Tady se uskutečňují téměř všechna HLASOVÁNÍ
101 příspěvků

Legalizace Marihuany

Tady se uskutečňují téměř všechna HLASOVÁNÍ

Legalizovat Marihunu v ČR?

Ano, legalizovat, je to léčivá rostlina
39
33%
Ne, rozhodně nelegalizovat, je to droga
34
28%
Je mi to jedno
21
18%
Nelegalizovat, ani nezakazovat
26
22%
 
Celkem hlasů: 120
Uživatelský avatar
Douber
V.I.P
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování
Příspěvky: 1013
Registrován:12 pro 2007 15:36
Odesláno:06 zář 2011 21:51

Legalizace Marihuany

I když Fenek^ řekl skoro vše co je třeba i já rád přidám svojí trošku do mlýna...

Tyto názory dětiček, co tu čtu, kteří ještě nemají občanský průkaz, nebo jim na nich ještě zasychá inkoust mě rozesmějí a zároveň i děsí.
Ale k věci...
Je to už celkem dávno, bylo mi čerstvých osmnáct a jeden můj dobrý známý mého otce mi přes prázdniny sjednal brigádu v jedné pobočce Drop In. Na to, že to je jen Práce to byla jednoduchá, skládala se z tří základních instrukcí - přines, podrž a nes*er. Aniž se to tak nezdá, tato práce mi dala obrovskou lekci do života a to: Co z člověka dokážou drogy udělat. Jestli si myslíte, že je to u tématu marihuany šílené říkat, čtěte dále.
První tři týdny to byla celkem flákačka, občas jsem uklidil, vynesl smetí, připravil terapeutickou místnost apod...
Za tu celou dobu jsem viděl všechny pacienty co chodili na metadonovou léčbu, měnit si injekční jehly a stříkačky, dát si "sprchu", nebo si jen prostě pokecat. To že si přišli "pokecat" samozřejmě tím myslím i mě a že jich nebylo málo. To co jsem se dozvěděl mě poznamenalo na celý život.

Ty názory, že marihuana není startovní droga je jednoduše kravina.

Marihuana tomu dá ten punc zakázaného ovoce a zakázané ovoce, jak všichni víte chutná nejlépe. I když se to v první chvíli nezdá, chytnete se "špatné" party a už je to 50 na 50. Buď vás dostihne zdravý rozum, nebo do toho spadnete. Někomu přestane stačit a bude "chtít víc". Začne to tím, že kamarád nabídne něco "lepšího" a už se vezete. Marihuana má to kouzlo, že na ní nezvyká závislost, tak si člověk řekne "jo zkusím něco jiného, to zvládnu..." a co nastane poté je asi všem jasné.
Všichni s kterými jsem si povídal, mi potvrdili, že začínali na Marihuaně. A všichni mi říkali: "co bych dal za to abych to dal všechno zpět, kdybych se k tomu nikdy nedostal".
Další názor, že se do toho dostanou jen "hloupí" lidé, je taky kravina. Na drogách jsou i lidé co mají vystudovanou vysokou školu, nebo jí díky závislosti nedokončili. U drog žádný rozdíl neplatí.
Dále - dávám si travku a jsem několik let v pohodě a nevidím na sobě žádné důsledky. No u cigaret taky klidně 40 let není nic vidět a pak zdechnete na rakovinu. U marihuany jsou to i nějaké ty "bonusy", ve stylu poškození nervové soustavy.
Pak mě dostává - marihuana je léčivá rostlina, léčí staré lidi a pomáhá při Alzheimeru. Tady si puberaťáci myslí, že si osmdesátiletý dědeček v léčebně, ubalí brko a to na krajíčku postele kvalitně vyhulí - OMYL! To co užívají jsou listy z kterých vaří čaj. Někdy si dají i květy a to jen v malém množství. Neužívají to proto, aby se sjeli, ale jen proto aby se jim udělalo lépe po fyzické stránce.
Uživatelé marihuany mi tolik nevadí, jako samotní kuřáci. Kuřáci, těm je jedno, že mi to vyfukují přímo do obličeje a na upozornění ať to, vypouští jinam se cítí ještě dotčení. Ti co kouří marihuanu si to vykouří někde tiše v koutku a neotravují.
Řízení pod vlivem - ti co kouří marihuanu by k tomu měli přistupovat stejně - alkohol a drogy za volant nepatří.
Klidně si travku hulte, jen poté zjistíte - já jsem vám to říkal.
Na tento názor čekám další kritiku, to mi nevadí, jen jsem napsal jak se věci mají.
Heslo k mým uploadům je douber nebo když náhodou zapomenu..... tak nic
Obrázek Obrázek
V.I.P
Uživatelský avatar
Shomid
Radista
Bydliště: Jičín
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Příspěvky: 267
Registrován:12 črc 2007 11:04
Odesláno:06 zář 2011 22:05

