Tlachání o hrách :-)
36 příspěvků

Diablo III

Tlachání o hrách :-)
Tomas_2002
Kachna
Dal poděkování: 1 poděkování
Příspěvky: 10
Registrován:01 bře 2009 14:11
Odesláno:03 čer 2012 14:00

Diablo III

A proč by to za dva dny mazal ? Každý není takový nerd, že u toho sedí do padnutí. Já si D3 koupil v den vydání, sednu k tomu na 5 hodin týdně (+/-) a ještě to nemám dohrané. A vyšší obtížnosti stejně jako u D2 taky hrát nebudu.
Kachna
Uživatelský avatar
n5ver
Palubní radista
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 35 poděkování
Příspěvky: 696
Registrován:20 lis 2007 17:47
Odesláno:03 čer 2012 14:10

Re: Diablo III

Jj ty 4 prvni questy jsou nic moc, ale pak je to super. Jeste tak ten prvni Akt taky neni nic extra, ale pak je to bozi :D... Vcera jsem dohral po 4 dnech na normal a zacal na Nightmare a to je docela sranda.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Palubní radista
Uživatelský avatar
Shenzy
Palubní radista
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování
Příspěvky: 528
Registrován:31 říj 2009 13:57
Odesláno:03 čer 2012 14:55

Re: Diablo III

mam lvl 50 Monka, dohral jsem to na nightmare a hell už hrat nebudu, protože mě nebaví hrat po třetí stejnou hru...
Obrázek
Namikaze Minato Fan!! Žlutý blesk z Listové
Obrázek
Palubní radista
Uživatelský avatar
n5ver
Palubní radista
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 35 poděkování
Příspěvky: 696
Registrován:20 lis 2007 17:47
Odesláno:03 čer 2012 14:57

Re: Diablo III

No tak ono je fajn kdyz to hrajes s nejakejma kamaradama nebo proste na publicu. Samotnej by si ani hell nedal.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Palubní radista
Uživatelský avatar
eridanus
Helper
Dostal poděkování: 1 poděkování
Příspěvky: 530
Registrován:14 říj 2008 13:10
Odesláno:03 čer 2012 15:28

Re: Diablo III

Zalezi dost na statech... je jasne ze kdyz budes stavet napr. kouzelnici str a dex tak neuhrajes ani ten nightmare... ja akorat dohral sam hell... a neprijde mi to nejak extra tezky, spis takova oddychovka.. chcipl sem jen jednou...
Kdo nedělá nic pro druhé, nedělá nic pro sebe.
Johan Wolfgang von Goethe
Helper
Uživatelský avatar
n5ver
Palubní radista
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 35 poděkování
Příspěvky: 696
Registrován:20 lis 2007 17:47
Odesláno:03 čer 2012 22:41

Re: Diablo III

Me nemrzi penize, ktery jsem za to dal... Je to skvela hra, ktera si zaslouzila podporu, ale jedine co me mrzi, kdyz prijdu ze skoly a po uceni si chci zahrat a dva dny po sobe byly servery takrka nepristupne. To je jedine, jinak prakticky, jakozto hrdy warezak, vse stahuji.

edit:// keivulan: No na emulatoru se pracuje jiz od vydani, ale jak tak koukam, tak tam nic noveho od minuleho tydne neni, takze se porad potykaji s necim, co bych nazval Jigsawova skladanka :D.

edit2:// Jinak, pokud nejste opravdu tak zaryti prati a mate penize, tak objednejte dokud je skladem. Pokud jste hrali betu a ta vas nezklamala, tak hra celkova vas bude bavit jeste jednou tolik.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Palubní radista
36 příspěvků