Podělte se s námi o Vaše zajímavé přiběhy :D
32 příspěvků

Balada o tom jak jsem si zřídil internet u O2 + Bonus

Podělte se s námi o Vaše zajímavé přiběhy :D
Uživatelský avatar
xKlacekx
Logistik
Dal poděkování: 1 poděkování
Příspěvky: 100
Registrován:05 led 2006 11:13
Odesláno:13 led 2009 02:42

Re: Balada o tom jak jsem si zřídil internet u O2 + Bonus

Tak vidím že se to "spokojenými" zákazníky jen hromadí :lol:
Můj otec chtěl do práce internet a jelikož měl pevnou tak to vzal přes O2 at v tom není bordel potom až se bude platit.koupil si vlastní modem aby měl wifinu po práci ale internet nešel.Volal do O2 a mu řekli že to je tím že nemá jejich modem.Tak otec šel a koupil si modem od nich z prodejny.internet bohužel zase nešel tak tam volal zase a tam mu řekli že zjistili že chyba je u nich=peníze za modem v .:!CENZORED!:..Ted jsem se zřizoval internet doma a za 300 kč mám rychlost připojení 18 Mbit/s...........a to se tatovi nelíbilo tak že chce u O2 zrychlit net jelikož platí 2500 za net a telefon měsíčně a rychlost je jen 2Mbit/s.baba mu udělala takovou smlouvu že ted má dva telefony (pevnou) a za rok zaplatí o 8000 kč víc a internet valí stejně. :lol:
Tak sme usoudili že u O2 končíme a budeme mít celá rodina jen mobily radši.
Obrázek

Obrázek

Moje uploady můžete šířit bez zeptání:D
Logistik
Uživatelský avatar
BiGFooT
V.I.P
Bydliště: Doma
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 18 poděkování
Příspěvky: 760
Registrován:07 říj 2005 16:15
Odesláno:17 led 2009 01:51

Re: Balada o tom jak jsem si zřídil internet u O2 + Bonus

No když tu byla řeč o poště, tak já mám ten samej problém jako Wary. Jenže vím (a nejen já), kdo háže takhle lístky do schránky, místo toho aby se uráčil zazvonit a předat dopis. Na poště to pak vypadalo tak, že ženská za přepážkou něco žvanila ve stylu nóó, hmmm, to já teda nevím, ale upozorním na to paní doručovatelku, hmmm nóó. Jenže zas je nám blbý bonzovat konkrétní osobu, to bychom tu v takovéhle společnosti vypadali jak rodina udavačů :( Hlavně ta "paní doručovatelka" je taková drbna z rodiny co je na pomezí "bílých cikánů", takže je asi jasný, co tím myslím...

Jinak k O2-mám O2 už hooodně dlouho, ještě když byl Eurotel. Já jsem problémy neměl, ale mýmu tátovi sem a tam přišly SMS za odečtení peněz za odeslaný zprávy, který ani neposlal. Tak se nasral, chvíli si psal na papír kdy co poslal a když přišla znova takováhle zpráva, tak k nim vlítnul na pobočku. Vrátil se s nějakýma penězma, co mu vyplatili a od tý doby je klid. Jelikož táta je dost průbojnej a nebojí se občas někoho seřvat a poslat do .:!CENZORED!:., tak si to asi takhle zařídil.
Obrázek
V.I.P
Uživatelský avatar
Daveedek
V.I.P
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování
Příspěvky: 454
Registrován:09 říj 2005 20:51
Odesláno:17 led 2009 17:01