Legalizace Marihuany

Douber píše:Tady si puberaťáci myslí, že si osmdesátiletý dědeček v léčebně, ubalí brko a to na krajíčku postele kvalitně vyhulí - OMYL! To co užívají jsou listy z kterých vaří čaj. Někdy si dají i květy a to jen v malém množství. Neužívají to proto, aby se sjeli, ale jen proto aby se jim udělalo lépe po fyzické stránce.
No vsadil bych boty, že ve státech, kde je lékařská marihuana povolená, tak to je přesně tak jak si nemyslíš že to je. Ono taky, proč by ne, žejo.
Obrázek
Radista
Uživatelský avatar
Douber
V.I.P
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování
Příspěvky: 1013
Registrován:12 pro 2007 15:36
Odesláno:06 zář 2011 22:11

Legalizace Marihuany

Shomid: To tvoje opěvované státy do toho netahej. Tady jsme v České republice. I kdyby tak nějaké ty záběry z bulvární TV alá N@va si strč někam. Jinak dlužíš mi boty :lol:
Heslo k mým uploadům je douber nebo když náhodou zapomenu..... tak nic
Obrázek Obrázek
V.I.P
Uživatelský avatar
L.O.L.I.
Post man
Bydliště: Tam kde to žije!!!
Dal poděkování: 22 poděkování
Dostal poděkování: 41 poděkování
Příspěvky: 2744
Registrován:22 led 2008 20:36
Odesláno:07 zář 2011 15:20

Legalizace Marihuany

Obrázek
Obrázek
Join us, be active
"Ten kdo vymyslel práci by ji taky měl naučit onanovat aby se sama udělala."
"Rozhodl jsem se žít věčně a umřu jedině že by mi to nevyšlo."
"Life is a ticket to the greatest show on earth."
"Není ostuda upadnout, ale zůstat ležet!"
"Use soft words and hard arguments."
"Better late than never."
Post man
Uživatelský avatar
ondr4
W4A Veterán
Dal poděkování: 18 poděkování
Dostal poděkování: 20 poděkování
Příspěvky: 2412
Registrován:07 lis 2007 19:53
Odesláno:07 zář 2011 15:22
Omni94
V.I.P
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 13 poděkování
Příspěvky: 900
Registrován:17 říj 2008 17:15
Odesláno:07 zář 2011 19:21

Legalizace Marihuany

to jsi ty L.O.L.I.? :lol:
Obrázek
i5 2500K@4Ghz; GTX560ti HAWK@1Ghz/4Ghz/4,4Ghz; Gigabyte Z68AP-D3; Kingston HyperX XMP 2x4GB DDR3, 1600 MHz; Corsair GS600
V.I.P
Uživatelský avatar
Ezio
Technik
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 7 poděkování
Příspěvky: 315
Registrován:22 lis 2008 11:50
Odesláno:07 zář 2011 19:28

