Tlachání o hrách :-)
1 příspěvek • Stránka 1 z 1
Uživatelský avatar
majky666
Navigátor
Bydliště: Litvínov
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 41 poděkování
Příspěvky: 1201
Registrován:03 čer 2005 06:13
Odesláno:19 říj 2012 12:58

Xcom: Enemy unknown (2012)

Co říkáte na předělávku týhle stařičký pecky,jak se vám líbí? Jakou strategii výzkumu,vybírání misí a výbavy týmu jste zvolili?
Debatujme,vyměňujme si zkušenosti,rady a tipy se hodí.
Mě osobně se hra celkem líbí,má solidní grafiku,běhá slušně i na mým šrot PC.
Včera jsem hrál na nejlehčí obtížnost,ale díky chybě (program přestal pracovat),kdy jsem dlouho neukládal progres hry,jsem ztratil snad 3 měsíce a nechtělo se mi zase hrát od posledníhi uložení (mise-Terror v Osace),tak jsem hru rozjel znovu na normal.Navíc se mi mimozemský aktivity začaly vymykat z rukou.
Jako kontinent pro výchozí základnu jsem zvolil Afriku (kvůli vyšším příjmům). Přednostně jsem ze začátku bral mise,kde jsem jako odměnu mohl získat vědce,kvůli rychlejšímu výzkumu. Teď raději beru mise,kde dostávám peníze,protože se mi jich moc nedostává,nemůžu nic budovat,maximálně vyrobím medikity.
Ve výzkumu mám zatím vykoumaný tyhle věci: Xeno biology,Arc thrower (pár jich zrovna vyrábím,musím zajmout živýho emzáka),weapon fragments,Alien materials a warfare. Co nejdřív chci vyzkoumat a začít vyrábět laserový zbraně,jsou totiž účinější a přesnější,obvzlášť proti některým rasám ufounů.
Taky musím podotknout,že rozdíl obtížnosti mezi easy a normal je znát,ale ne zas moc.
edit: měl jsem vojáka černocha s Izraelsou vlajkou na uniformě.Že by černoch co se dal na židovskou víru? :D
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Obrázek
Navigátor
1 příspěvek • Stránka 1 z 1