly okolo.
Nechovej se jako idiot - nemám rád idioty.

Ano, toto je můj pravý účet.
V.I.P
Uživatelský avatar
Shenzy
Palubní radista
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování
Příspěvky: 528
Registrován:31 říj 2009 13:57
Odesláno:27 kvě 2011 17:07

10let u Vodafone - děkujeme, odcházíme

Kód: Vybrat vše

správnou fakturu nám pošlou na email který jsem paní řekl - to že email nedorazil je drobnost, je dost možné že bylo v telefonu špatně rozumět
tímto jsem se velice pobavil. Dočetl jsem to celé a je to velmi zajímavé nicméně mužu dodat, že asi 2 měsíce z5 mi volala příjemná paní z Vodafonu (který používám) a začalo do mě hustit něco o tarifech a internetu, obstojně jsem řekl, že nemám čas a že chci furt stejnej tarif atd... na konci měsíce koukám na vyučtování které bylo o něco dražší než obvykle-koukám na internet a volalá internet se změnil z měsíčního placení na dení sazbu za přístup... LoL
Obrázek
Namikaze Minato Fan!! Žlutý blesk z Listové
Obrázek
Palubní radista
Uživatelský avatar
P05er
Radista
Bydliště: V domečku ty blbečku...
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Příspěvky: 276
Registrován:21 bře 2007 14:52
Odesláno:27 kvě 2011 17:12

10let u Vodafone - děkujeme, odcházíme

Celé naší rodině po přibližně 9 letech kdy u nich máme asi 4 čísla (už za dob Oskara) který se platí z jednoho účtu začali odstřihávat čísla za neplacení faktury, která se vždy uhrazuje trvalým příkazem z jednoho účtu, v samoobsluze asi 4x řekli, že je problém v přechodu banky na nový systém účtů - to mě jako platícího zákazníka nezajímá (peníze přece odešli), nejdřív deaktivovali jedno číslo, pak po pár týdnech ty ostatní. Operátoři, i lidi na stánku vždy jen mile čumí, naslibují hory doly jak se vše spraví ale skutek utek. Čísla ruším, přecházíme na T-Mobile...

Nemluvě o otravných spam telefonátech skoro každý den od nějaké společnosti v zastoupení Vodafone apod. srágor.
Obrázek
Když zadáte do vyhledávače Google slovo "Google" můžete zničit internet, nedělejte to. Opravdu.
Něco se ti nelíbí? No tak se P05er :D
Intel i5 2500K@4,3GHz 24/7, AMD HD 6950@6970 1536 sp 880/5500MHz, MSI P67 GD-65, DDR III Kingston Grey 2x2 GB, WD Caviar Blue 1 TB, Corsair TX650 v2, Noctua NH-D14, Fractal Desing Define R3, Dell U2311H, Razer Lachesis 3,5G 5600DPi, Bose Companion TM 2 II
Radista
Freedy Speed
V.I.P
Bydliště: Berlin, DE
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování
Příspěvky: 306
Registrován:20 črc 2007 20:01
Odesláno:27 kvě 2011 20:58

10let u Vodafone - děkujeme, odcházíme

Problém to asi není, ten je nejspíš jen u firemních zákazníků a u těch, kteří se hádají o lepší cenu.
Jak již bylo zmíněno v článku výš, firemní útrata je jen okolo 3-4tisíc měsíčně za celou firmu, což jsou prakticky 3čísla, takže na každého je to kolem tisícovky...
Potřebuju volat pořád, máme 250 a 400minutové tarify + 4kamarády (firma - T-M to má lépe vyřešené, tam jde nastavit volání v rámci účtu zdarma) a internet...
A 600Mb internet, to je dost málo, k občasnému použítí s laptopem..
Vyjadřuj se k věci, pokud už se rozhodnu reagovat, nemám chuť ani čas na nesmysly okolo.
Nechovej se jako idiot - nemám rád idioty.

Ano, toto je můj pravý účet.
V.I.P
Uživatelský avatar
Douber
V.I.P
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování
Příspěvky: 1013
Registrován:12 pro 2007 15:36
Odesláno:27 kvě 2011 21:22

10let u Vodafone - děkujeme, odcházíme

A co si máte jako vybrat?
O2 - Firma plná neschopných de*bilů, kde nikdo neví co dělá "levá a pravá ruka" a od každého zaměstnance se dozvíte úplně něco jiného.
T-Mobile - Podvodníci na entou. Naslibují hory doly a nakonec zjistíte, že mají šikovně napsané smlouvy a vás oškubou jako slepice. Při sepisování smlouvy si jí nemůžete vzít domů k prostudování (heh... to si snad dělají p*rdel).
Vodafone - Samé vlezlé reklamy, otravné telefonáty a SMSky. Ty jejich tarify "na míru" jsou značně nevýhodné.

