Tlachání o tom, co nejde nikam zařadit
9 příspěvků • Stránka 1 z 1

Smutná realita

Tlachání o tom, co nejde nikam zařadit
Uživatelský avatar
Zajdak
Technik
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 7 poděkování
Příspěvky: 394
Registrován:24 lis 2008 15:57
Odesláno:04 úno 2017 14:23

Smutná realita

Asi po třech měsících jsem se sem opět přihlásil, že se podívám, kdo co shání, jaké tady jsou novější hry ke stažení apod.
A čeho si nevšimnu, snad poprvé po těch 9 letech, co jsem se zde registroval, si všimnu, že zátěž serveru je pod 100%. Tradičně podle toho, co si pamatuji, byla vždy cca. okolo 170% tak před třemi lety?
Sice to je jen číslo, ale i to o něčem vypovídá, následně si přečtu, že místní chat byl pozastaven, kvůli vytíženosti serveru. Chtěl jsem si zahrát s w4a botem kostky. :D
Následně si řeknu, že se podívám, jak se kdo z místních moderátorů přihlašoval. No, co si budeme namlouvat moc těch přihlašování nebylo. Potom si řeknu, že bych měl konečně zvýšit svoji hodnost, tak odpovím na hodně otázek ohledně hw, sw, povede se mi odpovědět na jeden aktivní dotaz, na zbytek mám také snahu odpovídat, ale vždy zjistím, když už píšu odpověď, že je to tak už půl roku staré, čili ne moc vhodné na odpověď. Tak si říkám, co se stalo. Ještě tak před 5 lety jsem sem chodil každý den, dnes sem chodím jednou za tři měsíce? Je to škoda, že něco tak velkého, (dříve mi to nahrazovalo facebook), pomalu ale jistě upadá.

Nehodlám tenhle příspěvek číst znovu, jelikož se mi nechce opravovat chyby, snad tady ani žádné nebudou, ale žádná syntaktická paráda to také nebude, napsal jsem ho v jakési nostalgické náladě. Jsem rozhodně zvědav, kam povede cesta tohoto fóra, doufám, že nikdy nezanikne, i když to je dost naivní. Každopádně já se sem budu snažit přihlašovat i nadále a to dokonce víckrát, než doposavad. Snad tu i tam přidám i nějaký srozumitelný, nápomocný, nebo vtipný příspěvek. Každopádně všem nově příchozím uživatelům, kteří jsou aktivní, bych popřál, aby se jim zde líbilo a nebáli se toto fórum využívat, nikdo tady nikomu hlavu neukousne, každý jsme někde začínali. ;) Adminům tohoto fóra bych poděkoval za to, že toto fórum existovalo, když jsem byl menší, jelikož mi pomohlo v mnoha věcech, ať už to bylo nalezení nějakých kamarádů, tak i nalezení téměř čehokoliv, co si člověk přál. A zdejším veteránům bych snad jen vzkázal, aby zde pokud možno zůstali a pomáhali.

Tak jsem se nostalgicky "vybrečel" a mějte se fajn!
Bohužel jedu na ntb. HP ENVY 17-j040ec
Obrázek
Technik
sedum
Administrátor
Dal poděkování: 19 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování
Příspěvky: 240
Registrován:12 říj 2008 18:16
Odesláno:04 úno 2017 21:06

Smutná realita

Je to o tom, že za posledních pár let se tu vystřídalo nekolik majitelů, kteří toto forum měli jen jako bezpracný přivýdělek, (možná až na Henrixe) do kterého už nechtějí moc investovat, tzn že forum běží na levnějších a pomalejších serverech. Moc adminů a moderátorů tu už nezbylo, ale děláme co se dá v rámci našich možností a pravomocí. Ale jinak si myslím, že se forum pořád obstojně drží a člověk tu stále najde žhavé filmové i herní novinky za které musím poděkovat našim věrným uploaderům. :thumleft:
Administrátor
Uživatelský avatar
Zajdak
Technik
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 7 poděkování
Příspěvky: 394
Registrován:24 lis 2008 15:57
Odesláno:04 úno 2017 21:56

