Podělte se s námi o Vaše zajímavé přiběhy :D
10 příspěvků • Stránka 1 z 1

Zlomená ruka, a ku*va

Podělte se s námi o Vaše zajímavé přiběhy :D
Uživatelský avatar
Elektrimen
Radista
Bydliště: Ve Škarpě xD
Příspěvky: 190
Registrován:20 čer 2007 14:15
Odesláno:18 led 2008 19:33

Zlomená ruka, a ku*va

Tak psalo se 17.1 normální školní den (čtvrtek) a já šel do školy všechno proběhlo v pohodě z velké písemky z češtiny sem dostal za 3 prozdě bezva den tak to nějak šlo ke čtvrté hodině a přišel tělocvik tak sem si řekl tak když to tak všechno dobře de tak ok dneska budu cvičit (asik po druhé od začátku rok) tak sem si hodil kraťase svoje boty v kterých chodím všude možné a díky to vypovídaj bahno forever tak ok nástup ok hraje se basket no dobré tak du hrát hraju pět minut a balon .:!CENZORED!:. moje prsty (prsteníček a prostředníček) dokonale se nafoukly už ve škole tak říkám to bude naražené pak sem šel ještě do něminy tam sem dostal neklas že sem neuměl a byl sem úpplně nasranej. Dojdu dom máti se koukne "hmmm to bude asik naražené" tak sem na to nemyslel šel ven a říkal si to už se mi stalo mockrát jenže už jak sem došel dom tam ze spodu prstů mi to začínalo krásně modrat. a máti na to "uvidíme ráno" no ráno .:!CENZORED!:. to vypadá stejně tak sem šel za mamkou a ona no nic pudeme na chirurgii tak sme šli byl tam jakesi starej oplzlej a hluchej dědek koukl se na to a řekl "RANGEN" šal sem na rengen doseru se zpět nasraný už a enhl on mi dá sádru tak to už sem byl úplně v dupě tak sem chtěl ortézu prej ne na to musí být sádra tak sem říkal to je v .:!CENZORED!:. no a tak mám na tři týdny na ruce sádru... Prostě na pi ale jak se naseru tak to roškubu protože aby se mi tak nehorázně potila ruka a už se to láme tak tam asik pudu :-D jo jinak mám tam prej úlomek kterej je 2mm velkej :-D takže na pič :-D

No inu sorry za chyby mám na to nárok :-D a raděj hulte a nesportujte :-D
Obrázek
Radista
Uživatelský avatar
Pablo
Radista
Dostal poděkování: 6 poděkování
Příspěvky: 267
Registrován:21 kvě 2007 12:12
Odesláno:18 led 2008 20:29

Re: Zlomená ruka, a ku*va

ses mamlas :-D kamos si rozdrtil pri bitce o borca kloub na malicku na 6 casti a byl stim jen na rentgenu a do sadry si to dat nenechal!! a dneska ma prst ready akorat ho to boli kdyz prsi(ne s tim destem kecam) :-D
Obrázek

Gigabyte GA-Z87-HD3 , Imtel core i5 3,4Ghz (3,8Ghz) , Gigabyte Nvidia GTX 660OC 2GB , 8GB ram Kingston dual channel.
Radista
Mr.MiRson
SPAMER
Odesláno:18 led 2008 20:49

Re: Zlomená ruka, a ku*va

heh no toje dobra ruku jsem, musím zaklepat :D , ještě slomenou neměl ikdyž ty máš jen prsty :D no ale stalo se mi něco obdobnýho sice s nohou ale přece stalo: :D
no klasickej letní večer, tma jak v prd... a s bandou jako obvykle jdem dělat menší bordýlek :D mno zpočátku pohoda kámoš rozvalil pouliční osvětlení (spíš žárovku) :D
potom další kámoš začal rozhazovat štěrk po cestě :D majitel na něho čučel jak spadlej z višně ale byla z´tma takže nešlo nic vidět :D no naraz takhle idu a říkám si musím zkutit něco "velkýho" :D no jasně napdal mě pič... jak c.. jdem po takovýhle štěrkovitý cestě (nj zas štěrk :D ) a najednou barak zebral jsem hrst a prasknul jsem to do voken :D najednou se začaly otevírat dveře vylezl starej dědek a povídá: " Vy parchanti..." no samozřejmě všchni nohy na ramena a sprintovali raději pryč (ještě štěstí že byl vo berli) :D no tak takhle zdrháme ale když byla taka tma tak jsem si nevšim jedný menší příkopy :D no to spíš nebyla příkopa ale spíš takovej odtok "cestní" vody mno omylem jsem do toho šlápl (voda tam nebyla) ale křuplo mi v kotníku :biggrin: no a znáte fyzikálni zákon setrvačnosti ne tak jsem sebou šastl na zem a začal řvat jak tatar nu nic chu.. s tym :D dopajdal jsem dom zebral obvaz na noc zavazal a řekl jsem si uvidím ráno no ráno jsem vstanul a jejda kokník "nabušenej" ja sviňa :D idu za mamčou a ta říká cos dělal a já šlápl do příkopy :D dobre další den jsme šlik chirurgovi a dostal jsem ortezi ale s takovým "kopejtkem takže jsem chodil na jedný noze botaska na druhe orteza s "kopejtkem" :D mno šel jsem s tím takhle do školy no ve škole problem vyjít schody :D ale nakonec jsem je vyšel příjdu domu kurw. a sto chutí jsem to měl sundat a chdit raději bez toho :D