Re: Balada o tom jak jsem si zřídil internet u O2 + Bonus

tak sem dneska podstoupil proceduru jako v prvnim pripsevku.schvalne sem si na simce nechal kredit na jednu sms.. pridu na Chodov... ve Vodafounu vsichni slusny dohodli sme v pohode vsechno... dali mi vygenerovanej kod na prevod cisla... pridu do o2... cekam pul hodiny ( ve V. ani minutu) pak se dostanu k okynku kde me naka 20ti leta pipka napise propiskou co mam udelat a cuz... poslu sms a pride mi neco o tom ze nemaj zaregistrovanej zadnej pozadavek... supr tak zas mazu do V. ... tam mi rekli ze je problem u o2 takze zas do o2 zase pul hodiny cekani... tak sem se dockal a sel sem k este vetsi pipine, ktera mi zas rekla ze je problem u V. at du tam...tak to uz sem se tam jako nasral ze to fakt ne... tak mi vzala mobil a poslala tu sms znova! a od ty doby nic. este to zavrsila zpravou ze ta smska na 999111 je zadarmo coz se mi potvrdilo tim ze mi odecetli 4 kč posledniho kreditu...takze me ceka velky smskovani za 200/ tejden...
Edit: tak tedka sem este ke vsemu zjistil ze kdyz mi vzala ten mobil a poslala tu sms znova ze ji napsala bez toho kodu... O2 uz fakt nikdy vic
Uz abych byl pryč!
V.I.P
spreyeers
Technik
Bydliště: matrix
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 13 poděkování
Příspěvky: 450
Registrován:07 kvě 2007 20:30
Odesláno:17 led 2009 17:50

Re: Balada o tom jak jsem si zřídil internet u O2 + Bonus

to Douber:tak to je good, nezeres prasky na tlak? Ponevadz, ja tady po tomto, jestli se to opravdu stalo, bych je musel uzivat!
Technik
Uživatelský avatar
Douber
V.I.P
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování
Příspěvky: 1013
Registrován:12 pro 2007 15:36
Odesláno:18 led 2009 12:50

Re: Balada o tom jak jsem si zřídil internet u O2 + Bonus

spreyeers píše:to Douber:tak to je good, nezeres prasky na tlak? Ponevadz, ja tady po tomto, jestli se to opravdu stalo, bych je musel uzivat!
Jak říkám vše je 100% pravda fakt toto se nedá vymyslet tenhle příběh napíše jen sám O2 :lol:
A taky se tomu divím že už nejsem ve vypostýlkovaný cele v Bohnicích :blink:
Heslo k mým uploadům je douber nebo když náhodou zapomenu..... tak nic
Obrázek Obrázek
V.I.P
Uživatelský avatar
Douber
V.I.P
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování
Příspěvky: 1013
Registrován:12 pro 2007 15:36
Odesláno:07 úno 2009 20:07

Re: Balada o tom jak jsem si zřídil internet u O2 + Bonus

Takže další story - ale tentokrát v tom nefiguruji já ale kamarád

O2 nezklame :rotating:

Takže bylo to asi takhle:

Jednoho dne se kamarád doma dohadoval s matkou že by potřebovali lepší internet (měl starou Wi-fi) a bohužel je zrovna napadla ta nejhorší možnost - zařídit si to od O2. Nejenom že je zblbnul lákavou nabídkou Internet 8M ale mohli si dokonce k němu dokoupit za zvýhodněnou cenu i Notebook od HP. No on ho sice nepotřeboval ale rodině se prostě Notebook zrovna hodil, takže se rozhodli a bohužel blbě!

A tím průser začal!!

Jak je u O2 známo všechno při podepisování vypadá tak růžově, až je vám z toho blbě. :lol:
Než mu spustili net (po 3 dnech a šmejdům trvá asi měsíc než vám ho odpojí a ještě při tom máte 10 buzerujících telefonů jestli jste si to nerozmysleli) zkoušel se připojit s novým notesem na starou Wifinu, bohužel bezúspěšně. Přikládal to k tomu, že je to prostě tím že je wifina stará a dál se tím nezaobíral. Poté co mu spustili net, tak se hned z fleku zkoušel připojit - také neúspěšně - NO A TAK TO ZAČALO!

