Tady se uskutečňují téměř všechna HLASOVÁNÍ
101 příspěvků

Legalizace Marihuany

Tady se uskutečňují téměř všechna HLASOVÁNÍ

Legalizovat Marihunu v ČR?

Ano, legalizovat, je to léčivá rostlina
39
33%
Ne, rozhodně nelegalizovat, je to droga
34
28%
Je mi to jedno
21
18%
Nelegalizovat, ani nezakazovat
26
22%
 
Celkem hlasů: 120
Omni94
V.I.P
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 13 poděkování
Příspěvky: 900
Registrován:17 říj 2008 17:15
Odesláno:07 zář 2011 20:01

Legalizace Marihuany

2Pista: nevim od kud jsi, ale v praze vídám hodně často nalitý třeba 13-14ti letý děti a fakticky se to nijak neřeší

sám bejvam často pod vobraz a tak tak dojdu domů (16) a co se týče trávy tak občas si dám, ale nijak extra to nevyhledávám...

ať si každej dělá co chce pokud tim neohrožuje a neomezuje někoho jinýho...

mimochodem TT-ZZZ: s tim "dutej jako bambus" si ještě pamatuješ na Landsdorfa? máme ho zase na zeměpis ;)
Naposledy upravil(a) Omni94 dne 07 zář 2011 20:02, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
i5 2500K@4Ghz; GTX560ti HAWK@1Ghz/4Ghz/4,4Ghz; Gigabyte Z68AP-D3; Kingston HyperX XMP 2x4GB DDR3, 1600 MHz; Corsair GS600
V.I.P
Uživatelský avatar
Pišta 69
W4A Veterán
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování
Příspěvky: 2622
Registrován:05 led 2009 01:21
Odesláno:07 zář 2011 20:01

Legalizace Marihuany

TT-ZZZ píše:Pištík 69má dobrej názor já bych mariuhanu nelegalizoval už jen kvuli těm lidem který si myslí ,že když si vyhulujou mozek ,že jsou hustý borci přitom jsou dutý jak bambus...každej chytrej člověk nehulí a nekouří...
A taky mi vadí když jdu ze školy a na dětskym hřiště je parta gangsteru co hulej jak továrna...

NO s tim nemužu plně souhlasit .. jako fakt sem se divil když sem se dozvědel že "kámoš" z gymplu je taková smažka .. a vubec bych to do něj neřek .. A proč ? Není vidět, není slyšet a není cejtit.

Omni94: Tak na vesnici se na to kouka krapet jinak ... lidi by si ukazovali. Samozřejmě zatah je jen na oko a odvezou jen ty nejvic nality až v bezvědomí.
W4A Veterán
Uživatelský avatar
Douber
V.I.P
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování
Příspěvky: 1013
Registrován:12 pro 2007 15:36
Odesláno:07 zář 2011 20:34

Legalizace Marihuany

Obrázek
Heslo k mým uploadům je douber nebo když náhodou zapomenu..... tak nic
Obrázek Obrázek
V.I.P
Uživatelský avatar
Treo
V.I.P
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování
Příspěvky: 703
Registrován:27 říj 2008 23:52
Odesláno:07 zář 2011 20:40

Legalizace Marihuany

jak bylo výše..... akorát si tim huliči likvidujou mozek :D však jich hafo znam xD
Když to legální nebude... budou hulit někde bokem a bude dál klid
když se to zlegalizuje budou s tim chodit machrovat po ulicích, náměstích atd a smrdět s tim lidem přímo pod nos.... nevim jak ostatní mě to smrdí....
Pro skutečně léčebné potřeby ANO .. pro 15letý huliče co se tváří jako mistři světa NE ... vysokoškolákům snad i jo... když jim to pomůže s nervama na zkušky atd :smoke:

Každopádně ale pár PRO je.... když se to legalizuje, tak Ťamani přijdou o kšeft a HLAVNĚ nebude se hulit tráva plná svinstva co je ve hnojivech pomocí kterých to pěstujou... a když už to bude legální, tak na tom možná i něco málo stát vydělá. Ovšem když si představim kolik peněz se v tom točí, tak kolik zlodějů by se objevilo protože by se už neměli čim dál živit... nehledě na to jak by se to začalo všude po polích a balkonech zelenat :D :mrgreen:
Naposledy upravil(a) Treo dne 07 zář 2011 20:48, celkem upraveno 1 x.
Všechny moje soubory doporučuji rozbalovat Winrarem. Všechna hesla(pokud jsou) budou ,,trooper,,
Pokud mi budete chtít podpořit abych dál mohl pomáhat , stačí jeden klik na tlačítkoObrázek vpravo dole příspěvku

ObrázekJinak prosím klikněte mi aspon na dráčka :)
,,Svobodu pozná jen ten, kdo dokáže využít potenciál internetu na 100%,,
V.I.P
Uživatelský avatar
MatesJR
Logistik
Bydliště: GH3T0
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Příspěvky: 140
Registrován:16 lis 2005 13:36
Odesláno:07 zář 2011 20:47

Legalizace Marihuany

Treo píše:jak bylo výše..... akorát si tim huliči likvidujou mozek :D však jich hafo znam xD
Když to legální nebude... budou hulit někde bokem a bude dál klid
když se to zlegalizuje budou s tim chodit machrovat po ulicích, náměstích atd a smrdět s tim lidem přímo pod nos.... nevim jak ostatní mě to smrdí....
Pro skutečně léčebné potřeby ANO .. pro 15letý huliče co se tváří jako mistři světa NE ... vysokoškolákům snad i jo... když jim to pomůže s nervama na zkušky atd :smoke:
asi tak nejak :-) hulit s mirou ne vsak bez Mirka :-d
Logistik
Uživatelský avatar
Murphenstein
Radista
Dal poděkování: 1 poděkování
Příspěvky: 153
Registrován:12 pro 2008 12:03
Odesláno:10 zář 2011 21:52

Legalizace Marihuany

Já nevim, mě je třeba teďka 14, a zhuluju se často. A kecy typu "malý 15ti letý smradi se támhle vyhulujou dělaj bordel", to je uplná blbost.
S kámošema se zhulíme, pak relaxujem, nebo se po někom plavíme, smějeme se a tak. Ale jako nemam zapotřebí dělat někde bordel.
Radista
Uživatelský avatar
RIPR
W4A Veterán
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování
Příspěvky: 969
Registrován:09 srp 2006 19:35
Kontaktovat uživatele:
Odesláno:10 zář 2011 22:02

Legalizace Marihuany

O tomhle se nemá cenu dohadovat. Každý má svůj vlastní názor. Marihuanu bych jednoznačně zlegalizoval, jako léčivý prostředek => byla by legálně jen na předpis. Tzn. nedostaly by se k ní menší děti, stejně, jako se dostanou k cigaretám nebo alkoholu. Vietnamci u nás, kteří pěstují aspoň mají dostatek soudnosti a prodají jenom lidem starším, takže děcko nemá šanci. To, že je marihuana jako léčivo zakázaná je naprostý nesmysl a ať si každý tvrdí co chce, zkrátka jejím zlegalizováním v určité míře by se vůbec něčemu neuškodilo. Viděl jsem dva lidi s Alzhaimerem. Jeden z nich začal s trávou, až když nepoznával některé členy rodiny. Teď sice dost zapomíná, ale hodně se zlepšil. Druhý začal hned poté, co mu to diagnostikovali (je mu 70 a fetky nenávidí). Zkusil to jenom protože se nechce cítit staře a slabě a nechce být závislí na ostatních. Začal teda používat vaporizér a pěstuje si konopí se sníženým obsahem THC. Za tři roky, co chorobu má na něm není vidět žádný rozdíl, spíš naopak. Říká, že věci, které ho dříve bolely dnes už téměř necítí a navíc nemá problémy s astmatem (u kterého se obával, že se mu zhorší, ale stal se pravý opak). Takže proč to nelegalizovat na lékařský předpis? :omg:
"SHADOW" (vlastní build) - Intel Core i5 2500k @ 4,0GHz; Powercolor AMD 6950 @ 905MHz jádro, 1450MHz paměti + flashnutý bios na 6970; 8GB Kingston HyperX 1600MHz RAM; WD Caviar Blue 1TB; CoolerMaster eXtreme Power Plus 550W; Fractal Design Define R - Black Pearl; Windows 7 - Ultimate
HP Mini 5103 - Intel Atom N550 @ 1.5GHz (Dual-Core s HT); 2GB 1333MHz DDR3 (fungují na 667MHz); Intel GMA3150; 320GB HD 7200RPM; Windows 7 - Ultimate
W4A Veterán
Uživatelský avatar
piserius
W4A Veterán
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 16 poděkování
Příspěvky: 2969
Registrován:05 zář 2007 11:02
Odesláno:10 zář 2011 22:36