A u všech. Pokud něco reklamujete a voláte na jejich infolinku, tak si ty hovory nahrávejte, drtivá většina dnešních mobilů to umí, tak proč to nevyužít. Oni si vás taky nahrávají, a když je průser na jejich straně, tak se nahrávky rády "ztrácejí". Potom co operátorovi vysvětlíte, že máte nahrávku a tu poskytnete ČTU jako důkaz, tak se hned začne všechno hýbat. Pokud nahrávku nemáte - máte smolíka.

Osobně mám Vodafone předplacenou kartu. Reklamy ignoruju a telefonáty s nabídkou tarifů zásadně odmítám a upozorním je, že ať mi už nevolají jinak odejdu ke konkurenci. A hle - od prosince mi nikdo nevolal. Telefon používám na SMS a mobilní internet, volám jen velmi výjimečně.
Heslo k mým uploadům je douber nebo když náhodou zapomenu..... tak nic
Obrázek Obrázek
V.I.P
Uživatelský avatar
L.O.L.I.
Post man
Bydliště: Tam kde to žije!!!
Dal poděkování: 22 poděkování
Dostal poděkování: 41 poděkování
Příspěvky: 2744
Registrován:22 led 2008 20:36
Odesláno:27 kvě 2011 22:02

10let u Vodafone - děkujeme, odcházíme

Díky bohu že nemám s Vodafonem zkušenost... v rodině máme jedno Vodafonový číslo ale téměř se nepoužívá takže bez problémů. Zbytek je od O2 (přešli jsme od T-M) a nemůžu si stěžovat... mám zatím nějakej studentskej tarif výhodnej, všechny SMS zdarma atd... občas zavolám zbytek volnejch minut se převádí. Internet používám neustále... FUP 150MB za týden sem dosáhl snad jednou... Jinak na infolince sem zatím narazil jenom na příjemný lidi co hned vše a jasně vyřídili a ještě dali slevu :)) takže podle mě je jedinej solidní operátor na českým trhu O2.

To že v česku není konkurence si nemyslím, už jenom při pohledu na některý retenční nabídky :D ale i TM a O2 jsou podobně velký...
Obrázek
Join us, be active
"Ten kdo vymyslel práci by ji taky měl naučit onanovat aby se sama udělala."
"Rozhodl jsem se žít věčně a umřu jedině že by mi to nevyšlo."
"Life is a ticket to the greatest show on earth."
"Není ostuda upadnout, ale zůstat ležet!"
"Use soft words and hard arguments."
"Better late than never."
Post man
Uživatelský avatar
finch!CZ
V.I.P
Bydliště: /dev/null
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 34 poděkování
Příspěvky: 986
Registrován:03 pro 2008 17:27
Odesláno:27 kvě 2011 23:13

10let u Vodafone - děkujeme, odcházíme

jsem trošku asi více blázen, mám všechny tři operátory, neptejte se proč, to sám nevím :) (vlastně t-m jsem si objednal kvůli 10kč kreditu zadara a ještě tam je :D ) no a s otravnými sms a hovory mám blbou zkušenost u všech, nejvíc asi u o2, díky iphonu a aplikaci iblacklist jsem si je dal na blacklist, u vodafonu mi jejich smsky chodí docela dost často, jako by si mysleli, že mě to zajímá, no a u t-m tam jsem dostal jejich sms snad dvakrát a už někdo na to číslo i volal, i když sem ho nedával nikomu, naštěstí jsem to nezvedl, protože co jsem se díval, tak to byl kupodivu jejich nějaký výzkum
Obrázek

Obrázek
V.I.P
Uživatelský avatar
Treo
V.I.P
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování
Příspěvky: 703
Registrován:27 říj 2008 23:52
Odesláno:18 srp 2011 14:16

10let u Vodafone - děkujeme, odcházíme

musim zaklepat na stůl... s O2 jsem spokojen :D :D ... ale je tu to známé ALE :
1) kredit dobiju jednou za rok aby mi nezablokovali simku xD
2) číslo je jen jako přijímač... když volam tak jedině pře Kvído :D
3) SMS .... přeci mam Wifinu na každých 50ti metrech ve městě tak nač platit 2Kč když mohu FREE
4) na Android už vyšel i VOIP :) tak asi zkusim testovat (určitě lepší než skype)
5) když potkam lidi z O2 na ulici tak na ně začnu řvát: HEEEJ JÁ VÁS ZNAM ! VY STE TY DVA CO VÁS VYHODILY Z MCDONALDU OD HRANOLEK xD
6) Když mi volaj s nabídkama na Tarif dělam si z nich .:!CENZORED!:. ať zavolaj za hodinu :D .. zavolaj za 3-4 hod nebo další den a řeknu že už zas nemam čas .... ať je to trochu stojí :D :fuck:
Všechny moje soubory doporučuji rozbalovat Winrarem. Všechna hesla(pokud jsou) budou ,,trooper,,
Pokud mi budete chtít podpořit abych dál mohl pomáhat , stačí jeden klik na tlačítkoObrázek vpravo dole příspěvku

ObrázekJinak prosím klikněte mi aspon na dráčka :)
,,Svobodu pozná jen ten, kdo dokáže využít potenciál internetu na 100%,,
V.I.P
8 příspěvků • Stránka 1 z 1