Podělte se s námi o Vaše zajímavé přiběhy :D
32 příspěvků

Balada o tom jak jsem si zřídil internet u O2 + Bonus

Podělte se s námi o Vaše zajímavé přiběhy :D
Uživatelský avatar
Douber
V.I.P
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování
Příspěvky: 1013
Registrován:12 pro 2007 15:36
Odesláno:13 pro 2007 22:52

Balada o tom jak jsem si zřídil internet u O2 + Bonus

Nevím jestli je to pro vás zábavné ale mě to tak nepřišlo - je to celkem dlouhý ale stojí to za to si to přečíst :wink:

A to co zde píšu je na 110% pravda - nic si nevymýšlím


Jak jsem si zřizoval Internet


Minulý rok v únoru (2006) jsem si koupil nový počítač který mám s drobnými úpravami dodnes, a tak jsem si řekl "máš nový počítač tak si k němu zřiď i internet ať už je to změna, stejně ho potřebuješ". Dřívější Telekom, jak si asi pamatujete, začal velkou reklamní kampaň o rychlém internetu, ale tato reklama jako všechny ostatní se míjely účinkem, protože já se jen tak reklamou ovlivnit nenechám.

Ale co čert nechtěl další den tato balada začala. Na naše dveře zaťukal muž který se představil jako agent od telekomu a nabízel připojení k internetu za výhodných podmínek (které se potom ukázaly jako nepravdivé):

- Neomezené stahování (pravda ale ani žgle o FUP které je 8 GB)
- Dotace městské části v které bydlím (!!!absolutní lež!!!)
-Spuštění Internetové TV které bude také zprostředkovávat městská část (!!!také absolutní lež!!!)
- A jiné nepravdivosti jako cena která se ve finále lišila o 350 Kč!!!

No ale to jsme bohužel nevěděli a já ještě takové zkušenosti neměl abych poznal lež. Tak jsme na to kývli podepsali předběžnou smlouvu a agent nám řekl že se později staví a potom s námi podepíše smlouvu o zřízení internetového připojení ale předtím mu máme zavolat kdy může přijít - dal nám svojí vizitku číslem na jeho firemní mobil.

A tímto hrůza začala


Nato přišel můj paranoidní otec a my jsme mu řekli co jsme si zařídili.

A to jsme neměli říkat.

Hned na nás na všechny začal řvát že jsme neschopní blbci a že nepoznáme zloděje, který tahá z lidí informace aby nám mohl ukrást všechno v bytě.... (a jiné kraviny) - a že prý kde máme smlouvu - řekli jsme že jsme podepsali předběžnou smlouvu o tom aby s námi mohl začít jednat. No to jsme taky říkat neměli protože prý by mohl zneužít naše podpisy k nějaké půjčce a my že prý budem pykat za něj.... Dál už to rozebírat nebudu prostě paranoia první třídy nebezpečnosti - rozeberte si to každý podle sebe :wink:

Den nato jsme volali na telefon firemnímu agentovi ale ouha - volaný účastník není dostupný no tak to zkusíme později nic se neděje. No toto se opakovalo asi další tři dny a nakonec se nám aspoň povedlo dovolat do hlasové schránky kde jsme zanechali vzkaz. Otec tou dobou prudil a že prý má pravdu a budeme pykat :roll: no hrozný....