co nazávěr chdil jsem v tym 14 dní a pak jsem byl šťastnej jak jsem obul konečně oboje botasky :D a hurá na další bordel :D
SPAMER
Uživatelský avatar
luks
Radista
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování
Příspěvky: 220
Registrován:25 dub 2006 20:58
Odesláno:18 led 2008 21:26

Re: Zlomená ruka, a ku*va

tak to já, první den na heelyskách (boty s kolečkem) už si říkám že to umím tak jezdím o 106 a chtel jsem to co nejvic rozjet tak sem nahodil plne pety po spickach a whoops slapnul sem na patu a ta mi podjela a zrovna sem mel ruku pod zadama :D tak jsem sebou sfacnul o zem a samozdrejme seci zrovna pri tom na me hledeli a ja vzdycky kdyz se nejak zranim tak beham kolecka :D tak jdu dom, reknu si to bude v pohodě, ruku položim na stul a zapnu travian :lol: ale pak se to nejak zvetsilo tak jsem to nahlasil mati jeli jsme do nemocnice :D
Obrázek
AMD Athlon 4600+, ATi HD3870, HDD 200GB, 500GB, RAM A-Data 800Mhz 2048Mb, MB Gigabyte MA790X-DS4
Radista
Mr.MiRson
SPAMER
Odesláno:18 led 2008 23:29

Re: Zlomená ruka, a ku*va

Kapa píše:Jeřiš Pablo slovo prsi nepiš sem přečet něco jinýho :D

Jinak radim nezkákejte z hasickýho auta. Sem asi ve 12letech skočil o den dětí a zlomi sem si kotník good :D Ale pravda bolí to mín než vyvrklej pač sem oboje zažil.
já už měl snad vyvrtnutej kotník na obou nohách :D ateď vždycky jak krutim nohou tak to tak pěkně křupe :D
SPAMER
Uživatelský avatar
piserius
W4A Veterán
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 16 poděkování
Příspěvky: 2969
Registrován:05 zář 2007 11:02
Odesláno:19 led 2008 21:46

Re: Zlomená ruka, a ku*va

no tak moje první a zatím poslední zlomenina ruky (a čehokoliv jiného) bylo od holky, která na mě tak moc vášnivě skočila, až mi z toho zlomil malíček a navíc se mi ještě vykloubil
The Bird of the Hermes is my name, eating my wings to make me tame.
W4A Veterán
Uživatelský avatar
RocKenny
W4A Veterán
Dal poděkování: 11 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování
Příspěvky: 1275
Registrován:07 zář 2005 15:02
Odesláno:23 led 2008 21:22

Re: Zlomená ruka, a ku*va

No mě se na vodnim póle nalomily 2 žebra když se odemě odrazil patou plnou silou asi 100 kilovej týpek, ale zlomený to nebylo... ale bolelo to a hodně :D Pochopitelně když vás nakopne takovej obr ... já myslel že tam chcípnu.. jinak když jde o prsty tak jsem na tom póle taky dostal šlupku přímo proti prstům a jeden se mi protočil tak že byl prohnutej ale ne směrem ke dlani ale od dlaně, ale trenér věděl co stim tak sem zatnul zuby a on to jen přehnul na správný místo (taky bolelo jak čert).

