Podělte se s námi o Vaše zajímavé přiběhy :D
21 příspěvků

Stydlivost?

Podělte se s námi o Vaše zajímavé přiběhy :D
Uživatelský avatar
Domin
SPAMER
Dal poděkování: 24 poděkování
Příspěvky: 727
Registrován:04 říj 2008 16:05
Odesláno:22 bře 2011 15:12

Stydlivost?

Zdravim, mám celkem velkej problem a to, ze se neumim seznamovat s holkama..je mi 17 let a nikdy sem neměl holku....ven chodim často na pařby atd.... prostě nevim a neumim oslovit holku..... :/ dost mě to štve a nevim si rady jak tu stydlivost překonat.... nejlíp nějakej kurz :D, ale i tak když už sem někde s nějakou holkou sám tak ani nevim o čem se s ní mám bavit a sou z toho akorát ty trapný chvilky jak všichni znáte.....tohle je asi dost trapný ale nikdy sem s nelíbal s holkou.... je to fail já vim a přitom nejsem žádnej škareda si myslim prostě chybí mi seběvědomí.... :D sem blb no.....
SPAMER
fejkR.
Provider Gold
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 7 poděkování
Příspěvky: 136
Registrován:22 črc 2007 10:57
Odesláno:22 bře 2011 15:18

Stydlivost?

Šetři na řidičák a na auto... To se pak lepěj.. :D
Obrázek


Prodej CZshare kreditu u mě! / PM či sekce Melouchy!
Provider Gold
Uživatelský avatar
Domin
SPAMER
Dal poděkování: 24 poděkování
Příspěvky: 727
Registrován:04 říj 2008 16:05
Odesláno:22 bře 2011 15:21

Stydlivost?

:D myslel sem nějakou pořádnou radu... :D
SPAMER
Tomj
Logistik
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Příspěvky: 132
Registrován:03 srp 2005 18:55
Kontaktovat uživatele:
Odesláno:22 bře 2011 15:25

Stydlivost?

fejkR. píše:Šetři na řidičák a na auto... To se pak lepěj.. :D
Nesouhlasím, vlastní zkušenost ;)
Logistik
Uživatelský avatar
ZikyX
Radista
Bydliště: C.Budejice
Dal poděkování: 11 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování
Příspěvky: 186
Registrován:30 bře 2009 20:48
Odesláno:22 bře 2011 15:29

Stydlivost?

Pokud říká že má problém holku oslovit tak to auto a řidičák nenapraví..;-) ale jinak je to celkem zajímavý si myslim že když si takovej "aktivní" člověk že se ti v tomhle nedaří..Ale asi nezbejvá než to něják prostě překonat k chvilkám kdy neni co říct podle mě je zapotřebí hledat holky s kterýma máš něco společnýho aby na to nedošlo a pokd dojde tak se může dělat něco jinýho než mluvit..:) stačí improvizovat..taky je dobrý si holku otukát třeba přes fb si sní psát nebo stě neco bez osobního kontaktu jí líp poznat jde to snadněji a pak když k tomu že spolu budete mluvit v reálu bude mnohem snadnější..;-)
PS: nejsem žádnej kasanova nebo někdo kdo by mohl rozdávat rady na všechny strany..ale pár holek sem měl a tedd mám už nějákou dobu vztah kterej klape takže..jen vychazím z vlastní skušenosti..:) to jen pro ty co by chtěli něják rejpat..:) :D
Obrázek

Obrázek
Radista
Uživatelský avatar
Zajdak
Technik
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 7 poděkování
Příspěvky: 394
Registrován:24 lis 2008 15:57
Odesláno:22 bře 2011 16:00

Stydlivost?

není sám ;)
Bohužel jedu na ntb. HP ENVY 17-j040ec
Obrázek
Technik
Uživatelský avatar
Christina Aguilera
Radista
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování
Příspěvky: 288
Registrován:24 kvě 2009 12:02
Odesláno:22 bře 2011 16:08

Stydlivost?

Tak tak, je nás tu víc =D
Radista
Uživatelský avatar
Domin
SPAMER
Dal poděkování: 24 poděkování
Příspěvky: 727
Registrován:04 říj 2008 16:05
Odesláno:22 bře 2011 16:36

Stydlivost?

tak, sem rád že nejsem sám.... hodně sem se musel překonávat abych to sem napsal :D...a jinak všem díky :)
SPAMER
Uživatelský avatar
Shenzy
Palubní radista
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování
Příspěvky: 528
Registrován:31 říj 2009 13:57
Odesláno:22 bře 2011 16:50

Stydlivost?

