Tlachání o hrách :-)
3 příspěvky • Stránka 1 z 1
Uživatelský avatar
Jjohny
Provider Bronze
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 10 poděkování
Příspěvky: 480
Registrován:31 říj 2008 15:17
Odesláno:25 srp 2012 10:52

Jjohnyho Let's Playe - Czech Spot Gaming

Ahoj, viděl jsem spoustu let's playů na různé hry a říkal jsem si proč bych taky nemohl něco natočit, takže jsem se do toho vrhnul a natočil hru Battlefield: Bad Company 2.
Doufám, že se vám video bude líbit a napište mi jaký máte na to názor.

Trošku mi na začátku zablbl mikrák, za to se omlouvám ..
Provider Bronze
Uživatelský avatar
Spamz00r
Palubní radista
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování
Příspěvky: 718
Registrován:05 kvě 2008 15:41
Odesláno:25 srp 2012 17:03

Re: Jjohnyho Let's Playe - Czech Spot Gaming

ááále další let´s player :D tak vítej v klubu hele :) video pěkný kvalita na jedničku zvuk jsi jeden z těch kterému na tom asi záleží, protože většina začátečníků si koupí mikrofón za 50,- a hned jde natáčet a myslí si že to zní dobře, ale nezní. ty jsi byl celou dobu slyšet máš příjemný hlas já si myslím že by to i šlo :) pokračuj dál máš můj odběr :)
Palubní radista
Uživatelský avatar
Jjohny
Provider Bronze
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 10 poděkování
Příspěvky: 480
Registrován:31 říj 2008 15:17
Odesláno:25 srp 2012 18:31

Jjohnyho Let's Playe - Czech Spot Gaming

Spamz00r: Díky, jeden z důvodů proč jsem začal jsi byl ty :D Jako měl jsem to v plánu už delší dobu, ale když jsem začal koukat na tvoje videa co jsi postoval jsem, tak jsem si řekl, že taky něco zkusím :) Mikrák mám dobrý, vlastním bezdrátový headset od logitechu, takže s tím problém nebude, jen ten začátek mi zvuk trošku zkolaboval, tak jsem to musel dodabovat :D A na zvuk jsem si dal pozor, nejdřív jsem to ztlumil, natočil pár sekund abych to vyzkoušel, jestli jdu slyšet a když to bylo OK tak jsme se na to vrhnul :)

Avazy: Díky, je super že se to líbí, příště zkusím trošku víc vtipu do toho :)

Jinak vím o tom, že hodně se zadrhávám ("eeeeee"). A v celku jsem tohle video bral nějak vážně, příště to zkusím, víc "kamarádsky" a víc srandy :) Díky za názory hoši :)
Provider Bronze
3 příspěvky • Stránka 1 z 1