Sigy, aneb grafika do podpisu...
45 příspěvků

Bigsmoke74 gallery

Sigy, aneb grafika do podpisu...
iceflame
SPAMER
Odesláno:10 kvě 2009 18:57

Re: Bigsmoke74-Sigs

názor? No určitě by to vypadalo pěkně jako header na nějaké té fan stránce o seriálech, ale jako sig bych si to nedal :) (zas narážím na tu velikost). Nějaké názory ke zpracování snad nemá cenu rozvádět, prostě si k sobě přilepil 3 a více stocků a popojel si se dvouma táhlama (jas a konstrast). Když jsi se zmiňoval o štětcích, tak jsi sem měl nějakou tu verzi s nima hodit...
SPAMER
Uživatelský avatar
BigSmoke74
Pozorovatel
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Příspěvky: 51
Registrován:27 kvě 2007 19:45
Odesláno:22 kvě 2009 13:31

Re: Bigsmoke74-Sigs

Tak co zlepšil jsem se alespoň trochu ? :oops: Obrázek
Pokud jsem vám pomohl tak neváhejte a dejte Thanks :)
<<<<<Staragte SG-1,Stargate Atlantis,StarGate Universe,Smallville,Heroes,Reaper>>>>>
Obrázek
Pozorovatel
Uživatelský avatar
BigSmoke74
Pozorovatel
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Příspěvky: 51
Registrován:27 kvě 2007 19:45
Odesláno:03 čer 2009 19:12

Re: Bigsmoke74-Sigs

Žádný comenty ? :(
Pokud jsem vám pomohl tak neváhejte a dejte Thanks :)
<<<<<Staragte SG-1,Stargate Atlantis,StarGate Universe,Smallville,Heroes,Reaper>>>>>
Obrázek
Pozorovatel
Uživatelský avatar
BigSmoke74
Pozorovatel
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Příspěvky: 51
Registrován:27 kvě 2007 19:45
Odesláno:14 črc 2009 13:13

Re: Bigsmoke74-Sigs

Po dlouhej době sem udělal další sgiy a userbar moc grafiky na těch prvních neni ale dalo mě to dost práce : Obrázek
Obrázek
Obrázek
V1
Obrázek
V2
Obrázek
V3
Obrázek
Pokud jsem vám pomohl tak neváhejte a dejte Thanks :)
<<<<<Staragte SG-1,Stargate Atlantis,StarGate Universe,Smallville,Heroes,Reaper>>>>>
Obrázek
Pozorovatel
iceflame
SPAMER
Odesláno:14 črc 2009 13:21

Re: Bigsmoke74-Sigs

no upřímně je to příšerný. Nevidím vůbec žádné zlepšení, přijde mi jako kdybys furt něco zkoušel, ale prd z toho. Čteš nějaké tutoriály?
SPAMER
Uživatelský avatar
BigSmoke74
Pozorovatel
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Příspěvky: 51
Registrován:27 kvě 2007 19:45
Odesláno:14 črc 2009 13:26

Re: Bigsmoke74-Sigs

Jo tuty sem četl a hlavně u těch pirátů to mi dalo nejvíc práce,a ta animace je hrozná protože je moje první vůbec mě se to prostě líbí nad tym SGA sem strávil min.2 dny časováním vkládánim atd. mě se to prostě líbí :? Ten Reaper byl jen pokud nj když se to nelíbí stejně mě to neodradí mě se to holt líbí jednoduchý nepřeplácaný (o tom PSP nemluvim to sem si dal průchod tvořivosti :lol: )
Pokud jsem vám pomohl tak neváhejte a dejte Thanks :)
<<<<<Staragte SG-1,Stargate Atlantis,StarGate Universe,Smallville,Heroes,Reaper>>>>>
Obrázek
Pozorovatel
iceflame
SPAMER
Odesláno:14 črc 2009 13:36

Re: Bigsmoke74-Sigs

sem strávil min.2 dny časováním vkládánim atd.
tak to už ten PS radši ani neotevírej. Strávit tolik času přepnutím časování z 0.1 na 1s u 5 vrstev je do nebe volající.
Mi neříkej, že to nevidíš krucinál. Máš tam max. 20 vrstev a všechny jsou defaultně nastaveny, tak to překlikám na jiný časování aby byl plynulej přechod mezi snímkama a ende...
SPAMER
Uživatelský avatar
BigSmoke74
Pozorovatel
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Příspěvky: 51
Registrován:27 kvě 2007 19:45
Odesláno:14 črc 2009 20:59

Re: Bigsmoke74-Sigs

Za 1 napsal sem atd. čili většinu sem musel vytípat přímo z videa pak to přetranformovat aby to sedělo pak několikrát měnit časování (nikdo tu nepsal že se strávil u toho 2 dny jenom časovánim - nuč se číst)a 20 vrstev tam fakt neni je jich tam asi 60 a za 2 postni mi sem jednu kloudnou práci od tebe a pak začnu přemejšlet jestli se těma radam mám vůbec řídit a za 3. Animaci sem dělal poprvý a eště k tomu bez tutu tak tu nebuzerouj a radši my napiš názor na ty piráty radši si počkám na názor lepšího grafika
Pokud jsem vám pomohl tak neváhejte a dejte Thanks :)
<<<<<Staragte SG-1,Stargate Atlantis,StarGate Universe,Smallville,Heroes,Reaper>>>>>
Obrázek
Pozorovatel
iceflame
SPAMER
Odesláno:14 črc 2009 21:45