Hned ten večer zavolal agent že prý má smlouvu připravenou a druhý den ve čtyři odpoledne se staví aby jsme všechno projednali. Naštěstí druhý den nebyl doma otec takže podepisování smlouvy se obešlo bez komplikací a také bez blbých keců mého otce který internetu rozumí jako koza petrželi :lol:
Bylo nám řečeno že modem přiveze kurýrní služba zdarma až za 3 týdny - v tu dobu jim trvalo zapojení služby Internetu tak na co bych měl doma modem s který mi bude akorát zabírat místo...
Tři týdny utekly jako voda a modem nikde :? - no co možná jim to trvá o něco déle hold nikdo není dokonalý ale po dalším týdnu jsem už začal být nervózní a zavolal na zákaznickou linku Telekomu - tam asi po dvaceti minutách přehazování z jedné linky na druhou jsem se dozvěděl že smlouvu tam mám a připojení je už taky aktivní ale co jsem netušil - MODEM SI MÁM SEHNAT SÁM V JEJICH PRODEJNĚ neboli samoinstalace. No tak to byl pořádný zádrhel a jediná nejbližší prodejna byla až na Václavském náměstí. Pracovnice na lince mě ujistila že do prodejny zavolá a dají mi modem za zvýhodněných podmínek (asi o 25% levněji).
Tak jsem jako Zorro mstitel vyrazil z domova na Václavák pro modem - cesta do prodejny byla bez obtíží - ale to co pak nastalo..
V prodejně mi řekli že na mé jméno žádná objednávka není a že prý jsem asi blbě nebo co jinak mi dají Modem za plnou palbu bez slibované slevy.
To už bylo na mě moc a ukázal jsem jim smlouvu a důrazně (se "zvýšeným" hlasem) jsem po nich požadoval slíbený modem. Tímto sklapli a modem mi prodali.
Cestou domů jsem koupil vše potřebné (kabely, rozdvojku, atd..) a doma vše připojil jak psali v návodu (v tu dobu jsem tomu moc nerozuměl) Ale co se nestalo - připojit se to stále nechtělo a já nevěděl proč. No co se dá dělat zavolám na zákaznickou linku a zeptám se kde je problém. Po asi desetiminutovém, vyčerpávajícím rozhovoru s pracovníkem na lince který mi ve finále vypadl v tom nejdůležitějším - to fakt naštve.
Zavolal jsem podruhé a dovolal jsem se k jinému operátorovi, kterého můj problém zřejmě vůbec nezajímal a jako stroj mi diktoval jednotlivé postupy - až jsme nakonec došli k přístupovému heslu. Heslo jsem neměl - nikdo mi ho nedal a nikdo mi neřekl že ho potřebuju. No co "tak mi ho řekněte" , řekl jsem ale problém byl v tom že ho už někomu řekli, a já "komu??" - tímto jsem se dozvěděl že !MOJE! přístupové heslo poslali agentovi se kterým jsem sjednával připojení a smlouvu k němu na e-mail a ten mi měl zavolat a říct mi ho. Tak to vám řeknu to mě silně dostalo no ale co se dá dělat řekněte mi ho - a dozvěděl jsem se "je mi líto ale heslo můžu říci jen vlastníkovi linky" a to byl bohužel můj otec :!:
Sdělení hesla se naštěstí obešlo bez komplikací, otec řekl všechno co chtěl pracovník vědět a poté jsem zadal přístupové heslo a v tu ránu vše fungovalo - operátorovi jsem poděkoval za "ochotu" a zavěsil jsem. Celý večer jsem s radostí surfoval po internetu a byl rád za to že už je to všechno za mnou.

Ale jak jsem se hrubě mýlil

Hned další měsíc vyšlo najevo lži Agenta které jsem už popisoval ale nedalo se nic moc dělat kdybych zrušil smlouvu platím 2500 Kč penále a to jsem zrovna moc nechtěl - tak jsem se zamyslel nad vlastní blbostí že jsem někomu tak .:!CENZORED!:. nalítnul.
Celý rok 2006 probíhal bez větších komplikací (párkrát vypadl net apod..) ale celou tu dobu se nademnou vznášela kletba v podobě limitu (FUP) 8 GB která mě velice štvala. Ale co s ní - jak víte všichni tento limit je tak směšně malý a rychlost stažená na 128/128 kB/s je takzvaně naprt. Jak víte O2 v lednu 2007 zvýšil limit na 12 GB ale mě se stalo že po stažení 8 GB dat v tomto měsíci se mi zpomalila okamžitě rychlost připojení na směšnou rychlost výše uvedenou (velikost stažených dat jsem zjistil počítadlem který mám v počítači) :!:
Okamžitě jsem zavolal na zákaznickou linku a po půlhodinovém rozhovoru jsem se dozvěděl že se nebude nic řešit a že je všechno moje vina že si to neumím ohlídat - tak to mě tak silně vytočilo že jsem se začal schánět po novém připojení a oslovil mě Volný (Reklamu mu ale dělat nebudu, uvidíme až se k němu připojím). Okamžitě jak mi vypršela moje smlouvní roční lhůta jsem zažádal o odpojení a pracovníkem na pobočce jsem byl ubezpečen že do 5 pracovních dnů bude připojení zrušeno a budu mít volnou linku pro připojení k Volnýmu. Jenže později jsme se dozvěděli že výpovědní lhůta je měsíc a né pět dní jak mlel pracovník na pobočce.
Mezitím mi volali z Volnýho že se nemůžou připojit že jim to blokuje jiné ADSL připojení a bohužel O2 který se mě zatím drží zuby, nehty.
Později mi volala pracovnice z O2 jestli si to ještě nerozmyslím a nezruším odpojení - já ji vše řekl od plic a pracovnice bez úspěchu zavěsila.

