2 příspěvky • Stránka 1 z 1
Uživatelský avatar
zail
Kachna
Příspěvky: 6
Registrován:02 črc 2005 19:26
Kontaktovat uživatele:
Odesláno:09 srp 2012 07:17

samsung galaxy s3

zdravim tak sem ze symbianu presel na androida ale zatim nevim jestli se vyplati crakovat telefon jak je to treba z hrama daji se stahovat i nejak placene hry a aply jako to bylo u symbianu a nebo musim vse poctive kupovat dale jak je to z navi z mapama na symbianu sem byl spokojen ktere sou nej mapy pro galaxy s3 +prosim poradte mi nejaky dobry aplikace sem v tom zatim uplny noob jen tak chvili sem si projizdel android markt ale to co by se mi zrovna libylo je placeny dale sem taky koukal ze se daji stahovat hry z gamelotu ale docela drahy je nejaka moznost stahovat to zdarma.take pozoruji nedostatky v to #m ze se nic neda instalovat na kartu ale vse se instaluje do interni pameti docela k vzteku a melodie okud si nevytvorim zvlast slozky tak nejdou priradit k vyzvaneni no za ty prachy sem cekal vic prosim nejaky postrehy a rady diky moc
verze firmware IMM76D.I9300XXBLFB
Obrázek
Kachna
kilda
Provider Bronze
Bydliště: Liberec
Dal poděkování: 2 poděkování
Příspěvky: 54
Registrován:29 kvě 2007 20:40
Odesláno:09 srp 2012 08:28

Re: samsung galaxy s3

Velka cast (pokud ne vsechny) placenejch aplikaci se da sehnat pres google, vetsinou staci jen napsat "nazev_hry apk full" a neni problem. Co se tyce navigaci, nejlepsi je podle me asi Sygic. Ja mam Galaxy Y, s Androidem 2.3.6 a aplikace se mi instalujou spis na kartu, nez do interni pameti, nicmene ve sprave aplikaci je pak moznost manualne je presunout z karty do telefonu nebo obracene. A problem s melodiema se da vyresit doinstalovanim softwaru GO SMS PRO, kterej jednak slouzi jako alternativni klient na sms (s integrovanym facebook chatem a dalsima prednostma) a jednak prida moznost pouzit na vyzvaneni, budik apod. vlastni melodie (staci jen napriklad otevrit nastaveni vyzvaneni, dat zmenit vyzvaneni a objevi se volba jestl pro nastaveni pouzit GO sms pro nebo system android-pres GO sms se da nastavit jakakoliv mp3 z karty). Uzitecnejch softwaru je spousta, zalezi na tom, co prave clovek hleda....:)
Provider Bronze
2 příspěvky • Stránka 1 z 1