Re: Bigsmoke74-Sigs

a pak že čteš tutoriály :thumleft: Chceš komenty? Je to můj koment a je to tvrdá realita, bys viděl jak by tě za toto zbuzeroval takovej lefiath. Pokud chceš vidět moje výtvory koukni třeba na .:!NEDĚLEJTE REKLAMU NA JINA ČESKA A SLOVENSKÁ WAREZ FÓRA!:..cz Co chceš říct k těm pirátům? Render uprostřed, pod ním stock z wallpaperu a tvůj nick a za to chceš chválu?
SPAMER
Uživatelský avatar
BigSmoke74
Pozorovatel
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Příspěvky: 51
Registrován:27 kvě 2007 19:45
Odesláno:14 črc 2009 22:45

Re: Bigsmoke74-Sigs

Nákej tut na animace sem hledal,když seš tak chytrej pošli mi nákej tut na naimace v CS3 a tu stránku mě pošli PMkem,bral bych comenty od někoho jinýho jenže když sem nikdo nepíše jen ty samou kritiku a u těch pirátů neni jen stock a pozadí z wallu je to nasvícený ztmavený a různý věci z tutu za to nemůžu že to neni poznat aspoň by mě zajímalo jestli je to lepší než ty ostatní sigy ne že je dobrej :?
Se koukni jak ten render vypadal a jak vypadá teď

Kód: Vybrat vše

http://planetrenders.net/renders/displayimage.php?pos=-5877
Pokud jsem vám pomohl tak neváhejte a dejte Thanks :)
<<<<<Staragte SG-1,Stargate Atlantis,StarGate Universe,Smallville,Heroes,Reaper>>>>>
Obrázek
Pozorovatel
iceflame
SPAMER
Odesláno:15 črc 2009 11:56

Re: Bigsmoke74-Sigs

koukni třeba na tenhle článek, animace jako animace, ten by ti měl lecos objasnit

Kód: Vybrat vše

http://www.tutorials.cz/clanek1076-webove-bannery
o nějaké mé výtvory písni SZ, pošlu třeba přílohou.
SPAMER
Uživatelský avatar
BigSmoke74
Pozorovatel
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Příspěvky: 51
Registrován:27 kvě 2007 19:45
Odesláno:19 črc 2009 14:47

Re: Bigsmoke74-Sigs

19.července 2009
Unreal 3

Obrázek

Je tam asi blbě položený typo pokud by někdo věděl lepší místo kam dát typo napiště to sem pls (náký zkušený grafik)
Pokud jsem vám pomohl tak neváhejte a dejte Thanks :)
<<<<<Staragte SG-1,Stargate Atlantis,StarGate Universe,Smallville,Heroes,Reaper>>>>>
Obrázek
Pozorovatel
Uživatelský avatar
BigSmoke74
Pozorovatel
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Příspěvky: 51
Registrován:27 kvě 2007 19:45
Odesláno:19 črc 2009 19:00

Re: Bigsmoke74-Sigs

Iron Man v1
Obrázek

Iron Man v2
Obrázek
Pokud jsem vám pomohl tak neváhejte a dejte Thanks :)
<<<<<Staragte SG-1,Stargate Atlantis,StarGate Universe,Smallville,Heroes,Reaper>>>>>
Obrázek
Pozorovatel
Uživatelský avatar
BigSmoke74
Pozorovatel
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Příspěvky: 51
Registrován:27 kvě 2007 19:45
Odesláno:24 črc 2009 12:26

Re: Bigsmoke74-Sigs

Náký comment pls :?
Pokud jsem vám pomohl tak neváhejte a dejte Thanks :)
<<<<<Staragte SG-1,Stargate Atlantis,StarGate Universe,Smallville,Heroes,Reaper>>>>>
Obrázek
Pozorovatel
Uživatelský avatar
lolmanek
Logistik
Dostal poděkování: 2 poděkování
Příspěvky: 80
Registrován:28 čer 2005 18:57
Odesláno:27 zář 2009 20:41

Re: Bigsmoke74-Sigs

Jo poslední dva sigy jsou konečně aspoň trochu zajímavý a příjemnější na oko. No co dodat, chtělo by to lepší podpis, pohrát si s nim, zasadit ho do sigu aby tam "pasovalo". Rámeček se mi moc u UT3 nelíbí protože tam de vidět jak je render uřízlej... Celkově se mi víc líbí Iron man (líp si vyřešil to okolní rozmazání, neni to tak ostrý jako u UTcka. Ten ripple nebo co si pouzil taky nevypada nijak extra na jeho uchu :) ) Ber to jako kladnou kritiku aby si věděl čeho se máš stranit + co udělat příště
FIRST THINK, THEN SPEAK

Obrázek

ACTIONS SPEAK LOUDER THAN WORDS
Logistik
45 příspěvků