Tak a to by bylo vše a co asi říci na závěr - Telefonica O2 mě pěkně nasrala a už s ní nechci nic mít společného - prostě banda kreténů (admini a ostatní modeři promiňte mi ten konec ale co mám říct - kdyby jste prošli tím samým co já myslím si že by to nebylo o moc lepši)

Tak přeju pěkný surfování a vykašlete se na O2 ušetříte si tím 10 let života :lol:

A další story o tom jak mě O2 silně nasral

Slibovaný BONUS

Jak jsem si převáděl předplacenou SIM kartu z O2 na Vodafone

Asi se mi nedivíte že po předchozí story jsem prostě chtěl od O2 co nejrychleji zdrhnout tak jsem si chtěl zařídit převod SIM karty aby bylo zachováno moje stávající číslo.
Nu tedy vydal jsem se do prodejny Vodafone a chtěl jsem si zjistit co mám udělat pro převod SIM karty. Prodejce byl velice ochotný a poradil co a jak - prodal mi SIm kartu na kterou se SIMka od O2 převede a vybavil mě přenosovým kódem se kterým mám jít do pobočky nebo prodejny O2 aby mi simku odblokovali - tudíž připravili pro převod k Vodafonu ale blbé bylo, že kód pro převod platil jen 7 dní.
S kódem jsem došel do prodejny O2 která byla nedaleko a vše jim nahlásil. Z prodejce jsem vypáčil jen - vyčerpejte dosavadní kredit - pošlete SMS zprávu s kódem na toto číslo a čekejte až vám příjde SMS že SIMka je odblokovaná, tudíž připravená k převodu.
Ok tedy poslechl jsem rady "odborníka" - OK vyčerpal jsem kredit a chtěl poslat SMS - ale problém byl v tom že SMS byla placená takže to nešlo :!:

Volal jsem tedy na linku O2 a tam mi bylo řečeno že společnosti nesmím nic dlužit jinak se převod nemůže uskutečnit. Hold nasranej jsem byl slušně ale co se dá dělat tak jsem si u terminálu dobil kredit za 200Kč a poté jsem zjistil že společnosti O2 jsem dlužil 43 haléřů :lol: ale co se dá dělat byl jsem hnusnej dlužník.

Ok tedy, přenosový kód mi samozřejmě propadl páč jsem nestihnul vyčerpat kredit - O2 bych 200 Kč jen tak nedal to by mi museli upadnout pazoury. Nechal jsem si schválně kredit 20 Kč to jsem ještě byl schopnej překousnout - opět jsem se vydal do prodejny Vodafone dostal jsem další přenosový kód a zase jsem šel do prodejny O2 (prodejce který mi tak "pěkně" poradil měl štěstí, nebyl tam :evil: ) znovu jsem zařídil převod. Tentokrát se všechno zdálo že bylo OK poslal jsem SMS s kódem - poprvé mi to řeklo že kód není dostupný. Podruhé jsem to poslal až po dalších dvou dnech a přišla mi SMS s tím že žádost byla akceptována a mám čekat na potvrzovací SMS která mě informuje o tom že SIM karta byla odblokována k převodu.
Tedy čekal jsem 6 dní byl jsem trochu v rozpacích že SMS s potvrzením ještě nepřišla. Zavolal jsem opět na linku O2 a tam mi pracovince v klidu řekla že kód jim nepřišel a že ho tam vůbec nemají. No musím uznat že jsem už byl fakt nasraný. Samozřejmě že mi kód opět propadl - vydal jsem se opět do prodejny Vodafone, kde si ze mě už prodejci dělali .:!CENZORED!:. - tak jsem jim vysvětlil jak se věci mají a poté mi dali nový kód a popřáli mi mnoho štěstí a také to že se asi znovu brzy uvidíme (naštěstí jsem už byl tak apatický a vraždou prodejce to neskončilo :lol: ). V prodejně O2 si ze mě .:!CENZORED!:. naštěstí nedělali ale zahlíd jsem tam mého známého prodejce - naštěstí šel pro něco do skladu :lol:

