Návody a rady na všechno možné
3 příspěvky • Stránka 1 z 1
Uživatelský avatar
Neuroxiss
Pozorovatel
Bydliště: P-H-A
Příspěvky: 70
Registrován:11 čer 2011 14:50
Odesláno:05 říj 2011 06:08

Jak nainstalovat The sims 2 se všema datadiskama ? NÁVOD ZDE !!!

Čaute po nekonečných fajkerských a s prominutím imbecilních a hlavně neučiných návodech jsem se naštval a rozhodl se že si to udělám po svém. A ejhle zafungovalo to a stálo mě to tuny nervů a 2 dny nad těma .:!CENZORED!:. návodama které beztak byli k ničemu. Takže poďme si to rozepsat jako by to byl recept na vaření . Je to velice jednoduché , zaleží jen na technice jak to nainstalujete. Takže co budeme potřebovat ?

1. Každopádně hru , někde si ji stáhněte třeba i zde , určitě to tu najdete já to odtud stahoval :)

2. Cracky , žádne přiblblé image , na ty zapomeňte jsou ůplně k ničemu ! + CD Klíče , jestli jste právě nasraní že to musíte hledat tak nezoufejte vše jsem skopčil a udělal z toho rar , jak CD KLICE tak CRACKY :-) máte dole pod příspěvkem.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Takže začneme , čtěte pečlivě každý krok jelikož když to udeláte jinak tak to nepůjde a budete pak nasraný tak jako já :-D .

1. Stáhneme tu základní hru tedy The sims 2 a nainstalujeme , upozorňuji nic necreckovat !!! ani nespouštět !!

2. Instalujeme postupně všechny datadisky je jedno v jakym pořadí jestli je máte všechny .

(Vyjmenované je máme všechny pod příspěvkem :) )

3. Jakmile vše máme nainstalované nastává napětí , koukáte na to a jste prostě napjatý na to do toho napraskat bezhlavě cracky ale to se nesmí stát :)

4. Nastává zlomová situace , máme tam dva datadisky ( Free time / Volný Čas , Seasons / Roční období) .

5. Zkuste cracknout Free time , a spustit , a nasledně hru vypněte a crackněte (Roční období)

A následně spusťte ( FREE TIME )

6. Jestli se vám v něm ukáže že tam máte ročni období , můžete nahlas zakřičet bingo !!!

7. Může se vám to zdát jako .:!CENZORED!:. ale opravdu to podle tohohle postupu funguje na 100% dělal jsem to už na dvou počítačích , (na svém a u přítelkyně).

8. Teď si naházejte zbytek cracku a nainstalujte třeba ty kolekce ty už vám taky určitě pudou.

9. Vše spouštějte prez Free time . (Ačkoli neni na TS 2 Podporovaný systém Win 7 na tom Free time už vám to pude i na win 7 takže ty co maji win 7 nezoufejte a poďte si zahrát :) )

ENDE !

ENJOY!



Zde datadisky :

Kód: Vybrat vše

 Datadisky

The Sims 2 Univerzita, březen 2005 (The Sims 2 University) - možnost studovat vysokou školu
The Sims 2 Noční život, září 2005 (The Sims 2 Nightlife) - možnost vlastnit auto, bary, noční život, rande
The Sims 2 Ve světě podnikání, březen 2006 (The Sims 2 Open for Business) - podnikání, vlastní obchod
The Sims 2 Mazlíčci, říjen 2006 (The Sims 2 Pets) - domácí mazlíčci (kočky a psi)
The Sims 2 Roční období, březen 2007 (The Sims 2 Seasons) - roční období, počasí, zahradničení, rybaření
The Sims 2 Šťastnou cestu, 7. září 2007 (The Sims 2 Bon Voyage) - dovolená
The Sims 2 Volný čas, 29. únor 2008 (The Sims 2 Free Time) - rozšíření možností trávení volného času
The Sims 2 Život v bytě, 28. srpna 2008 (The Sims 2 Apartment Life) - život v bytě, kouzla

Balíčky 

Mini-datadisky (Kolekce)

The Sims 2 Vánoční balíček, listopad 2005 (The Sims 2 Holiday Party Pack)
The Sims 2 kolekce Pro rodinnou zábavu, duben 2006 (The Sims 2 Family Fun Stuff)
The Sims 2 kolekce Pro luxusní život, září 2006 (The Sims 2 Glamour Life Stuff)
The Sims 2 kolekce Veselé vánoce, listopad 2006 (The Sims 2 Happy Holiday Stuff)
The Sims 2 kolekce Pojďme slavit!, duben 2007 (The Sims 2 Celebration! Stuff)
The Sims 2 kolekce H&M Móda, červen 2007 (The Sims 2 H&M Fashion Stuff (Accessioires))
The Sims 2 kolekce Pro Teenagery, listopad 2007 (The Sims 2 Teen Style Stuff)
The Sims 2 kolekce Koupelny a kuchyně interiérový design, duben 2008 (The Sims 2 Kitchen & Bath Design Stuff)
The Sims 2 kolekce IKEA Domov, červen 2008 (The sims 2 IKEA Stuff)
The Sims 2 kolekce Sídla a zahrady, listopad 2008 (The Sims 2 Mansion & Garden) 
CRACKY A CD KEYS

Obrázek

Kód: Vybrat vše

http://www.uloz.to/10501897/t-s-2-keys-and-cracks-full-rar

Heslo

Obrázek

Kód: Vybrat vše

war4all-092abQikloqpeor21233-setuap-Nove-ma-Lo12344




Připomínky a otázky napište dolů :)
Pozorovatel
CyberCodeDroid
V.I.P
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Příspěvky: 556
Registrován:01 zář 2006 08:03
Odesláno:05 říj 2011 09:50

Jak nainstalovat The sims 2 se všema datadiskama ? NÁVOD ZDE !!!

Zlatý návod konečně, potvrzuji funkčnost! A co TS 3, tam už jsi také laboroval?
V.I.P
Uživatelský avatar
Neuroxiss
Pozorovatel
Bydliště: P-H-A
Příspěvky: 70
Registrován:11 čer 2011 14:50
Odesláno:05 říj 2011 15:37

Jak nainstalovat The sims 2 se všema datadiskama ? NÁVOD ZDE !!!

Eskymak píše:Návod ve zkratce:

1) Nainstalujte datadisky a kolekce v pořadí tak jak vyšly
2) crackněte POUZE poslední nainstalovanej

Co si dobře pamatuju tak na tom pořadí záleží, protože novejší datadisky vyžadovaly k instalaci určitou verzi hry, takže ste museli bud stáhnout patch a nebo nainstalovat předchozí datadisk který patch obsahuje.


Nevím , takhle mi to nefungovalo když jsem to někde četl


DeepTranceR píše:Zlatý návod konečně, potvrzuji funkčnost! A co TS 3, tam už jsi také laboroval?
Hele sry k tomu jsem se ještě nedostal ale snad brzy dostanu :)
Pozorovatel
3 příspěvky • Stránka 1 z 1