Sigy, aneb grafika do podpisu...
40 příspěvků

*honya22* sigs

Sigy, aneb grafika do podpisu...
TopBoss
Logistik
Příspěvky: 110
Registrován:07 dub 2006 14:36
Odesláno:13 zář 2008 21:35

honya22 gallery

zvýrazni svůj nick :thumleft:
Pal gumy ne duši ...
Logistik
Uživatelský avatar
RocKenny
W4A Veterán
Dal poděkování: 11 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování
Příspěvky: 1275
Registrován:07 zář 2005 15:02
Odesláno:13 zář 2008 21:44

Re: *honya22* sigs

Rozhodně máš v sobě cit pro to, nice render a celkem dobrej pokus ;) Ne moc často vidim takhle dobrý první sigy (V kategorii začátečník samozřejmě)

(zaostření taky nikoho nezabilo :))

Doporučuju dodělávat trošku osvětlení, možná trošku pokus o hloubku. a změnu rámečku bych doporučil ;) ... a dávej majzla na kontrast.
Trošku si pohrát s barvama je taky dost dobrej způsob vylepšení i špatnýho sigu, Doporučuji ti plugin do Photoshopu "Color Efex" najdeš ho stopro třeba na

Kód: Vybrat vše

www.projectw.org
viz muj edit jen abys viděl co a jak, pomůže to..
tvuj : Obrázek
edit : Obrázek - je překontrastovanej, ale to je fuk pro teď.. ale abys viděl že to světlo je podstatný, ale nesmí se přehnat. Stačí udělat novou vrstvu, vzít brush a vyplnit vrstvu černě. Nastavit filtr vrstvy na Linear Dodge a pak vzít třeba bílej brush na opacity tak 15-25% a jen někde ťuknout decentně..
Obrázek
Darkstep D&B lover
Genius may have its limitations, but stupidity is not thus handicapped...
W4A Veterán
CR3ATUR3
SPAMER
Odesláno:14 zář 2008 15:00

Re: *honya22* sigs

Líbí se mi oba dva, ale k tomu druhýmu mám jednu výtku, ten nick není čitelný. Pozor na to :blueagree:
SPAMER
CR3ATUR3
SPAMER
Odesláno:16 zář 2008 20:01

Re: *honya22* sigs

WooW, tak ten BioShock je veliký skok oproti těm dvěma předchozím, chválím :blueagree:

Zkoušej další ;)
SPAMER
CR3ATUR3
SPAMER
Odesláno:18 zář 2008 19:01

Re: *honya22* sigs

TheNail píše:
honya22 píše:Dík, je pravda že jsem na tom zamakal :)
ale celý jsi to zruinoval tou prasklinou a tvým nickem...nick tam nemusí být,když není místo,a prasklina tam IMHO bejt prostě nesmí..

Taak tenhle přístup se mi nelíbí ! Nemusíš hned každého urážet a odrazovat svůmu stupidními připomínkami. Podle mého názoru se tam ta prasklina hodí, ppřipadá mi jako by tam patřila. Nick je vyřešený pěkně, takže nemám co vytknout !
SPAMER
CR3ATUR3
SPAMER
Odesláno:18 zář 2008 20:15
Uživatelský avatar
efjay
Provider Bronze
Bydliště: Hodonín
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování
Příspěvky: 206
Registrován:22 pro 2005 12:50
Odesláno:18 zář 2008 20:33

Re: *honya22* sigs

mám co dodat... chybí tam spousta efektů.. je tam render nějaké vlnění překrytí a brush.. o textu ani nemluvim. Zkus na tom zapracovat
Provider Bronze
Uživatelský avatar
BiGFooT
V.I.P
Bydliště: Doma
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 18 poděkování
Příspěvky: 760
Registrován:07 říj 2005 16:15
Odesláno:18 zář 2008 21:49

Re: *honya22* sigs

Já mám radši právě ten původní. I když popravdě, to, že je to prasklina jsem si všiml až při bližším zkoumání. Takhle mi to přišlo jako celkem povedenej efekt :)
Obrázek
V.I.P
Uživatelský avatar
RooT
W4A Veterán
Bydliště: Domeček z melounu 666/738007
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 9 poděkování
Příspěvky: 801
Registrován:04 dub 2006 11:06
Kontaktovat uživatele:
Odesláno:18 zář 2008 23:19

Re: *honya22* sigs

No celkem povenej zacatek rek bych. Lepsi nez vetsina lidi tady co neco uplacali.
Jenom...ta prasklina, jo sice si to myslel dobre, ale do sigu se tyhle efekty moc nedavaj. (nebo aspon co ja jsem videl) snaz se o atmosferu a at se na to celkovej pekne kouka. To je podle me to co vetsine lidi taky chybi.
Nevim na jake urovni ovladas praci s ps, ale mrkni na planetrenders.net - regni se na forum a prohlizej tuty a taky prace ostatnich. No zatim vse co k tomu mam co rict, uvime....
Obrázek
W4A Veterán
40 příspěvků