No potřetí se vše naštěstí povedlo ale musím uznat že to byl opět zápřah na mé nervy - a pro ostatní mám radu

!!! VYKAŠLETE SE NA O2 !!!!
Naposledy upravil(a) Douber dne 16 říj 2008 23:54, celkem upraveno 3 x.
Heslo k mým uploadům je douber nebo když náhodou zapomenu..... tak nic
Obrázek Obrázek
V.I.P
Uživatelský avatar
persekora
SMS Provider BIG
Bydliště: Pragl...
Dostal poděkování: 2 poděkování
Příspěvky: 62
Registrován:10 kvě 2007 16:22
Odesláno:14 pro 2007 11:47

Mno ono to mas slozite a je pravdou ze externi obchodnici jakekoliv spolecnosti proste naslibuji hory doly (vetsinou mylne ci zavadejici informace).
Proste se snazi vydelat...

Ja osobne bych je nechal postavit ke zdi a pendrekem po koulich bych je vypraskal.Ale to nepujde.. :-( skoda...

O2 bych za toto neodsuzoval.
btw: nejake zadrhely ve sluzbach sou vsude.

Kazdopadne mam doma ADSL O2 a CRa ,volneho sem teda nezkousel ale to je to same(u zakaznika kteremu se staram o sit) O2 mi facha na rychlostech co mam zakoupeno.CRa mi zlobi jak sfina i kdyz to je premium linka 4Mbit tak DW stale velmi vykyvuje cca 1,1-2,8Mbit je sice bez FUP ale stale zlobi velikej packetloss atd.. :-(

Osobne sem velice spokojeny s O2 ale drive sem mel Karneval a bylo to take super.

Za dalsi holt to je negarantovana sluzba u vsech ADSL.

Ale proste jednoho nastve takovahle procedura...

Za dalsi ten Volny po cem si myslis ze jede po dratech O2 ktere O2 spravuje.Kdyz ti neco nedoda O2 tak nikdo.. :-)
Dale si asi stezujes jen na FUNKCI toho radoby AGENTA ktery nema moc vliv na funkci ADSL tudiz asi net ti fachal OK tak proc si teda stezujes na O2 jako celek.. :-) Ale to bych se ho moc zastaval a to take nejde...

Ponauceni: Proste ver sobe a ne obchodnikovi kterej je placen z prodeje,objednavej s rozumem a po dohode s odbornikem kteremu veris,nehazej vse do jednoho pytle!

ps: me momentalne stve ze mi banka uctuje poplatky i kdyz ve smlouve je neco jineho...podelana BANKA vsichni tam sou ty nejhorsi na svete.. :-)) muhehe

"jen mu osobni nazor"
Obrázek
SMS Provider BIG
Uživatelský avatar
Xmax88
W4A Veterán
Bydliště: Tau'ri
Dal poděkování: 28 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování
Příspěvky: 2806
Registrován:03 lis 2005 10:07
Odesláno:14 pro 2007 12:37

to je jak moje segra, ta mela taky problem ale u T-mobile :/ jinak jsem spokojen s t-mobilem :)

segra si chtela nechat zavest pausal na stavajicim cisle na dva roky + mobil, samozrejme ten .:!CENZORED!:. dealer to (myslim ze zamerne) spatne vyplnil a prevedl ji stavajici cislo na pausal a poslal ji mobil postou ale u mobilu byla dalsi SIM s jinym cislem! bylo u ni ale napsano ze pokud ji neaktivuje tak za ni nebude nic platit a taky za ni tri mesice nic neplatila (chodilo vyuctovani 0kč) ale pak prislo vyuctovani na zakladnich 260Kč, tak vzala smlouvy SIM (nepouzitou! jeste zatavena v tom plastu, tj. nevyloupnuta) a sla na prodejnu, tam ji bylo receno ze se cislo po trech mesicich samo aktivuje ze to mela vedet, tak jsme se jen s prodejcem pohadali, volali a psali dopisy do prahy na centralu T-mobile ale neuspesne :/ takze segra plati ted 2x 260Kc a pritom jednu SIM vubec nepouziva :?
Obrázek
AMD Phenom X3 Tripl-Core 8450 (2,1Ghz), DDRII 4096MB 800+ A-Data Extreme Edition, ATI Sapphire HD2600XT 512MB, MB Gigabyte MA790X-DS4, Seagate B-7200.12 500GB SATA2, Western Digital 320GB SATA2 (zálohy), CD/DVD-RW LightScribe Samsung SATA2, LCD Samsung 22" WS
Nikon D90 + objektiv AF-S Nikkor 18-105mm VR + hama UV + Marumi CPL + objektiv AF-S G Nikkor 50mm F1.8 + hama stativ + difuzér vestavěného blesku + Fotobatoh Lowepro Flipside 200
Sony Ericsson XPERIA X10 mini PRO - Root + Android 2.3.5 + Dualtouch
W4A Veterán
Uživatelský avatar
Douber
V.I.P
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování
Příspěvky: 1013
Registrován:12 pro 2007 15:36
Odesláno:14 pro 2007 13:23