Zkoušel to několikrát, ani ťuk....
Mají krásně udělanou instalaci k internetu tak že to pochopí i .:!CENZORED!:. a to kamarád v žádném případě nebyl! Nakonec si mě zavolal, já jsem přišel a také jsem to zkusil, bohužel, také neúspěšně. Zkontrolovali jsme všechno, zásuvku, kabely, modem až došlo na comp. No asi hádáte v dobře v čem to bylo - v Notesu. No nebudu vás napínat - koukli jsme správce zařízení a juk na nás - NEZNÁMÉ ZAŘÍZENÍ a hádejte dále co asi.... no jasně SÍŤOVKA! No tak co se dá dělat zeptal jsem se ho jestli má nějaké CD/DVD s ovladači - dozvěděl jsem se že nedostal ani DVD s operačním systémem Win VISTA OEM verze že prej to nedávají nikomu. No co se dá dělat hold jsem na to poštval EVERESTA ale on prostě síťovou kartu nenašel! No po nějaké době než jsme to vstřebali tak se kamarád odhodlal napnul všechny síly a žhavil dráty na technickou podporu. No technická podpora na O2 je fakt nanic to asi znáte. Nejlepší perly od nějakého hošana kterého jsme si dali na hlasitý poslech aby jsme to slyšeli oba

- Prej že je připojení v pořádku tak zákonitě musí být v pořádku i Notes. Trvalo mu dlouho než pochopil že to co tam vidí že je připojené je Modem a né počítač - po pěti minutách to asi pochopil.
- Nel hláška - "Tak si ty ovladače stáhněte z internetu.... aha on nejde... tak odjinud..." no potom co jsem se sebral ze země jsem mu vysvětlil že nevíme co je v tom za síťovku a ať nám řekne co to je za typ a označení... samozřejmě nevěděl....
Takže asi po 40 minutách hovoru jsme nebyli chytřejší ani o píď ale mám aspoň dobrej pocit že jsme něco naučili kloučka na druhém konci kabelu :mrgreen:
Ani na googlu jsme nebyli o nic moc chytřejší takže jsme museli ukončit misi nezdarem a internet jsme rozchodili na stolním počítači bez jakéhokoliv problému.
Druhý den se kamarád vydal do prodejny kde notes zakoupil aby ho šel reklamovat. Na prodejně se k němu chovali dobře - notes zkusili, také jim to nešlo a tak vypsali reklamační protokol a to bylo vše. Řekli mu že se do měsíce ozvou jak s tím dopadli. No hádejte... neozvali se!! No tak jim tam zavolal sám a dozvěděl se že prej notes tam má. Tak se tedy vydal vyzvednout notes. Jak jsem už říkal - kamarád není vůbec blbej tak si před převzetím nechal notes předvést no a hádejte.... no asi na to ani nehrábli... prostě problém přetrvával :biggrin:

No bejt tam s ním já tak se válím smíchy po zemi no ale on jim ho prostě v nasranosti vrátil ať už s tím opravdu něco provedou. Jenže prodejce zaběhl do zázemí a přitáhl sebou hlavního vedoucího. Ten mu vysvětlil že prej si to má odnést do oficiální prodejny HP. Tak to byla i pro něj poslední kapka a tak jim tam prostě Notes nechal a hned se dožadoval vrácení peněz a odstoupení od smlouvy. No nepovedlo se. Nefunkční notebook si odnesl domů a hned jel do Michle a tam si je "mírně" podal.
No škoda že jsem u toho nebyl - prej je tam tak rozebral že mu prostě vrátili prachy a dohodli se i na tom že internet zruší i když něco navrch musel platit ale zadařilo se.
Poté co mi to vyprávěl došla na má slova když jsem ho hned varoval že s O2 je to sázka do loterie že všechno klapne jak má. Nevěřil a dopadlo to tak jak jsem doufal ale vůbec jsem mu to nepřál. I když jsem si myslel že to s O2 přece nemůže být tak zlé - bohužel jak jsem bláhový :lol:
Takže dopadl stejně jak já čeká až mu internet zruší a hned jde do internetu od Volného a svět má dalšího člověka co je alergický na O2.


