Sigy, aneb grafika do podpisu...
108 příspěvků

Dongar gallery

Sigy, aneb grafika do podpisu...
Dongar
Logistik
Dostal poděkování: 4 poděkování
Příspěvky: 95
Registrován:23 bře 2008 22:58
Odesláno:24 bře 2008 17:06

Dongar gallery

Ahoj, jsem zde nový a nemám příliš mnoho zkušeností. Toto jsou mé první výtvory ve photoshopu, který vlastním pár dní. Našel by se zde prosím někdo, kdo by my poradil co je za chyby, jak se stínem a světlem,...? Děkuji moc všem kdo zde přispějí i pouhým slovem.

DENNĚ AKTUALIZOVÁNO

Všechny mé amatérské výtvory:

22.3.08

První práce v Adobe Photoshopu- poskládání, ořezání, doplnění a ogumování obrázku z internetu:-)...
Obrázek

23.3.08

Druhý výtvor, který mám i v jiné verzi (ta byla ale pro jednu milou slečnu;-), takze jí zde neposkytnu:-P)...Po smutné lebce veselý ptáček:D
Obrázek

24.3.08

To si takhle jednou brouzdam po internetu a narazim na hada. Tak sem si řekl: "udělám si svůj čtvrtý sig"!
Obrázek

No tak k tomuhle radši žádný komentář...snad jen že NESNÁŠIM WoW! :angry:
Obrázek

...Bez písma...
Obrázek

25.3.08

První POKUS o poskládání obrázku z malých částí.
Obrázek

Pokus č.:1 po úpravě :blush: ...zrovna jsem při tom poslouchal jeden vtip (chyby jako vono, votrnulo,...jsou tam naschvál-zpestření):

Obrázek

26.3.08

Novinka z mé tvorby. Prosím posuďte a skritizujte (ale i poraďte co jak vylepšit,...)! Dík:-)
Obrázek

27.3.08

Opět dva nové sigy;-)
Obrázek

A tenhle se mi i líbí;-)
Obrázek

28.3.08

Tak jsem u WaReZMaAaNa zahlédl v podpisu auto (hezčí než to moje, a řekl sem si: Vytvořím auto :lol:
Obrázek

Opět zde s dalším Sigem - první sig, na který jsem použil úplně vše svoje! Je dělaný na zakázku (toto není originál) pro server Lineage: Kamael! (nový server - moc jich s Kamaelem neznam...už jsem si tam skoušel zahrát, a pro fanoušky Lineage můžu jen doporučit) Pro fanoušky zde odkaz (upozorňuji že toto není reklama, ale pouze poskytnutí informací pro fanoušky...kdyby to byla reklama, tak by to vypadalo jinak :D - LineAge ][ Kamael -> MR & HR -> Blood Destiny 5000x -> Cerberos 30x
Obrázek

28.3.08

Tohle není reklama, ale nové výtvory :twisted:
Obrázek

For server Kamael:
Obrázek

For server Kamael again:
Obrázek

For Banky:
Obrázek

31.3.08

Obrázek

Obrázek

1.4.08

Obrázek

1.4.08

Sorry za velikost...ale snad to přežijete;-)...vše je moje práce žádný cizý render,...
Obrázek

Obrázek

Nové výtvory dnes...
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil(a) Dongar dne 02 dub 2008 23:03, celkem upraveno 16 x.
Logistik
Uživatelský avatar
efjay
Provider Bronze
Bydliště: Hodonín
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování
Příspěvky: 206
Registrován:22 pro 2005 12:50
Odesláno:24 bře 2008 19:41

Re: Dongar-easy-graphic.

hoj měl bys dělat podle tutů ze začátku:

Kód: Vybrat vše

tutorials.cz
tutorialy.com
eroxia.net
ale na první sigy celkem O.K, ale ten první je tmavý moc a chce to zamakat na písmu a ještě tenhle styl je old school .)
Provider Bronze
Dongar
Logistik
Dostal poděkování: 4 poděkování
Příspěvky: 95
Registrován:23 bře 2008 22:58
Odesláno:24 bře 2008 20:40

Re: Dongar-easy-graphic.

Squellcz píše:hoj měl bys dělat podle tutů ze začátku:

Kód: Vybrat vše

tutorials.cz
tutorialy.com
eroxia.net
ale na první sigy celkem O.K, ale ten první je tmavý moc a chce to zamakat na písmu a ještě tenhle styl je old school .)

Dík za ohodnocení...dělám ve photoshopu týden tak neznam funkce-->dělam jen podle sebe a když sem koukal na tutoriály tak jsem moc nevěděl občas co jakou funkcí myslej-->tuty moc nekopčim radši zkusím nějakou funkci která se tam hodí...teď studuju z nějaké příručky funkce...A momentálně jdu kámošovi udělat něco na způsob World of Warcraftu...sice WoW uplně nesnášim a hlavně lidi co na něm sou závislý ale on hezky požádal :) ...Tak skusim řídit trochu nějakým tutem a udělat to méně OldSchool...Zatím se měj a dík 8)
Naposledy upravil(a) Dongar dne 28 bře 2008 21:03, celkem upraveno 1 x.
Logistik
Dongar
Logistik
Dostal poděkování: 4 poděkování
Příspěvky: 95
Registrován:23 bře 2008 22:58
Odesláno:24 bře 2008 23:17

Re: Dongar-easy-graphic.