persekora píše:Mno ono to mas slozite a je pravdou ze externi obchodnici jakekoliv spolecnosti proste naslibuji hory doly (vetsinou mylne ci zavadejici informace).
Proste se snazi vydelat...

Ja osobne bych je nechal postavit ke zdi a pendrekem po koulich bych je vypraskal.Ale to nepujde.. :-( skoda...

O2 bych za toto neodsuzoval.
btw: nejake zadrhely ve sluzbach sou vsude.

Kazdopadne mam doma ADSL O2 a CRa ,volneho sem teda nezkousel ale to je to same(u zakaznika kteremu se staram o sit) O2 mi facha na rychlostech co mam zakoupeno.CRa mi zlobi jak sfina i kdyz to je premium linka 4Mbit tak DW stale velmi vykyvuje cca 1,1-2,8Mbit je sice bez FUP ale stale zlobi velikej packetloss atd.. :-(

Osobne sem velice spokojeny s O2 ale drive sem mel Karneval a bylo to take super.

Za dalsi holt to je negarantovana sluzba u vsech ADSL.

Ale proste jednoho nastve takovahle procedura...

Za dalsi ten Volny po cem si myslis ze jede po dratech O2 ktere O2 spravuje.Kdyz ti neco nedoda O2 tak nikdo.. :-)
Dale si asi stezujes jen na FUNKCI toho radoby AGENTA ktery nema moc vliv na funkci ADSL tudiz asi net ti fachal OK tak proc si teda stezujes na O2 jako celek.. :-) Ale to bych se ho moc zastaval a to take nejde...

Ponauceni: Proste ver sobe a ne obchodnikovi kterej je placen z prodeje,objednavej s rozumem a po dohode s odbornikem kteremu veris,nehazej vse do jednoho pytle!

ps: me momentalne stve ze mi banka uctuje poplatky i kdyz ve smlouve je neco jineho...podelana BANKA vsichni tam sou ty nejhorsi na svete.. :-)) muhehe

"jen mu osobni nazor"
No problém je v tom že jsem O2 linku definitivně zrušil a zařídil si linku od Volnýho - takže teď se může O2 třeba stavět na palici mě už je to fuk

Jen jediné mě štvalo - musel jsem si od těch kyslíkářskejch zmetků koupit svoje číslo za 1300 Kč ale jsem rád že už jsem od nich dal ruce pryč
Heslo k mým uploadům je douber nebo když náhodou zapomenu..... tak nic
Obrázek Obrázek
V.I.P
Uživatelský avatar
dejf.dave
Radista
Dal poděkování: 1 poděkování
Příspěvky: 163
Registrován:20 črc 2007 10:10
Odesláno:14 pro 2007 14:03

Ja teda O2 moc nemusim souhlasim v persekorou :) btw vite proc se to jmenuje O2? Protoze nemaj kyslik :lol:
Radista
Uživatelský avatar
vruboun
Pozorovatel
Bydliště: doma
Příspěvky: 31
Registrován:07 led 2006 19:43
Odesláno:14 pro 2007 17:49

Sice máš připojení od Volného, ale to ti domů stejně leze po drátech od O2, protože si to od nich Volný musí pronajímat. To nemusí vůbec vadit,pokud budou všichni zůčastnění spokojení. Já sám mám internet od O2 jsem celkem spokojenej, v poslední době bylo pár výpadků, po výměně nějaké karty na ustředně je zatím klid.
Pozorovatel
Uživatelský avatar
Elektrimen
Radista
Bydliště: Ve Škarpě xD
Příspěvky: 190
Registrován:20 čer 2007 14:15
Odesláno:14 led 2008 17:09