Takže co říci na závěr - O2 zas a opět nezklamal
Naposledy upravil(a) Douber dne 11 úno 2009 19:56, celkem upraveno 1 x.
Heslo k mým uploadům je douber nebo když náhodou zapomenu..... tak nic
Obrázek Obrázek
V.I.P
Uživatelský avatar
Douber
V.I.P
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování
Příspěvky: 1013
Registrován:12 pro 2007 15:36
Odesláno:11 úno 2009 19:14

Re: Balada o tom jak jsem si zřídil internet u O2 + Bonus

Kód: Vybrat vše

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/209452801080210-cerne-ovce/?streamtype=WM3
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tady je přesně vidět ta veliká "profesionalita" :mrgreen:
Naposledy upravil(a) Douber dne 11 úno 2009 19:39, celkem upraveno 1 x.
Heslo k mým uploadům je douber nebo když náhodou zapomenu..... tak nic
Obrázek Obrázek
V.I.P
Uživatelský avatar
Douber
V.I.P
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování
Příspěvky: 1013
Registrován:12 pro 2007 15:36
Odesláno:27 dub 2009 16:58

Re: Balada o tom jak jsem si zřídil internet u O2 + Bonus

Takže další story - na 100% pravda je to tak staré 2 hodiny

Takže O2 zase nezklamal to je jisté že? No story je o tom jak přítel mé sestry převáděl pevnou linku z tarifu Klasik na Mini a jestli jste si mysleli že to šlo bez jakýchkoliv problémů jste totálně na omylu (no asi jen ten převod tarifu). Byl jsem s ním na pobočce s reklamací a nestačil jsem se divit.

Už nevím kde to vzal ale prostě najednou si usmyslel že převede tarif Klasik na Mini. Asi se mu zdálo že zbytečně moc platí za pevnou linku a toto se zdálo jako dobrý nápad když má celá jeho rodina mobily ale pevnou linku v omezené míře přesto používají. No tedy vydal se na pobočku O2 kde se dá všechno toto zařídit. Přítel mé sestry není na tyto věci žádná lama takže se vyptal na vše a také se zeptal a když zjistil že bude podle prodejce platit méně za linku ale více za minuty - ale stejně to vyšlo levněji. Na otázku jestli bude platit ještě něco bylo mu řečeno že už NE to je vše. Tak došlo na podpis nové smlouvy na tarif MINI.
No měsíc utekl jako voda no a co se nestalo s vyúčtováním!

Ano za tarif MINI se platí paušál 199 Kč místo 339 Kč za tarif Klasik.
Ale co bylo dále: bohužel má internet od Volného takže má jiné ADSL no a to O2 hned využilo a hned nasadila platbu + 100 Kč za příplatek používání jiného ADSL. Ale to není vše také si O2 přisadilo za připojení hovorů - za každý připojený hovor + 5 Kč. No takže ve finále platil skoro o 400 Kč více než za tarif Klasik :mrgreen:

Takže jsme spolu pohovořili - neboť už mě zná s mým negativním postojem proti kyslíku, tak jsme vyrazili s fakturou na pobočku O2 a už to jelo. Na odpověď , proč mu neřekli o tom že bude platit i toto navrch mu bylo řečeno -"Tak jste se měl zeptat"- no a to na něm bylo vidět že v myšlenkách prodejce nakopává na oběžnou dráhu :chnachna:
No co se tam dělo to by bylo na velice dlouho ale řeknu to jednoduše - prostě demence O2

Takže ve finále to dopadlo tak, že odhlašuje linku O2 a na Volnýho si jde zařídit internet aby nemusel mít pevnou linku.