Smutná realita

Tak určitě se drží, ale zkrátka už to není, co to bývalo. Ale to je spíš holt dáno dobou, plno věcí se přesunulo třeba na reddit. Avšak tohle fórum bylo a bude pro mě ze všech nejoblíbenější. :)

Vlastně jsem žádné zákulisní informace o tomhle fóru nevěděl. To, že se tady vyměnili majitelé, to tak nějak šlo mimo mě, i když je pravda, že já žádnej veterán na tomhle fóru nejsem, je samozřejmě otázka, od kdy se člověk může označovat jako veterán. Registrace 2008 je ještě asi málo. :)
Bohužel jedu na ntb. HP ENVY 17-j040ec
Obrázek
Technik
Uživatelský avatar
Cheff
W4A Veterán
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování
Příspěvky: 1893
Registrován:22 bře 2007 14:01
Odesláno:05 úno 2017 17:36

Smutná realita

Zajdo veterán je hodnost pro členy týmu, mody a adminy. Jak sám píšeš, doba je taková, že se dá plno věcí sehnat i jinde než na warez forech a proto přežilo jen několik warezů. Pořád někdo remcá, jak na to owneři kašlou, jak je to tu pomalé a mrtvé, ale komunitu si tvoříme sami. Sám píšeš, že jsi se přihlásil po 3 měsících a to je podle mè ještě málo. Ostatní klidně i 6mèsíců a víc a to se pak nedá divit, že tu je polomrtvo. Pokud chceme forum oživit, chođme sem častěji, prozačátek. Forum je občas pomalé protože jedeme na stsrém phpbbčku, které je navíc poněkud obří. Přejít na něco jiného z phpbbčka se mi nelíbí, protože už by to nebylo to pravé war4all jak ho známe. S novými majiteli jsem v kontaktu a nevidím problém v tom, že by se o forum nechtěli starat. Spíše vidím jako správnou cestu forum vyčistit od dead linků, častěji navštěvovat w4a a přilákat tím zpět vkládače odkazů( nebudu psát uploadery, protože) a opět tu může být živo. Ten chat byl opravdu brzda....a navíc nevyužívaná, zkusím domluvit alternativu, ale nejdřív musí být návštěvnost...
Používej funkci Obrázek, k poděkování použij Obrázek, poslední příspěvek NEObrázek
W4A Veterán
Uživatelský avatar
KlopuX
W4A Veterán
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Příspěvky: 899
Registrován:24 říj 2008 23:02
Odesláno:05 úno 2017 18:32

Re: Smutná realita

Větší návštěvnost, více uploadů, více rad ohledně SW HW,atd., více debat. Vše je jen o návštěvnosti. Bohužel jak tu už je psáno návštěvnost trochu upadla. Takže jednoduchá rada, propagujte tohle forum všude kde můžete, tahejte sem nové uživatele, hlavně aktivních. Potom bude motivace pro všechny a můžeme tuhle komunitu zase trochu oživit jako tomu bylo dříve. :thumleft: Jinak co se týče mě, W4A je taky moje srdeční záležitost, nikdy jsem na jiným warezu nebyl aktivní, spíš mě vůbec nezajímal. Většinu lidí tady znám, i když mě štve že plno znich už nejeví zájem.. Měl jsem s tímhle forkem své dobré úmysly, jenže to by mi musel někdo odepisovat na PM, že Cheffe ? :chnachna:
W4A Veterán
Uživatelský avatar
Zajdak
Technik
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 7 poděkování
Příspěvky: 394
Registrován:24 lis 2008 15:57
Odesláno:05 úno 2017 19:42

Smutná realita

Samozřejmě, z návštěvnosti vše vychází. :) Jinak k tomu veteránství - samozřejmě, že tady u nás na fóru existuje hodnost, ale spíš jsem myslel ten původnější význam, tedy člověk s většími zkušenostmi znalostmi o fóru, jakýsi "pamětník". K tomu chatu - rozhodně si nemyslím, že na tom to fórum stálo a že tu nějaká podobná alternativa chybí, ale byla to jen další věc, která mě překvapila, když se odstranila. Se vším, co zde bylo dosud zmíněno, naprosto souhlasím, jsem rád i za to, že tu přibyla i nějaká ta reakce.