Dělá se mi zle jak to sliším, naštěstí nemám nic společeného s O2 mobil mám pěkně od T-Mobilu a s paušálem sem zpokojen :) a internet tahám přez místního poskytovatele (SychrovNet) bez omezení za 300kč měsíčně 2mb/s nestěžuju si jo a upload mám 1mb/s to některý nemaj ani za 1 fík :-D tak říkám si ještě že už máme 4 roky zrušenou pevnou linku... Jinak nedávno u nás otravovala jakási socka od O2 a chtěla nás přetáhnout na novej net :-D tak to Fak off :-D
Obrázek
Radista
k3rb3r0s
V.I.P
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování
Příspěvky: 696
Registrován:07 zář 2007 12:32
Odesláno:15 led 2008 21:19

ja mam o2 puvodne 2mb/s pak mi zrychlili na 4mb/s s 20 gb fup coz se docela do vydrzet ale planuju prejit k radoikomunikacim s lepsim Fup
V.I.P
Uživatelský avatar
Douber
V.I.P
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování
Příspěvky: 1013
Registrován:12 pro 2007 15:36
Odesláno:27 pro 2008 20:04

Re: Balada o tom jak jsem si zřídil internet u O2 + Bonus

Opět O2 "zaúřadoval"


Já už si fakt vyrvu i ty dráty ze zdi aby mi sem nelezla ta jejich demence

Jak jsem převáděl u O2 mobilní tarif na jiné jméno

Takže asi mi to už nebudete věřit ale asi se vám už divit nebudu ale pochybuji že by se mezi vámi našel někdo kdo s nimi neměl nikdy žádný problém...

Všechno začalo už před lety kdy si moje sestra chtěla pořídit tarif u O2. Bohužel ale chtěla nabídku Tarifu "STUDENT" kde byly ceny opravdu na O2 výhodné. Bohužel ale už byla nějaký ten rok ze školy - takže jsem to bohužel schytal já protože jsem studoval poslední ročník střední školy. No zřízení tarifu na mé jméno nebyl problém, jen chtěli potvrzení o studiu a a vše ostatní už byla jen formalita. Poté co jsem ukončil studium bylo už vše celkem normální - O2 žádné další potvrzení o studiu nechtěl vidět a bylo jim to celkem fuk, faktury pořád chodily na mé jméno a se sestrou jsem byl domluvený, co a jak - hlavně když platí že??

Jenže vše jednou skončí, moje sestra si zařídila firmu a tento tarif jí už opravdu nevyhovoval. Tak chtěla zařídit jiný, výhodnější tarif ale proč by měl být pořád psaný na mě, že?? Vše je celkem jednoduché, prostě jsem se vydal se sestrou do nejbližší O2 prodejny kde jde vše zařídit. V prodejně vše šlo v pořádku, sestra si vybrala nový tarif a za nasbírané body v tarifu si dokonce koupila i nový telefon. To vše proběhlo 18.8.2008 a bylo slíbeno, že vše bude v pořádku vyřízeno, vše už bylo napsané na mojí sestru (fakturační adresa atd..) a já už pro O2 přestal existovat. Byl jsem ale upozorněn že mi asi příští měsíc přijde faktura na nějakou částku za zbylé zúčtovací období, které bylo ještě psané na mě. Faktura kupodivu přišla - no nic to se dalo čekat byl jsem upozorněn tak co - fakturu jsem dal sestře a tím to pro mě skončilo.