Proste KAŠLETE NA O2

A TO JE VŠE
Heslo k mým uploadům je douber nebo když náhodou zapomenu..... tak nic
Obrázek Obrázek
V.I.P
Uživatelský avatar
persekora
SMS Provider BIG
Bydliště: Pragl...
Dostal poděkování: 2 poděkování
Příspěvky: 62
Registrován:10 kvě 2007 16:22
Odesláno:27 dub 2009 17:17

Re: Balada o tom jak jsem si zřídil internet u O2 + Bonus

Mno na to ze O2 ma vice jak 700000Adsl a skoro 3000000 pevnych linek navic tu je nemale mnozstvi uzivatelu tak to neni tak spatne...
Btw: nektere prispevky ktere tu ctu nemaji s podporou O2 nic spolecneho.. :-) ale to by bylo hazeni perel svinim.......:-)

Kazdopadne ano vzdy se najde neco co proste udela nejakou chybu... v pomeru zakazniku a stezujicich je to mizive ani ne procenticko....
Ja mam vse od O2 a sem velmi spokojeny...
Obrázek
SMS Provider BIG
Uživatelský avatar
RIPR
W4A Veterán
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování
Příspěvky: 969
Registrován:09 srp 2006 19:35
Kontaktovat uživatele:
Odesláno:27 dub 2009 17:30

Re: Balada o tom jak jsem si zřídil internet u O2 + Bonus

Je velká škoda, že jste to nedělali přes jejich operátory na telefonech. Jednou se nám stalo, že sme si převáděli internet (aspoň myslim) a samozřejmě, že jsme přecházeli na nižší tarif, takže bysme měli platit 999Kč za převod. Já to věděl, ale zase jsme to s tátou chtěli zkusit, takže jsme tam zavolali: "Budeme ještě platit něco navíc?" "Ne" "Vážně ne, už několikrát se nám stalo, že se stal opak!" "Ne už nic více platit nebudete". Měsíc je pryč a skutek utek... Vyúčtování a 999Kč navíc. Takže jsme tam zavolali, trošku se pohádali, oni nám řekli, že to zkusí teda reklamovat. Příští měsíc přišel dobropis s omluvou :D

Ještě lepší bylo když jsme jednou se šli jenom tak podívat do prodejny kyslíků... Byl tam chlap a stalo se mu něco podobnýho, ale platil asi oo 5000 víc (nevim okolnosti). Nejdřív to chtěl vrátit a oni se mu snažili vysvětlit, že to nejde. Nakonec mu ty peníze vrátili, ale nebylo to těch 5k... Zrovna jsme tam zase šli, fakt to byla náhoda a on tam přišel. Vysmátej tam přišel před tu ženskou: "Tak vám pěkně děkuju... Dostal jsem zpátky jednu korunu a 40 halířů, takže teď vám něco řeknu". Ženská se už nadechovala: "Ale já nemůžu za to že vám vrátili jenom tolik, opravdu jste měl být s tím dalším obeznámen...". To se teď pán rozjel :) "Ale mě to nikdo neřek! Takže laskavě buď zticha, tady máš odstoupení od smlouvy (bylo to kompletní odstoupení, už jsem ho na O2 viděl několikrát na internetu) a teď řeknu něco, co mi strašně uleví, takže si to neberte osobně...". Pán se nadechl a zařval na celou prodejnu a díval se přitom do kamery v rohu: "Se*u na celý vaše pos*aný outů, moje peníze si klidně strčte do zadku, jak kdybyste jich neměli dost!"

Potom odešel a nic sme o něm neslyšeli, ikdyž jsme se ho snažili kontaktovat, jak dopadl... Určitě ale věřim, že se mu nehorázně ulevilo! :)
"SHADOW" (vlastní build) - Intel Core i5 2500k @ 4,0GHz; Powercolor AMD 6950 @ 905MHz jádro, 1450MHz paměti + flashnutý bios na 6970; 8GB Kingston HyperX 1600MHz RAM; WD Caviar Blue 1TB; CoolerMaster eXtreme Power Plus 550W; Fractal Design Define R - Black Pearl; Windows 7 - Ultimate
HP Mini 5103 - Intel Atom N550 @ 1.5GHz (Dual-Core s HT); 2GB 1333MHz DDR3 (fungují na 667MHz); Intel GMA3150; 320GB HD 7200RPM; Windows 7 - Ultimate
W4A Veterán
MusTaNg
Provider Bronze
Příspěvky: 45
Registrován:09 srp 2006 17:40
Odesláno:28 črc 2009 22:11