Jinak tahle zpráva vůbec nebyla myšlena jako kritika, nebo cokoliv tomu podobného, jen zkonstatování, že to tu není jako dříve. A taky jsem na tom stejně krom w4a jsem nikde jinde nebyl aktivním uživatelem, spíš pasivním pozorovatelem.
Bohužel jedu na ntb. HP ENVY 17-j040ec
Obrázek
Technik
Uživatelský avatar
Cheff
W4A Veterán
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování
Příspěvky: 1893
Registrován:22 bře 2007 14:01
Odesláno:05 úno 2017 23:22

Re: Smutná realita

KlopuX píše:Větší návštěvnost, více uploadů, více rad ohledně SW HW,atd., více debat. Vše je jen o návštěvnosti. Bohužel jak tu už je psáno návštěvnost trochu upadla. Takže jednoduchá rada, propagujte tohle forum všude kde můžete, tahejte sem nové uživatele, hlavně aktivních. Potom bude motivace pro všechny a můžeme tuhle komunitu zase trochu oživit jako tomu bylo dříve. :thumleft: Jinak co se týče mě, W4A je taky moje srdeční záležitost, nikdy jsem na jiným warezu nebyl aktivní, spíš mě vůbec nezajímal. Většinu lidí tady znám, i když mě štve že plno znich už nejeví zájem.. Měl jsem s tímhle forkem své dobré úmysly, jenže to by mi musel někdo odepisovat na PM, že Cheffe ? :chnachna:
Co, já?
Edit: Zajdo nebral jsem to jako kritiku..
Naposledy upravil(a) Cheff dne 05 úno 2017 23:46, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Příspěvek byl upraven
Používej funkci Obrázek, k poděkování použij Obrázek, poslední příspěvek NEObrázek
W4A Veterán
Uživatelský avatar
xEro
Palubní radista
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování
Příspěvky: 594
Registrován:23 bře 2009 15:43
Odesláno:05 bře 2017 19:20

Re: Smutná realita

Warez jako takový "klasický" je prostě mrtvý. Já si taky pamatuji časy, kdy tu byla hromada lidí a já tady chodil několikrát denně, nebo když jsem něco řešil za problém, vždycky tu.
Ale teď už to nemá smysl, warez jako takový, tedy takové fóra už nemají prakticky smysl, pokud někdo řeší problém HW/SW hledá na google, nebo chodí na fóra přímo pro to určená a co se týče stahování, co si budeme nalhávat...
Aby fórum ožilo muselo by změnit své působení, je takřka nemožné, že by sem zase začali chodit lidé, nic jim to prakticky nenabízí.
:(
Obrázek
Palubní radista
Uživatelský avatar
yak
Pozorovatel
Bydliště: praha
Dostal poděkování: 1 poděkování
Příspěvky: 51
Registrován:09 úno 2008 14:35
Kontaktovat uživatele:
Odesláno:08 led 2018 17:18

Re: Smutná realita

xEro píše:Warez jako takový "klasický" je prostě mrtvý. Já si taky pamatuji časy, kdy tu byla hromada lidí a já tady chodil několikrát denně, nebo když jsem něco řešil za problém, vždycky tu.
Ale teď už to nemá smysl, warez jako takový, tedy takové fóra už nemají prakticky smysl, pokud někdo řeší problém HW/SW hledá na google, nebo chodí na fóra přímo pro to určená a co se týče stahování, co si budeme nalhávat...
Aby fórum ožilo muselo by změnit své působení, je takřka nemožné, že by sem zase začali chodit lidé, nic jim to prakticky nenabízí.
:(

Tak já sem se sem na fórum přihlásil po asi pěti? letech asi před dvěma měsícema a už sem tady víc jak popátý od tý doby, takže za mě dobrý ;)

...jinak, podařilo se mi tady získat link na soubor kterej sem nikde nebyl schopnej najít, takže za mě je to tu pořád nenahraditelný ^^
92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.
speedtest.net results:14,53 Mb/s download, 11,64 Mb/s upload, ping 7 ms
Pozorovatel
9 příspěvků • Stránka 1 z 1