Legalizace Marihuany

Douber píše: Tyto názory dětiček, co tu čtu, kteří ještě nemají občanský průkaz, nebo jim na nich ještě zasychá inkoust mě rozesmějí a zároveň i děsí.
Ale k věci...
Bla bla bla bla...
S tebou docela souhlasím. Já hulím dá se říct od poloviny deváté třídy a teď jsem ve čtvrťáku. Hulíval jsem jen do konce druháku sem tam .. Asi 1x-2x do týdne... Ve třeťáku jsem bohužel sklidil a začal jsem hulit jak cyp asi 2 týdny furt. Pak jsem si řekl, že to dál nejde a začal jsem se o třeťáku vypalovat jen o víkendech a prázdninách a to jsem dodržoval. Pak přišly letní prázdniny a byl jsem vykouřenej každý den jak paprika. A řekl jsem si že už musím ve čtvrťáku přestat, protože jsem na vojenské škole a budeme mít obvody a testy na THC, tak chci přestat a i dokázat že to prostě jde. A říkám si že po matuře si klidně dám. Uvidím jaký názor budu mít na to potom.
Jinak o trávě si myslím že by měla být dekriminalizována. Protože na tom alespoň stát vydělá.. Ale ať je to jen pro lidi české příslušnosti, ať jsem nechodí fetovat ostatní hnusáci jako poláci apod.
Jinak kamarádi mi nabízeli houbičky a LSD apod. ale nikdy jsem tyhle věci nezkusil. Maximálně co bych zkusil jsou ty dobroty z Amstrdam shopu a to jen z toho důvodu protože je to legální :D ..Jinak z Amstr šopu jsem měl všechny bylinky co kdysik měli a byl to fakt nářez.. Na stupnici od 1-10, kdy je desítka max tak jsem zažil tak šestnáctku.
A můj názor za drogy za volantem? Ani náhodou.. Já na to že mám řidičák něco málo přes rok, a řídívám hodně často, tak jsem nikdy nejezdil pod vlivem a ani mi to za to nestojí
Naposledy upravil(a) Ezio dne 07 zář 2011 19:39, celkem upraveno 2 x.
Technik
Uživatelský avatar
Douber
V.I.P
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování
Příspěvky: 1013
Registrován:12 pro 2007 15:36
Odesláno:07 zář 2011 19:33

Legalizace Marihuany

Ezio: Tomu říkám názor jako stehno - co takhle napsat co se ti na tom nelíbí? Tohle je přesně to o čem mluvím, debata je marná.

Edit: Ano tak to se mi líbí. Jak jsem psal, uživatelé marihuany mi nevadí (protože neobtěžují), víc mi vadí ožralové a kuřáci. A ano marihuana je startovní droga, ty jsi měl ten rozum a nešel dál a to je dobře. Pacienti v Drop Inu si se mnou občas povídali a vždy si prostě povzdechli, že s tou trávou nikdy neměli začít. Pak to jsou houbičky, crack, extáze... Někoho to pošle jednoduše dál, záleží na okolnostech a povaze člověka. Vím o hodně důchodcích co užívají marihuanu, jenže užívají to úplně jinak. Z listí si dělají čaj a paličky používají do různých mastí na kožní choroby všeho druhu. Nejdou potom aby se "sjeli". Sám mám doma jednu takhle podomácku udělanou mast a je to absolutně to nejlepší co může být. Tímto způsobem se do těla dostane o mnoho méně THC než inhalováním. O tom to je, v tomhle případě bych to legalizoval (pro léčebné účely), jenže jak chcete ohlídat to, aby nepřijelo vnouče a rostlinku ti neočesalo (zkuste dokázat léčebné účinky inhalací, všichni víme co umí kouř z cigaret). Sám si to neohlídáš stát ti to neohlídá, protože na to nemá prostředky ani peníze, tak to raději zakáže - jednoduché a razantní.
Všechny látky co razantně ovlivňují úsudek a reakce, za volant nepatří na tom se shodneme (ať se jedná o cokoliv).

Sám jsem to zkusil a nikdy více, po jednom natáhnutí mi začalo bít srdce jak o život. A nezdálo se mi to i kamarádi viděli jak mi pulzuje tepna na krku a spánku. Myslel jsem že mi exploduje hlava, tenhle pocit nikdy nechci zažít.
Naposledy upravil(a) Douber dne 07 zář 2011 20:03, celkem upraveno 2 x.
Heslo k mým uploadům je douber nebo když náhodou zapomenu..... tak nic
Obrázek Obrázek
V.I.P
Uživatelský avatar
L.O.L.I.
Post man
Bydliště: Tam kde to žije!!!
Dal poděkování: 22 poděkování
Dostal poděkování: 41 poděkování
Příspěvky: 2744
Registrován:22 led 2008 20:36
Odesláno:07 zář 2011 19:43

Legalizace Marihuany

Omni: Bejvávalo... hulil jsem zhruba od 8 třídy asi do konce prváku na střední... pak sem si prostě řek že už nechcu peníze radši utratím nějak líp a od té doby jsem měl tak max jendou za měsíc... prostě jen na chuť, ale teď už jsem asi čtvrt roku čistej jak čerstvě padlej sníh :D