Re: Balada o tom jak jsem si zřídil internet u O2 + Bonus

hech :-D no ja sem dělal na zákaznický lince o2 a od nadrizenych bylo narizeno :-) rikat presne ty a ty informace zadne jine takže každej druhej hovor sem poslouchal jak na mě někdo řve po tydnu sem se nasral jednomu zakaznikovi ktery se do me navazel i pres to ze ja za to nemuzu tak sem ho poslal dcla slusnym stylem dohajzlu bylo chvili ticho a pak rek sbohem a zavesil :-) a proto ze zakaznicke linky jsou odposlouchavany tak me vyhodili a jeste me naparili pokutu :-D
Provider Bronze
Uživatelský avatar
Kolcek
V.I.P
Bydliště: vinný sklípek :D
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 27 poděkování
Příspěvky: 1280
Registrován:10 črc 2008 14:28
Odesláno:30 črc 2009 12:02

Re: Balada o tom jak jsem si zřídil internet u O2 + Bonus

No já s O2 zatím nic moc negativní zkušenosti nemám :D Teda sice mi občas vypadne net a než se mi podaří je dokopat k tomu, aby s tím něco dělali, tak uteče půl hodiny :D No ani na maily neodpovídají, ale jinak je všechno OK :D
V.I.P
Uživatelský avatar
Kolcek
V.I.P
Bydliště: vinný sklípek :D
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 27 poděkování
Příspěvky: 1280
Registrován:10 črc 2008 14:28
Odesláno:22 lis 2010 21:07

Balada o tom jak jsem si zřídil internet u O2 + Bonus

Takže minulej post, že s něma nic moc negativní zkušenosti nemám právě přestal platit. Ale abych začal od začátku
Před měsícem a kousek mi najednou přestal fungovat internet. Tak jsme zavolal na O2 tech. podporu a dozvěděl jsem se, že neví co s tím je a že mi sem pošlou technika. Tak technik druhej den přijel, něco tu pošéfoval(nevím vůbec co ani jak nebývám totiž dopoledne doma) a výsledek byl, že se mi rozbil routr. No poradil zavolat kyslíkům, že jestli mi jako dlouhodobýmu zákazníkovi nějakej neprodaj se slevou. No kyslíci rádi prodali a pár hodin po domluvě se internet rozjel. No co nevadí stejně jsem si chtěl kupovat něco novýho, aby to mělo i wifinu.
Tak teda routr druhej den přivezla pošta všechno v pořádku, rozbalím, zapojím a nic. Proštudoval jsem teda 4 stránkovou knížečku co jsem k tomu dostal i jejich super CD, ale routr pořád odmítal pracovat. Zavolal jsem teda na opět na technickou podporu, že mi ten novej routr co mi poslali nefunguje a jak to mám teda zprovoznit. No po 5 minutách jsem se dozvěděl, že je pravděpodobně problém s routrem a že jim to mám dovézt na reklamačku. V O2 prodejně uznali, že je s tím problém, reklamaci přijali a na měsíc bylo všechno OK.
Před týdnem přišla SMS, že si mám routr vyzvednout. No tak jsem si ho tuhle sobotu vyzvedl, přivezl, zapojil, s potěšením jsem zjistil, že routr funguje, tak jak má a vše je OK. No ale to jsem se krapet spletl. Routr sice ze začátku fungoval jak má, ale asi po dvou hodinách začaly problémy s výpadkama netu. No tak jsem teda včera opět volal na O2 tech support a dozvěděl jsem se, že se jim přerušila někde izolace na vedení nebo tak něco a že do 36 hodin to opraví a pošlou mi SMS.
No dneska přijdu domů a dozvím se, že tady byl technik, něco dělal, pak řekl, že je to OK a odešel. No co tak třeba to fakt je OK. A opět všechno vypadalo v pořádku, ale teď večer začaly zase problémy s vypadáváním. Pěkně každou minutu(i častěj) výpadek. Tak jsem teda zavolal zase na technickou podporu kde je problém, když technik říkal, že je všechno v pořádku. Bylo mi doporučeno zapojit druhej telefon pomocí splitteru. Tak jsem zavěsil, našel splitter, zapojil šel k PC a během pěti minut opět výpadek :omg: Volám teda znovu a po 10-ti minutách se konečně dovolám operátorce. Ta si našla moje předchozí problémy, proměřila spojení a řekla mi, že teda naměřila špatný parametry, ale že to je dlouhodobě a že pokud to doteď fungovalo, tak že to nevadí. Následně si to přeměřila ještě dvakrát a řekla, že je to pořád stejný a že mám zkusit vypojit oba telefony a zapojit routr přímo na telefonní drát. Tak jsem to zkusil ona si to znova proměřila, opět jsem se dozvěděl, že parametry jsou špatný, ale že se poradí s technikama. Tak jsem si počkal než se poradila a řekla mi, že teda se to zlepšilo, že tam už nemá žádný zkraty, ale že parametry jsou furt špatný a že to do 36 hodin na ústředně vyřeší. Zeptal jsem se, jestli to bude zase tak jak dneska, že mi to někdo přijde řešit do baráku, ale byl jsem ujištěnej, že ne, že to budou řešit jen na ústředně a že než sem někoho pošlou, tak že mi zavolají, tak jsem zvědavej jak to dopadne celý...