Tak přidávám nový pokus o sig.
Omluvte mě prosím za ten podpis, ale nevím si s ním nějak rady...
Obrázek

Zde ještě jednou bez písma... :down: :down: :down:

Obrázek
Naposledy upravil(a) Dongar dne 28 bře 2008 21:03, celkem upraveno 1 x.
Logistik
Uživatelský avatar
efjay
Provider Bronze
Bydliště: Hodonín
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování
Příspěvky: 206
Registrován:22 pro 2005 12:50
Odesláno:25 bře 2008 14:39

Re: Dongar-easy-graphic.

Dongar píše:Tak přidávám nový pokus o sig.
Omluvte mě prosím za ten podpis, ale nevím si s ním nějak rady...
Obrázek

Zde ještě jednou bez písma... :down: :down: :down:

Obrázek
rámeček je hnusný... ale na začátek jak říkám poho
Provider Bronze
Dongar
Logistik
Dostal poděkování: 4 poděkování
Příspěvky: 95
Registrován:23 bře 2008 22:58
Odesláno:25 bře 2008 18:36

Re: Dongar-easy-graphic.

Tak zde je opět nový pokus o Sig... raďte prosím co dělam blbě...příště se toho vyvaruju. Rámeček a písmo nikdy nedělam geniálně(jeden web černý, druhý zelený, tak kdo to má dělat:-P)...jde mi hlavně o chyby v obrázku jako takovým...Díky opět za všechny poznámky, připomínky, náměty k úpravě, kritické komentáře,... THx..Dongar

Obrázek
Naposledy upravil(a) Dongar dne 28 bře 2008 21:03, celkem upraveno 1 x.
Logistik
Uživatelský avatar
efjay
Provider Bronze
Bydliště: Hodonín
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování
Příspěvky: 206
Registrován:22 pro 2005 12:50
Odesláno:25 bře 2008 18:41

Re: Dongar-easy-graphic.

Dongar píše:Tak zde je opět nový pokus o Sig... raďte prosím co dělam blbě...příště se toho vyvaruju. Rámeček a písmo nikdy nedělam geniálně(jeden web černý, druhý zelený, tak kdo to má dělat:-P)...jde mi hlavně o chyby v obrázku jako takovým...Díky opět za všechny poznámky, připomínky, náměty k úpravě, kritické komentáře,... THx..Dongar

Obrázek
fšecko old school, používej filtry jako Brush Strokes > Spatter, Distort > Ripple a Ocean Ripple a pak si dej Layer > Layer Mask > Hide all a potom malým bílým soft brushem kolem renderu projeď, a pak ještě přidávej třeba soft roundem tečky potom nějaký ty textury a pěkný efekty, většinu najdeš na http://www.deviantart.com :)
Provider Bronze
Uživatelský avatar
RooT
W4A Veterán
Bydliště: Domeček z melounu 666/738007
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 9 poděkování
Příspěvky: 801
Registrován:04 dub 2006 11:06
Kontaktovat uživatele:
Odesláno:25 bře 2008 18:50

Re: Dongar-easy-graphic.

Brush Strokes > Spatter, Distort > Ripple a Ocean Ripple - Tohle je old school
Jak uz bylo psano...cti tuty a pokus se ze zacatku delat "step by step".Je to nejrychlejsi zpusob jak si privlastnit funkce.
Jenom takovej malej detail...Vyvaruj se dvou renderum v jednom sigu, vubec to nepouzivej pac tim kazis celou kompozici nemluve o focal pointu (zjednodusene receno focal point = ty veci na ktery se podivas prvni a ktery te na prvni pohled zaujmou)
Obrázek
W4A Veterán
Dongar
Logistik
Dostal poděkování: 4 poděkování
Příspěvky: 95
Registrován:23 bře 2008 22:58
Odesláno:25 bře 2008 19:25

Re: Dongar-easy-graphic.

Squellcz píše:
Dongar píše:Tak zde je opět nový pokus o Sig... raďte prosím co dělam blbě...příště se toho vyvaruju. Rámeček a písmo nikdy nedělam geniálně(jeden web černý, druhý zelený, tak kdo to má dělat:-P)...jde mi hlavně o chyby v obrázku jako takovým...Díky opět za všechny poznámky, připomínky, náměty k úpravě, kritické komentáře,... THx..Dongar

Obrázek
fšecko old school, používej filtry jako Brush Strokes > Spatter, Distort > Ripple a Ocean Ripple a pak si dej Layer > Layer Mask > Hide all a potom malým bílým soft brushem kolem renderu projeď, a pak ještě přidávej třeba soft roundem tečky potom nějaký ty textury a pěkný efekty, většinu najdeš na http://www.deviantart.com :)
:) Dík za rady trošku jsem to upravil...deviantart znam :) , ale strašně dlouho se mi tam vše načítá :( ...