Zlomený jsem nikdy nic neměl, mam odolný kosti =d
Obrázek
Darkstep D&B lover
Genius may have its limitations, but stupidity is not thus handicapped...
W4A Veterán
Uživatelský avatar
Douber
V.I.P
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování
Příspěvky: 1013
Registrován:12 pro 2007 15:36
Odesláno:07 úno 2008 00:07

Re: Zlomená ruka, a ku*va

No tak já měl zlomenou hnátu dosti kuriózním způsobem - na základní škole (no to už je ale doba :!: ) jsme hráli fotbal na asfaltovým hřišti u školy. No a já aktivní hráč jsem běžel s míčem a upadl jsem. No na tom by nebylo nic zvláštního, až na to, že uprostřed hřiště byl kanál s poklopem s těmi velkými otvory. No a na ten kanál jsem upad, a jak jsem padal tak levou ruku jsem si narval do té díry v poklopu a setrvačností jsem si zlomil obě kosti zápěstní - vřetenní a loketní. No ta zlomenina až tak nebolela jako to když jsem tu ruku z toho kanálu chtěl vyrvat ven. Kamarádi moc nepomáhali páč se smáli jak hovada a měli z toho děsnou psinu. Dovnitř to šlo snadno ale ven už blbě - zvláště zlomená ruka, no tak jsem zatnul zuby a ani nevím jak jsem jí odtamtud dostal páč to bolelo jak prase :lol:
Ještě teď mi je blbě když si na to vzpomenu. No na pohotovosti se sestřička smála jak de*bil když jsem jí řekl jak se mi to stalo - doktor jakbysmet páč nevěděl co má napsat do karty :biggrin: . Bohužel jsem musel jít na operaci páč jak jsem si rval tu ruku ven tak jsem si pochroumal ještě víc ty zlomené kosti no a dostal jsem krásné titanové šrouby.
Aspoň něčím jsem pomohl - během tejdne byl poklop od kanálu vyměněn za jiný - bez děr :biggrin:

No a ještě jedna story ale s jinou končetinou - nohou.
To jsem chodil asi do třetí třídy ZŠ a na našem sídlišti jsme hráli na schovávanou. Tak jsem se aktivně schoval a pak jsem chtěl dotyčného který šel úplně někam jinam a měl jsem bezva příležitost ho zapykat. Tak jsem vyrazil ze svého úkrytu - ale cesta k mému vysněnému místu vedla přes silnici. A jak jsem běžel přes silnici tak se mi do cesty připletla jedoucí škodovka, která mě nabrala a já si dal palicí o kapotu tak, že jsem se probral až v nemocnici (20 minut v limbu :biggrin:). Z vyprávění kamarádů jsem se dozvěděl jak to bylo dál - poté co jsem si dal hlavou ťafku o kapotu - jsem celkem elegantně přelít přes kapotu a botou jsem mu udělal pavouka do předního skla. Hlavně mě nabral do kolena a do levé nohy. Sanitka mě odvezla do nemocnice - kde jsem se následně probral.
Diagnóza - Zlomená noha a zpřetrhané vazy v koleni + krev v koleni (pěkně hnusný když vám narvou injekci pod čéšku :nervous: ), střední otřes mozku, sedřenej až na pr*deli, a totální nasranost že jsem dotyčného nezapykal :biggrin:
Pak mě doma policajti zpovídali jak to všechno bylo - jelikož jsem si z toho nic nepamatoval tak jsem jim moc nepomohl (po nějaké době se mi vzpomínky vrátily)

NJN já byl živé dítko :shaking2:
Heslo k mým uploadům je douber nebo když náhodou zapomenu..... tak nic
Obrázek Obrázek
V.I.P
Uživatelský avatar
hoppy
V.I.P
Bydliště: War4all
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 24 poděkování
Příspěvky: 334
Registrován:29 črc 2008 00:20
Odesláno:26 srp 2008 14:53

Re: Zlomená ruka, a ku*va

Tak to já jsem dostal na vánoce snowboard :razz: .
No a hned jsem vyrazil. Tak trénuju a trénuju.
Po týdnu jsem se rozhodl, že pojedu dolu na vlek.
No tak jsem to pustil z kopce. Ale co se nestalo.
Uprostřed byla taková malá bouda.
No a já to do ní napral :-D
Zlomil jsem si nohu a nadvakrát zápěstí :D :D :D
Obrázek
V.I.P
Uživatelský avatar
majky666
Navigátor
Bydliště: Litvínov
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 41 poděkování
Příspěvky: 1201
Registrován:03 čer 2005 06:13
Odesláno:05 čer 2009 14:05

Re: Zlomená ruka, a ku*va

Před mnoha a mnoha lety na základce v 7mý třídě jsem se pral s jednim spolužákem.(Moc jsme se nemuseli). Chtěl jsem mu zpracovat ciferník. Rozmáchnul jsem se a trajektorii mojí ruky zastavila až zeď, protože on uhnul. Skončilo to rozdrceným kloubem na prostředníčku+ pochroumaný kůstky v zápěstí. Měl jsem sádru měsíc a půl. A ve finále než mi sádru sundali, maník se s rodičema odstěhoval bůhvíkam 200 kiláků daleko.
Navigátor
10 příspěvků • Stránka 1 z 1