Jinak lidi... dělejte si co chcete, hulte fetujte a další .:!CENZORED!:. pokud nebudete otravovat slušný lidi co nemaj zájem... aspoň ty fetky budou dřív na druhé straně řeky a my si budeme žít svůj život, pro někoho nudný, pro nás i přesto plný spousty zážitků který se dají zažít s dobrou partou i bez těch sivinstev ;)

PEACE!
Obrázek
Join us, be active
"Ten kdo vymyslel práci by ji taky měl naučit onanovat aby se sama udělala."
"Rozhodl jsem se žít věčně a umřu jedině že by mi to nevyšlo."
"Life is a ticket to the greatest show on earth."
"Není ostuda upadnout, ale zůstat ležet!"
"Use soft words and hard arguments."
"Better late than never."
Post man
Uživatelský avatar
Pišta 69
W4A Veterán
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování
Příspěvky: 2622
Registrován:05 led 2009 01:21
Odesláno:07 zář 2011 19:44

Legalizace Marihuany

:D Ja sem pro .. ale ostatní ne jelikož se dost smažek chová jako hovada ! Až se naučíte chovat (Mluvim všeobecně) Si ji hulte jak chcete, ale je docela smutný pokud musi kouřit i po cestě ze školy na hřiště, v práci, v diskotekách .. jako nemam nic proti tomu když si doma někdo vyleze na balkon a dá si čouda.

Zkrátka už jen zde de poznat jak na lidi co kouří trávu spolešnost kouká. Jsou země kde omezili i chlast přes den ... proč asi ?
Minulej tejden sotva vylezu z diskoteky, namrdaný 17 - 18 ky ryjou rypáky o silnici a běhaji z příkopu do příkopu... zkrátka někdo rozum nemá (a kvuli takovejm tak určitě bude příště zátah ) . Chlastal jsem tam s 16-ti letým klukem, taky byl pěkně jetej, ale řek dost, ja budu vypadat... šel sám po svejch dom akorat ze mirně zablil (Tj. 1 ku 5ti ).

Je to společností která si to dělá sama. Snad jste mě pochopili ačkoli jsem mluvil o chlastu. Kdo ne ať si tam doplní trávu.

Edit: Jinak nehulím, několikrát jsem to zkoušel ale pokud si natahnu sevře se mi hrdlo a dávim se takže vic trápení než "užitku".
W4A Veterán
Uživatelský avatar
majky666
Navigátor
Bydliště: Litvínov
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 41 poděkování
Příspěvky: 1201
Registrován:03 čer 2005 06:13
Odesláno:07 zář 2011 19:51

Legalizace Marihuany

Kterej "dobrák" tohle téma oživil? :roll:
Je to téma o ničem,huliči si budou mlejt svojí a ti,co mají jinej názor taky.Jedinej výsledek bude,že modum dojde trpělivost a :key: .
:cheeky: :cheeky:

edit: zas nějaká kachna :evil: ... všímejte si data posledního příspěvku!!! :x
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Obrázek
Navigátor
Uživatelský avatar
majky666
Navigátor
Bydliště: Litvínov
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 41 poděkování
Příspěvky: 1201
Registrován:03 čer 2005 06:13
Odesláno:07 zář 2011 19:57

Legalizace Marihuany

Je to podsekce Hlasování a ne volná diskuze :smoke:
edit: Jo je to pravda,Steve Jobs byl hippie,nějakej čásek ujížděl na LSD.
Naposledy upravil(a) majky666 dne 07 zář 2011 19:58, celkem upraveno 1 x.
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Obrázek
Navigátor
Uživatelský avatar
L.O.L.I.
Post man
Bydliště: Tam kde to žije!!!
Dal poděkování: 22 poděkování
Dostal poděkování: 41 poděkování
Příspěvky: 2744
Registrován:22 led 2008 20:36
Odesláno:07 zář 2011 19:58

Legalizace Marihuany

Ano hlasování, ale fakt, zamykat se to nebude ;)
Obrázek
Join us, be active
"Ten kdo vymyslel práci by ji taky měl naučit onanovat aby se sama udělala."
"Rozhodl jsem se žít věčně a umřu jedině že by mi to nevyšlo."
"Life is a ticket to the greatest show on earth."
"Není ostuda upadnout, ale zůstat ležet!"
"Use soft words and hard arguments."
"Better late than never."
Post man
101 příspěvků