BTW: počasí je lolec :mrgreen: před hodinou sem byl běhat blízko Mladé Boleslavi, a teď je tady vánice :roll:

Zde je New Green Man:
Obrázek
Naposledy upravil(a) Dongar dne 28 bře 2008 21:03, celkem upraveno 1 x.
Logistik
Uživatelský avatar
efjay
Provider Bronze
Bydliště: Hodonín
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování
Příspěvky: 206
Registrován:22 pro 2005 12:50
Odesláno:25 bře 2008 19:33

Re: Dongar-easy-graphic.

Dongar píše:
Squellcz píše:
Dongar píše:Tak zde je opět nový pokus o Sig... raďte prosím co dělam blbě...příště se toho vyvaruju. Rámeček a písmo nikdy nedělam geniálně(jeden web černý, druhý zelený, tak kdo to má dělat:-P)...jde mi hlavně o chyby v obrázku jako takovým...Díky opět za všechny poznámky, připomínky, náměty k úpravě, kritické komentáře,... THx..Dongar

Obrázek
fšecko old school, používej filtry jako Brush Strokes > Spatter, Distort > Ripple a Ocean Ripple a pak si dej Layer > Layer Mask > Hide all a potom malým bílým soft brushem kolem renderu projeď, a pak ještě přidávej třeba soft roundem tečky potom nějaký ty textury a pěkný efekty, většinu najdeš na http://www.deviantart.com :)
:) Dík za rady trošku jsem to upravil...deviantart znam :) , ale strašně dlouho se mi tam vše načítá :( ...

BTW: počasí je lolec :mrgreen: před hodinou sem byl běhat blízko Mladé Boleslavi, a teď je tady vánice :roll:

Zde je New Green Man:
Obrázek
:-D tak sem to nemyslel abys tam dal toho tak moc, ale jenom kolem okrajů renderu, jukni na moje sigy tam to vidíš
Provider Bronze
Dongar
Logistik
Dostal poděkování: 4 poděkování
Příspěvky: 95
Registrován:23 bře 2008 22:58
Odesláno:25 bře 2008 20:20

Re: Dongar-easy-graphic.

:-D tak sem to nemyslel abys tam dal toho tak moc, ale jenom kolem okrajů renderu, jukni na moje sigy tam to vidíš
Jo, jo ja si toho pak taky všim ale už to tam bylo :D ... sem se moc rozjel :angry: ...příště bude hezčí :-P
Naposledy upravil(a) Dongar dne 28 bře 2008 21:04, celkem upraveno 1 x.
Logistik
Dongar
Logistik
Dostal poděkování: 4 poděkování
Příspěvky: 95
Registrován:23 bře 2008 22:58
Odesláno:25 bře 2008 23:00

Re: Dongar-easy-graphic.

No tak jsem si hrál s efekty a takhle blbě to dopadlo...je malá, nevýrazná,... :(
Příště se vynasnažím!

OD TEĎ DÁVAM VŠECHNY NOVÉ PRÁCE NA ZAČÁTEK S DATUMEM!

Obrázek
Logistik
Dongar
Logistik
Dostal poděkování: 4 poděkování
Příspěvky: 95
Registrován:23 bře 2008 22:58
Odesláno:26 bře 2008 23:10

Re: Dongar-easy-graphic.

TheNail píše:
Squellcz píše::-D tak sem to nemyslel abys tam dal toho tak moc, ale jenom kolem okrajů renderu, jukni na moje sigy tam to vidíš
ale dyt se na to podivej vypadá to totálně drsně a odlišně od jinejch sigů(jak nějakej obraz nebo co..),ještě bych tam dal nějaký displace,aby to nebylo "oldschool" vlnitý :P
EDIT:a typo bych z toho sundal..a napsal to třeba POD ten sig :P jako u normálního obrazu,že je to napsaný u,nebo ve spodu :P
Totálně drsně:-D no jo:-D ...já to někdy upravim;-) a pak sem dam...
Logistik
Dongar
Logistik
Dostal poděkování: 4 poděkování
Příspěvky: 95
Registrován:23 bře 2008 22:58
Odesláno:28 bře 2008 20:43

Re: Dongar-easy-graphic.

Tak je zde spousta nových sigu. Kdyby o ně měl někdo zájem udělam s jeho jménem,... Ale nevím kdo by je mohl chtít :lol: :cry: :lol: :|
Logistik
Dongar
Logistik
Dostal poděkování: 4 poděkování
Příspěvky: 95
Registrován:23 bře 2008 22:58
Odesláno:29 bře 2008 10:53

Re: Dongar-easy-graphic.

Banky píše:Jo já bych chtěl udělat nějaký sig. Nějaké práce se mi i líbí. Chtěl bych sig na téma south park. Díky :wink:
No to ti povim, že Southpark se dělá docela blbě :angry: , tak se prosím nezlob, když se ti to nebude líbit...

Obrázek
Logistik
108 příspěvků