Legalizace Marihuany

to je zase jednou téma na úrovni, ale když už to tady vidím, tak jsem i hlasoval :)

co se týče legalizace - rozhodně ne, pokud by byla legalizována, byť jen pro lékařské účely (pro které už je stejně i u nás využívána - nelegalizace nerovná se nemožnosti použít v lékařství) tak by si lidi našli cesty, jak ji užívat i když by ji nutně nepotřebovali
pravdou je, že má nějaké dobré účinky - dobrá nálada je snad jediný, ale která droga z prvu nemá?
pokud by byla legální, pak by byla častější při dopravních nehodách a řekl bych, že alkohol je v tomhle příklad sám za sebe
co se týče návykovosti - nevím, jestli je návyk na tuhle drogu pouze psychický, ale docela o tom pochybuji
co se týče názoru na to, že je to rostlina a proto by si zasloužila něco víc, pak k tomu snad jen dodám, že koka je také jen rostlina a víme, co se z ní vyrábí
prostě a jednoduše - spousta lidí ji zkusila jen proto, aby věděla, co to s nima udělá, další to zkusili, aby byli frajeři, protože to zkusil támhle Fanda a najednou je z něj "king"
otázkou je, zda lidi, kteří ji běžně užívají, ji opravdu potřebují kvůli zlepšení nálady, nebo ne, ale jedno je pro mě jisté - pokud ano, tak ze života mají velké ho.... vzhledem k tomu, že se nedokáží radovat z něčeho jiného :)
bohudík s drogami jako takovými (pokud člověk nebere alkohol a kafe) mám nulové zkušenosti, takže nemůžu moc vykřikovat či srovnávat, ale za to můžu z čistým štítem moralizovat :D
The Bird of the Hermes is my name, eating my wings to make me tame.
W4A Veterán
Uživatelský avatar
jito
Provider Gold
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Příspěvky: 304
Registrován:06 kvě 2006 18:51
Odesláno:11 zář 2011 08:29

Legalizace Marihuany

Fenek^ píše:od lidí co si naplno prožili 60-80 léta kdy to tady v čechách jel každej
A to ti povídal kdo?Já v té době neměl tušení o co jde.Natož,aby v tom jel každý.
I když máš pravdu-říkal to politický pracovník na školení,jako odstrašující příklad.Jako propaganda výborný nástroj.

Kdyby se tato anketa dělala za 10 let znova,tak propagátor a zastánce hulení trávy by hlasoval přesně opačně,než zastává dnešní názor.
To je normální vývoj osobnosti.Za těch 10 let bude mít úplně jiné a důležitější starosti než dnes.
Provider Gold
Uživatelský avatar
Murphenstein
Radista
Dal poděkování: 1 poděkování
Příspěvky: 153
Registrován:12 pro 2008 12:03
Odesláno:11 zář 2011 14:39

Legalizace Marihuany

Tak na to si jdu rovnou ubalit :D
Radista
101 příspěvků