Podělte se s námi o Vaše zajímavé přiběhy :D
9 příspěvků • Stránka 1 z 1

Jak jsem si posral 4 roky života

Podělte se s námi o Vaše zajímavé přiběhy :D
Uživatelský avatar
Ezio
Technik
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 7 poděkování
Příspěvky: 315
Registrován:22 lis 2008 11:50
Odesláno:04 dub 2010 18:57

Jak jsem si posral 4 roky života

--Story smazáno--
Naposledy upravil(a) Ezio dne 02 srp 2010 13:10, celkem upraveno 1 x.
Technik
Uživatelský avatar
jito
Provider Gold
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Příspěvky: 304
Registrován:06 kvě 2006 18:51
Odesláno:04 dub 2010 19:56

Re: Jak jsem si posral 4 roky života

A to si myslíš,že jsi sám "na celém světě"?
Každý kdo šel studovat do jiného města-včetně mně-musel přetrhat svoje "přátelské" vazby.To je přece normální.
Provider Gold
Uživatelský avatar
BiGFooT
V.I.P
Bydliště: Doma
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 18 poděkování
Příspěvky: 760
Registrován:07 říj 2005 16:15
Odesláno:21 dub 2010 19:26

Re: Jak jsem si posral 4 roky života

Si zvykej, citlivko, jsi přece tvrďák na vojenský škole. Já taky byl celý 4 roky odtrženej od lidí z okolí mýho stálýho bydliště a nic mi nebránilo v tom, sednout na vlak a na vejkend nebo na přes noc jet za lidma ze třídy, protože od nás z města se všichni rozutekli do pryč. Nakonec jsem odmaturoval, odešel ze školy a teď tu jsem taky sám, ale určitě nemám potřebu kňourat po internetu, jak mám posraný 4 roky života. Spíš naopak, střední bylo to nejlepší období, co jsem zatím zažil a rád bych si to zopáknul.
Obrázek
V.I.P
Uživatelský avatar
Treo
V.I.P
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování
Příspěvky: 703
Registrován:27 říj 2008 23:52
Odesláno:21 dub 2010 19:37

Re: Jak jsem si posral 4 roky života

Bud rád a nestěžuj si, lepší 2 pořádný kámoši než banda třeba 20 zm*dů co tě za zády pomlouvaj. Jinak vojenská se dá přežít , měl sem tam kámoše, v pohodě jezdil na víkendy a nic se nedělo. 2 roky tam už nějak přežiješ
Všechny moje soubory doporučuji rozbalovat Winrarem. Všechna hesla(pokud jsou) budou ,,trooper,,
Pokud mi budete chtít podpořit abych dál mohl pomáhat , stačí jeden klik na tlačítkoObrázek vpravo dole příspěvku

ObrázekJinak prosím klikněte mi aspon na dráčka :)
,,Svobodu pozná jen ten, kdo dokáže využít potenciál internetu na 100%,,
V.I.P
HaNs95
Kachna
Příspěvky: 7
Registrován:29 zář 2006 14:45
Odesláno:23 dub 2010 13:37

Re: Jak jsem si posral 4 roky života

Muhehe, to teda nevim proč se cpeš na vojenskou, když Ti tohle muselo bejt jasný.. Dej si facku, cíťo.. a ty víkendy dojíždět rozhodně problém nejsou, já jezdim až do Hradce Králové, mám to pět hodin vlakem a taky jezdim každej víkend.. NP
Kachna
Uživatelský avatar
Cheff
W4A Veterán
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování
Příspěvky: 1893
Registrován:22 bře 2007 14:01
Odesláno:23 dub 2010 13:48

Re: Jak jsem si posral 4 roky života

Ale nechte ho, je prostě citlivější.
Najdi si tam ženskou :D a uvidíš, že domů pak pojedeš tak jednou za půl roku.
Používej funkci Obrázek, k poděkování použij Obrázek, poslední příspěvek NEObrázek
W4A Veterán
Uživatelský avatar
RaZzeR
Navigátor
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 27 poděkování
Příspěvky: 1249
Registrován:23 kvě 2008 21:39
Odesláno:23 dub 2010 13:58

Re: Jak jsem si posral 4 roky života

Hmm, "4 roky života promarněnýho" je celkem silnej výraz. Co ti třeba brání přes víkendy jezdit domů? Myslím že ty 4 dny z pracovního tejdne kdy nikoho z blízkých neuvidíš není tak hroznýho. Měl jsis vybrat školu poblíž domova, stejně je jedno z čeho tu maturitu máš, hlavně že máš nějakou!
Navigátor
Uživatelský avatar
Treo
V.I.P
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování
Příspěvky: 703
Registrován:27 říj 2008 23:52
Odesláno:23 dub 2010 18:24

Re: Jak jsem si posral 4 roky života

zkus myslet na nějakou tu .:!CENZORED!:. co užijete ve škole... a neřikej že ne, dycky se dá něco provádět :) bud rád hlavně že si na škole s maturitou.... plat budeš mít aspon 20 kil na začátek, a pokud se dáš k armádě tak myslim že připlácí dalších 10k na byt a když jezdíš do zahraničí na akce tak si tam zapaříte CS:S nebo COD, vyrazíte do ulic a zas pudete pařit (aspon tak to řikal jeden známej že po večerech tam pařili na kompech :D ) navíc budeš mít dřív důchod a budeš moc klidně při tom i v něčem podnikat:) mysli taky trochu na budoucnost
Všechny moje soubory doporučuji rozbalovat Winrarem. Všechna hesla(pokud jsou) budou ,,trooper,,
Pokud mi budete chtít podpořit abych dál mohl pomáhat , stačí jeden klik na tlačítkoObrázek vpravo dole příspěvku

ObrázekJinak prosím klikněte mi aspon na dráčka :)
,,Svobodu pozná jen ten, kdo dokáže využít potenciál internetu na 100%,,
V.I.P
spreyeers
Technik
Bydliště: matrix
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 13 poděkování
Příspěvky: 450
Registrován:07 kvě 2007 20:30
Odesláno:09 črc 2010 06:26

Re: Jak jsem si posral 4 roky života

vsichni sme si tim museli projit, se stredni konci legrace a kamaradi, pak uz sou to jen obcasne houseparty a na chozeni ven mnoho casu nezbyva, ja sem napriklad 250 hodin mesicne v praci, takze prijdu domu a spim. kdyz mam volnej vikend, tak se ho snazim maximalne vyuzit i za tu cenu, ze si moc neodpocinu, takto to proste chodi...
Technik
9 příspěvků • Stránka 1 z 1