Tlachání o tom, co nejde nikam zařadit
4 příspěvky • Stránka 1 z 1

Volby do EP

Tlachání o tom, co nejde nikam zařadit
Uživatelský avatar
Cheff
W4A Veterán
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování
Příspěvky: 1893
Registrován:22 bře 2007 14:01
Odesláno:19 kvě 2014 08:35

Volby do EP

Tak co piráti, warezáci, koho jdete volit do evropy? Já mám jasno, internet je naše moře.
Používej funkci Obrázek, k poděkování použij Obrázek, poslední příspěvek NEObrázek
W4A Veterán
Uživatelský avatar
eridanus
Helper
Dostal poděkování: 1 poděkování
Příspěvky: 530
Registrován:14 říj 2008 13:10
Odesláno:19 kvě 2014 16:46

Re: Volby do EP

Možná sklidím kritiku, ale já nikoho... EU celkově je poměrně dobrá myšlenka, ale v rukou lidí dnešní doby. Což je zřejmě asi ta nejhorší doba pro smýšlení o jakékoliv vzájemné pomoci. A ať tam půjde Pepa nebo Franta, tak si jen přisypou do kapes. Protože naše pověst v dnešní době je otřesná a nikdo nás tam nebude brát vážně.
Kdo nedělá nic pro druhé, nedělá nic pro sebe.
Johan Wolfgang von Goethe
Helper
Uživatelský avatar
Cheff
W4A Veterán
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování
Příspěvky: 1893
Registrován:22 bře 2007 14:01
Odesláno:19 kvě 2014 17:32

Volby do EP

No to je škoda, že to tak bereš, protože je potřeba mít v Bruselu lidi, kteří budou bojovat např. za svobodný internet, svobodu soukromí , budou bojovat proti acta a dnes TTIP atd. Taky jsem už nechtěl chodit k volbám, ale co bych tím vyřešil? Nic, pročetl program pirátů a volím je. Vyber si svou stranu a vol, když je možnost.

Kód: Vybrat vše

http://www.piratskelisty.cz/clanek-1313-proc-bychom-meli-odmitnout-ttip
Naposledy upravil(a) Cheff dne 19 kvě 2014 18:01, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Příspěvek byl upraven
Používej funkci Obrázek, k poděkování použij Obrázek, poslední příspěvek NEObrázek
W4A Veterán
Uživatelský avatar
Cheff
W4A Veterán
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování
Příspěvky: 1893
Registrován:22 bře 2007 14:01
Odesláno:19 kvě 2014 18:20

Volby do EP

No vidíš, to je to, je potřeba pochopit, že bojkotování voleb není řešení. Taky mi vadí EU, ale je potřeba s tím něco chtít udělat a vhození lístku do urny je jedna z možnosti, tak proč ji nevyužít?
Používej funkci Obrázek, k poděkování použij Obrázek, poslední příspěvek NEObrázek
W4A Veterán
4 příspěvky • Stránka 1 z 1