Jenže neskončilo

Hned další měsíc mi přišla faktura od O2 na mé jméno a to už jsem jaksi nepochopil. No tak jsem zavolal na podporu a tam jsem se dozvěděl, že je blbě nastavená fakturační adresa. No dobře, nadiktoval jsem adresu firmy mé sestry a to jsem si myslel, že je to celé. Bylo mi řečeno, že ať fakturu předám majiteli tarifu a dál už to není moje starost. Měsíc utekl jako voda a mě OPĚT přišla faktura z O2 na mé jméno a to už jsem fakt nevydržel a vlítnul jsem se sestrou do prodejny, kde jsme tarif zařizovali. Tam nás ujistili že je všechno v pořádku, a že je to jen drobné "nedopatření" a vše už je v pořádku (zkysli jsme tam hodinu). No v naději že už je vše v pohodě a je už to vše za mnou, další měsíc ZAS A OPĚT faktura s mým jménem od O2 na mě čuměla ze schránky. Když jsem to viděl tak jsem málem ze schránky serval dvířka!!! No ničeho jsem nedbal a jel jsem za sestrou. S ní to málem taky šlehlo - tak jsme popadli faktury, smlouvu o přepsání tarifu a jeli jsme do centrály O2 v Michli (Za Brumlovkou). No to co následovalo na reklamačním oddělení, museli snad zaznamenat sejsmologové i na Havaji!! Ani se mi asi nedivíte, když si přečtete výše uvedené dva příběhy. Technik na mě čuměl jak na svaté zjevení (potom asi i celé patro) a najednou se věci dali do pohybu. Zjistili jsme že naše smlouva se na centrálu sice dostala ale nějak se jim "ztratila". Takže vlastně NIC nebylo změněno - já tam byl furt uvedený jako vlastník tarifu STUDENT. Takže ve výsledku se O2 nezákonně obohatilo asi o 8000 Kč (NJN sestra a firma - furt se snad někam volá). No s náma se opět zatočil svět (fakt nezávidím) prostě spolek d*ebilů na entou. Takže všechno se tam vyřešilo a hned bylo vše v pořádku. Řekl jsem jim že jestli mi ještě přijde další faktura tak už jim tam z toho udělám kůlničku na dříví a to už jsem byl ubezpečen že to nebude třeba. Poté mi přišel "vševysvětlující" dobropis (kupodivu prachy vrátily).

Kód: Vybrat vše

http://i301.photobucket.com/albums/nn69/Douber/IMAGE0088.jpg
Fakt po této další story jsou pro mě lidi z O2 lovnou zvěří - tam je to fakt spolek dem*entů. Všechny lidi prosím vykašlete se na ně a ušetříte si dalších 20 let života.

Doufám že už

THE END
Naposledy upravil(a) Douber dne 05 led 2009 16:57, celkem upraveno 2 x.
Heslo k mým uploadům je douber nebo když náhodou zapomenu..... tak nic
Obrázek Obrázek
V.I.P
Uživatelský avatar
Altair
W4A Veterán
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování
Příspěvky: 2389
Registrován:11 úno 2006 07:31
Odesláno:27 pro 2008 20:40

Re: Balada o tom jak jsem si zřídil internet u O2 + Bonus

Co by jste taky chtěli od bývalého Telecomu a Eurotelu :omg: :lol: Zlodějina, nic jiného :twisted:
W4A Veterán
Freedy Speed
V.I.P
Bydliště: Berlin, DE
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování
Příspěvky: 306
Registrován:20 črc 2007 20:01
Odesláno:27 pro 2008 20:56

Re: Balada o tom jak jsem si zřídil internet u O2 + Bonus

Já mám tedka z původních 2mb nový tarif O2 8mb a jsem spokojenej - stahování s IDM letí 480kb/s :roll:
Vyjadřuj se k věci, pokud už se rozhodnu reagovat, nemám chuť ani čas na nesmysly okolo.
Nechovej se jako idiot - nemám rád idioty.

Ano, toto je můj pravý účet.
V.I.P
Uživatelský avatar
Klimoška
W4A Veterán
Bydliště: ~/
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 26 poděkování
Příspěvky: 1540
Registrován:13 lis 2007 20:47
Odesláno:27 pro 2008 20:58

Re: Balada o tom jak jsem si zřídil internet u O2 + Bonus

souhlas, též jsem si nechal přenést číslo od O2 k Vodafone. Dostal jsem kód... jdu do O2 co mám dělat pro přenos, prý přes SMS ale kde mám zaslat PUK, který jsem neměl...prý pak nemohou vědět, že já jsem vlastníkem ale za 90Kč mi mohou puk vzdělit (opravdu ochrana :D) tak jsem zaplatil 90Kč pošlu SMS, příjde mi SMS od O2, že do 5 dní vše vyřeší a číslo uvolní... je 5 dní pryč a volám na O2 kde mě ujistí, že číslo převedou, že se nemusím o nic starat. Ptám se zda-li nejsou k mému převodu OPRAVDU potřeba ŽÁDNÉ kroky? jsem ujištěn, že ne... 9. den mi příjde SMS že jsem měl provédst autorizaci převodu pomocí SMS (no nenas*alo by vás to?!) O2? banda bezmozků (mimochodem jsem ztrávil krásných 48min za celkové hovory k O2)
!! BAF !!
W4A Veterán
Uživatelský avatar
Douber
V.I.P
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování
Příspěvky: 1013
Registrován:12 pro 2007 15:36
Odesláno:27 pro 2008 21:03