tak nejdřív by jsi o té holce měl něco vědět když se sní chceš bavit, Oslovéní holky není problém a když ano tak Ahoj postačí, většinou se konverzace začíná tak, že se jí zeptáš jak se má co dělala (ráno co má v plánu) a podobné blbosti a od toho co se dozvíš se musí odvíjet vaše další konverzace. Pak je to akorát o tobě a nikdo ti nemuže radit jak by ses měl zachovat ty sám, určitě jí pochval oblečení, že jí to sluší atd.. Nebo hold musíš najít společný zájem o kterém se budete bavit
Obrázek
Namikaze Minato Fan!! Žlutý blesk z Listové
Obrázek
Palubní radista
Uživatelský avatar
ondr4
W4A Veterán
Dal poděkování: 18 poděkování
Dostal poděkování: 20 poděkování
Příspěvky: 2412
Registrován:07 lis 2007 19:53
Odesláno:22 bře 2011 16:55

Stydlivost?

rekni si,ze to proste musis prekonat..tim proste nic neztratis,jen ziskas :) kdyz se ji nebudes libit ve smyslu celkove,tak je na svete dalsich 3,5 miliardy bab :D muzes taky svou slabou stranku zmenit v silnou,rekni ji,ze se stydis,moc nevis co rict,kdyz bude normalni a budete si sympaticti,urcite by ti mela pomoct :) proste zij okamzikem a nemysli na nasledky :thumleft:
HTC One X
W4A Veterán
Uživatelský avatar
Pišta 69
W4A Veterán
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování
Příspěvky: 2622
Registrován:05 led 2009 01:21
Odesláno:22 bře 2011 17:04

Stydlivost?

:o No tak to ja mel spis naopak, mlada vubec nemluvila ... no ona vicemene nemluvi ani tet pokud mlcim tak mlci i ona ... takova tichá rodinka no XD.

Jinak na dice a pod, tak tam sem taky nikdy nebodoval, to spíš přes kámošky. :D
W4A Veterán
Uživatelský avatar
Ezio
Technik
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 7 poděkování
Příspěvky: 315
Registrován:22 lis 2008 11:50
Odesláno:22 bře 2011 17:20

Stydlivost?

Jako taky už jsem neměl hooodně dlouho holku ale vím na coletí.. Jinak.. Já hlavně ani babu nechci a že se lepí na auto je blbost.. Mám auto a zatím jsem v tom vezl holku když jsme se sli akorát skouřit, protože to má daleko domů :D.. Jinak holky letí na kluky drsňáky, jako jsou ti motorkáři v americe, na svalnaté kluky, kteří mají 75 a více kg, vyrýsované kozy a břicho :D.. Ale jinak holky letí na kluky, kteří dělají že jsou nedobytní, ale dávají te holce naději. Když holka na akci třeba pije i první pivo tak jí říkat že hodně pije a tak. Holky nemají rády sprostý kluky.. Musíš se na holku pořád ptát a když řekne něco tak to proti ní otočit že je nemrava a bůh ví jak to myslí apod. Ale pokud jsi někde na akci a už máš nějaký ten alkohol v krvi tak vždycky stydlivost končí a sexualní touha přichází :D.. Jinak když si s holkou píšeš tak taky se pořád vyptávat, dělat si s ní srandu (samozřejmě v mezích) a taky třeba otáčet proti ní co řekne.. Jinak když už si s ní nemáš co psát tak je lepší zakončit konverzaci, než aby jsi to celý posral..

PS: Pamatuj, že hoky balí kluky! Ne NAOPAK!
Naposledy upravil(a) Ezio dne 22 bře 2011 17:45, celkem upraveno 1 x.
Technik
Tomj
Logistik
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Příspěvky: 132
Registrován:03 srp 2005 18:55
Kontaktovat uživatele:
Odesláno:22 bře 2011 17:29

Stydlivost?

Listr v Červeným trpaslíku měl pro Rimmera výbornou radu ohledně ženských, platí i v reálnym světě... neber je jako z jiný planety. Ty jsi člověk, ta holka je taky člověk, né modla nebo něco vzácnýho a tajemnýho ;)
Mě je 22 a holku jsem taky v životě neměl, ale u mě je to tím, že nejsem zrovna fešák a málokdo snese skutečnou upřímnost, ale mluvit s nima nemám problém
Logistik
tomsteR
V.I.P
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 7 poděkování
Příspěvky: 439
Registrován:16 dub 2007 14:37
Odesláno:22 bře 2011 18:01

Stydlivost?

alkohol taky dela sve... hodne :D
Obrázek
Obrázek
V.I.P
Uživatelský avatar
KureKungPao
Palubní radista
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování
Příspěvky: 571
Registrován:28 lis 2008 18:13
Odesláno:22 bře 2011 18:16

Stydlivost?

sme na tom stejně :D jedině alkohol pomohl :lol:
AMD X2 6000+ 3.4GHZ OC + Thermaltake CL-P478 GunMet Orb, 4096mb DDR2 800mhz A-DATA EXTREME EDITION,MSI 6850,Corsair 550W,MSI KA780G,WDC 500gb + 750gb + 750gb,Samsung 2243nw OS:Windows 7 Ultimate 64bit
Obrázek
Palubní radista
21 příspěvků