Každopádně mě dneska ty svině zlodějský pocuchaly nervy. Takže poučení je jasný - RUCE PRYČ OD O2! Já bohužel bydlím na vesnici, takže je to jediný možný připojení(kromě vypadávající 2Mbit/s wifiny) a nezbývá mi teda než doufat, že opravdu to vyřeší v co nejkratší době.
V.I.P
Uživatelský avatar
Kolcek
V.I.P
Bydliště: vinný sklípek :D
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 27 poděkování
Příspěvky: 1280
Registrován:10 črc 2008 14:28
Odesláno:28 lis 2010 13:22

Balada o tom jak jsem si zřídil internet u O2 + Bonus

Takže po dvou dnech mi poslali SMS s tím, že problém je vyřešenej. Ale hádejte co? No nic se nezměnilo :) Internet si vesele padal dál a tak jsem teda v pátek opět volal na techsupport a řekli mi, že mi v úterý pošlou technika aby to vyřešil. Mě to ale včera přestalo bavit, tak jsem trochu googlil a zjistil jsem, že nejsem sám komu se tohle děje. Problém byl podle různých stránek co jsem prolezl ve FW v modemu. Tak jsem si včera v noci stáhl novej FW a dneska jsem volal opět na techsupport, abych měl asistenci kdyby se něco podělalo.
Dneska po dovolání na techsupport jsem měl štěstí - mluvil jsem s borcem co byl ochotnej mi poradit a zjevně tak nějak tušil o co se jedná. Ze začátku jsem byl upozorněnej, že to dělám na vlastní nebezpečí, tak jsem souhlasil a za podpory O2 jsem začal s aktualizací FW. Jenže co se nestalo - modem se začal pořád dokola restartovat a tak mi technik řekl, že už ho můžu použít jako těžítko na stůl nebo, že jim to mám zanést na reklamaci s tím, že se to zase podělalo. Tím rozhovor skončil a já hledal dál. Naštěstí jsem našel diskusi o tom, že někdo aktualizoval FW, ale vypadl mu proud a teď, že se mu to restartuje. Tam jsem vyčetl postup jak to řešit a překvapeně jsem sledoval, že to fakt funguje. No tak jsem začal zapojovat, ale co se nestalo - po přepojení do jiné zásuvky už modem nechtěl vůbec spustit. Po nějaké době jsem otestoval zdroj a zjistil jsem, že nefunguje :? No co doma mám ještě druhej, co podle reklamačního oddělení O2 nefunguje a poprvé mi modem zničil. Ale tak co jsem mohl ztratit? Proměřil jsem druhej zdroj, všechno jsem zapojil a světe div se - všechno funguje!
Aspoň jsem si to teda myslel. Po přehrání FW jsem přišel o nastavení a já ocas si ho nikam neuložil/nenapsal. Tak teda opět volal na O2, aby mi řekli jak má bejt modem nastavenej. Po chvilce čekání jsem byl spojen s techničkou, která byla podle hlasu štěstím bez sebe, že mi může poradit. Chvilku se mě snažila přesvědčit, že to nejde kvůli závadě co jsem jim nahlásil a kvůli které čekám na technika(nemohl jsem jí říct, že to nejde kvůli flashnutému FW, aby mi to kdyžtak vzali na reklamačku). Po krátkým rozhovoru - když už jsem měl chuť se zeptat, jestli mě nemůže přepojit na někoho ochotnějšího - jsem teda konečně dostal údaje potřebný pro zprovoznění. Internet jako zázrakem naběhl a zatím jede.
Jak moc ty výpadky byly způsobený kyslíkářským FW netuším, protože jsem čerstvě po přehrání, ale řekl bych, že to bylo celý vlastně problém jejich špatně udělanýho FW a s novým z oficiálních stránek to pojede. Ale to předbíhám a nerad bych to zakřikl :D