Re: Balada o tom jak jsem si zřídil internet u O2 + Bonus

K&8: Vítej v klubu :applause:

A vy ostatní co nemáte s O2 problémy - nebojte - dočkáte se :biggrin:
Heslo k mým uploadům je douber nebo když náhodou zapomenu..... tak nic
Obrázek Obrázek
V.I.P
Uživatelský avatar
Ezio
Technik
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 7 poděkování
Příspěvky: 315
Registrován:22 lis 2008 11:50
Odesláno:27 pro 2008 21:24

Re: Balada o tom jak jsem si zřídil internet u O2 + Bonus

Já a O2 jsme kamarádi na paušalní tarify :). Jsou docela ochotní a pomůžou nám. Paušál mame všeci v rodině. A jestli se diviš se samoinstalací internetu tak jestli nebyla v ceně a ty se diviš že si musel sám to dělat ... Jáj..
Pro mě je O2 na paušalní tarify nejvíc ideální. Maji internet zadara na pořád atd..
Technik
Uživatelský avatar
WaReZMaAaN
W4A Veterán
Bydliště: Waryho domeček... :)))
Dostal poděkování: 12 poděkování
Příspěvky: 1726
Registrován:05 říj 2005 18:14
Odesláno:12 led 2009 23:19

Re: Balada o tom jak jsem si zřídil internet u O2 + Bonus

cechi píše:
A top 1 nejhoršího je česká pošta!
Jo no, si pamatuju jak sem je tam všechny nasral když mi do schránky přišlo že sem nebyl doma ale balíky se sem samozřejmě nevezly...

Sem si řikal v klidu, vyberu si to tam.

Ježibaba za okýnkem na mě hned začala mlít že to tam bude až po 7mý hodině a na moje argumenty typu když si to nikdo nevzal, tak to asi na cestě nebude a já nemam čas se leda tvářila stylem "bože, další zm*d co po mě něco chce, nejradši bych to tu rozkopala"

Tak sem vlez na reklamace, tam taková jediná milá pani na celé poště, sem jí řek že mi vadí že balíky tu nechávaj a dávaj mi do schránky jen předvyplněnej papírek. Na to mi řekla že by se to nemělo vůbec stávat a že balík asi fakt bude na cestě. Po 20ti minutách přemlouvání že to neni poprvý a že jim to nevěřim se zvedla s tim že se to pokusí najít když to tak chci (první člověk na poště co se netvářil jako že ho výsostně štvu tím že něco chci). Samozřejmě zalezla k balíkům a hned mi ho vytáhla s tim atˇ ho dám babě na výdeji.

Zrůda na výdeji na mě sice pohlédla tak, že sem se bál žee z kapsy vytáhne motorovku a krutě mě rozřeže a nakonec poch*ije za to že sem si vymoh svoje, k tomu něco si mumlala pod vousy (a že měla kníra, kam se hrabou bezdomovci neholený) o tom že jim z toho tady každej dělá holubník a ta kráva na reklamacích je ještě podporuje. Pak si řekla o peníze, vzala je, překonala touhu po pomyšlení na to že jí monitorují, že mi na to flusne a radši mlčela... strašný ty post komunistický podniky...

Jinak s telefonem sem u t-mobile a vše je v pořádku, všechno funguje, na pobočce (praha - budějovická) sou samí milí lidé co mi hned pomůžou (a to i s tim když sem se ptal po vyprodanym telefonu jestli by se náhodou ještě nepodíval na jinou pobočku tak tam chudák začal zjištˇovat data z poboček jedné po druhé :-)

O O2 mi stačí kamarád co má 8GB net a stahuje maximálně tak 100kBps, pokud neni špička, obvykle tak v 4-5 poránu to dosahuje 300kBps...
•[̲̅ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]• MYself ♥ •[̲̅ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]•
"Jediným přepychem jsou lidské vztahy" - Antoine de Saint - Exupéry
ObrázekObrázekObrázekObrázek
W4A Veterán
32 příspěvků