To je prozatím všechno, technika zatím neruším, kdyby to dál vypadávalo, tak ať to zbytečně nemusím zase domlouvat nanovo. Musím říct, že dokud všechno funguje(i když možná ne jak úplně jak má), tak je to s kyslíkama OK, ale jak je nějakej problém, tak řešení je fakt porod :?

A co vy? Nikdo další nemáte žádný story o kyslících? :D
V.I.P
Uživatelský avatar
RIPR
W4A Veterán
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování
Příspěvky: 969
Registrován:09 srp 2006 19:35
Kontaktovat uživatele:
Odesláno:28 lis 2010 13:51

Balada o tom jak jsem si zřídil internet u O2 + Bonus

No story... O ty moc už nejde. Teď mě spíš štvou jejich ceny. My, jako trvalí zákazníci po 16, ano ŠESTNÁCTI letech, platíme za telefon plus 16Mb/s internet (který stejně jede jenom 12kou a to bydlím pod ústřednou) přes tisícovku měsíčně a nějaký trdlo, který si objedná internet teď ho dostane na půl roku za 400 měsíčně maximální rychlostí a ještě když si to zkombinuje s telefonem, platí cca 550 Kč měsíčně. Plánuji tam zavolat a požádat je o to, aby mě přesvědčili, abych si to neodhlašoval a poté znovu nepřihlašoval. I když bych platil tisícovku jako odstoupení od smlouvy, pořád by se mi to za čtvrt roku vrátilo a potom bych ještě ušetřil... Zkoušel to už někdo? Grrr jak mě štve, že u nás nepustí Sauron 50/50, ale jenom 12/12 za stejnou cenu jako kyslíci.
"SHADOW" (vlastní build) - Intel Core i5 2500k @ 4,0GHz; Powercolor AMD 6950 @ 905MHz jádro, 1450MHz paměti + flashnutý bios na 6970; 8GB Kingston HyperX 1600MHz RAM; WD Caviar Blue 1TB; CoolerMaster eXtreme Power Plus 550W; Fractal Design Define R - Black Pearl; Windows 7 - Ultimate
HP Mini 5103 - Intel Atom N550 @ 1.5GHz (Dual-Core s HT); 2GB 1333MHz DDR3 (fungují na 667MHz); Intel GMA3150; 320GB HD 7200RPM; Windows 7 - Ultimate
W4A Veterán
32 příspěvků