Podělte se s námi o Vaše zajímavé přiběhy :D
25 příspěvků

My story jak mě vyloučily ze školy

Podělte se s námi o Vaše zajímavé přiběhy :D
Uživatelský avatar
Bibliothecarius
Logistik
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování
Příspěvky: 123
Registrován:31 led 2009 13:57
Odesláno:04 črc 2009 11:59

Re: My story jak mě vyloučily ze školy

Víra je v životě hodně důležitá, ale vybrat si satanismus jen proto, že jsi rozmazlenej fracek, co ho maminka nedokáže udržet na uzdě, který poslouchá něco, čemu se s těží dá říkat hudba, bere drogy protože má pocit že konečně někam patří. Ty jsi jen malej idiot, který by potřeboval pořádně nařezat. Já jsem tátu nikdy neměl, ale takhle jsem se nikdy nechoval. Já jsem byl drzé dítě, ale tak, aby to všichni (včetně těch důchodkyň, co nás učili) brali s humorem a ne jako otevřenou provokaci.
Prošel jsem si schizofrenií, ale už jsme oba v pořádku
Here I came to save the World... and I look Fabulous.
Logistik
Uživatelský avatar
Bosskiller
V.I.P
Bydliště: Kdyně
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 20 poděkování
Příspěvky: 625
Registrován:23 bře 2006 19:25
Odesláno:04 črc 2009 12:01

Re: My story jak mě vyloučily ze školy

AlexDragonetti souhlasim tohle nema už nic spolešneho s virou ani jeho hyperaktivitou ale demenci toho človeka
Obrázek
CPU: AMD Phenom II X6 1090T B.E.
Deska: Gigabyte GA-870A-USB3

GPU: Sapphire HD 7850
HDD: WD 1TB
RAM: ADATA XPG Gaming Series 8GB
Zdroj: Enermax NAXN 550W
Mechanika: SAMSUNG SH-S223C
OS: Microsoft Windows 7 Ultimate 64bit
V.I.P
Uživatelský avatar
Pogasta
V.I.P
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 9 poděkování
Příspěvky: 875
Registrován:25 srp 2008 12:09
Odesláno:04 črc 2009 12:03

Re: My story jak mě vyloučily ze školy

AlexDragonetti píše:Víra je v životě hodně důležitá, ale vybrat si satanismus jen proto, že jsi rozmazlenej fracek, co ho maminka nedokáže udržet na uzdě, který poslouchá něco, čemu se s těží dá říkat hudba, bere drogy protože má pocit že konečně někam patří. Ty jsi jen malej idiot, který by potřeboval pořádně nařezat. Já jsem tátu nikdy neměl, ale takhle jsem se nikdy nechoval. Já jsem byl drzé dítě, ale tak, aby to všichni (včetně těch důchodkyň, co nás učili) brali s humorem a ne jako otevřenou provokaci.

Srry za OT, ale pripominas mi mrte jednoho kamose ze zakladky....ten mel taky vzdycky na vsechno drzou odpoved, rozesmal celou tridu, ale ty poznamky mely nejakou miru, sice dostal poznamku, ale ucitele se tomu pak v kabinete zasmali....

To co predvadi on je proste cista demence, vubec nechapu lidi, kteri si tohle k starsim lidem vubec dovoli a lituju tu ucitelku, ona se snazila ty lidi neco naucit a on ji tak dlouho podkopaval autoritu az to vzdala
Obrázek
V.I.P
Uživatelský avatar
Altair
W4A Veterán
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování
Příspěvky: 2389
Registrován:11 úno 2006 07:31
Odesláno:04 črc 2009 12:54

Re: My story jak mě vyloučily ze školy

SatanInside píše:Jinak k ty zlodejine... opet si tu kazdej myslete o me co chcete a nemam porblem to sem napsat.. porotoze tohle je naprosta anonymita cloveka...
Premejslel sem ze bych i delal najemnyho zabijaka sou to chytry lidi bez zazemi bez soucitu a dokazou delat takovyhle veci...prachu maj ze nevedi co snima.. nemaj rodinu ani zadnou lasku a nemaj co ztratit--- a me uz clovek umrel dase rict mezi rukama a ze by me to poznamenalo se rict neda pride mi ze je to zivot tak co umre kazdej a je jedno jestli ted nebo potom...
tak tim jsi me dorazil :mrgreen: nejenom, ze jsem videl a hral Hitmana ale dokonce tu mezi nami bude chodit skutecny Hitman :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: LOL
W4A Veterán
Uživatelský avatar
Bosskiller
V.I.P
Bydliště: Kdyně
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 20 poděkování
Příspěvky: 625
Registrován:23 bře 2006 19:25
Odesláno:04 črc 2009 13:17

Re: My story jak mě vyloučily ze školy

Altair Jen aby nepřišel ktobe domu a vrukou 2x 9mm :fuck: :fuck:
Obrázek
CPU: AMD Phenom II X6 1090T B.E.
Deska: Gigabyte GA-870A-USB3

GPU: Sapphire HD 7850
HDD: WD 1TB
RAM: ADATA XPG Gaming Series 8GB
Zdroj: Enermax NAXN 550W
Mechanika: SAMSUNG SH-S223C
OS: Microsoft Windows 7 Ultimate 64bit
V.I.P
Uživatelský avatar
majky666
Navigátor
Bydliště: Litvínov
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 41 poděkování
Příspěvky: 1201
Registrován:03 čer 2005 06:13
Odesláno:04 črc 2009 13:20

Re: My story jak mě vyloučily ze školy

SatanInside: Radši si najdi jinýho psychologa. Tenhle evidentně dělá svojí práci špatně.
Navigátor
Uživatelský avatar
Bosskiller
V.I.P
Bydliště: Kdyně
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 20 poděkování
Příspěvky: 625
Registrován:23 bře 2006 19:25
Odesláno:04 črc 2009 13:32

Re: My story jak mě vyloučily ze školy

Jak nepotřebuješ ? se podivej co delaš mohl bys sem poslat nejakou svoji fotku ? docela by me zajimalo jak vypadaš HITMANE
Obrázek
CPU: AMD Phenom II X6 1090T B.E.
Deska: Gigabyte GA-870A-USB3

GPU: Sapphire HD 7850
HDD: WD 1TB
RAM: ADATA XPG Gaming Series 8GB
Zdroj: Enermax NAXN 550W
Mechanika: SAMSUNG SH-S223C
OS: Microsoft Windows 7 Ultimate 64bit
V.I.P
Uživatelský avatar
finch!CZ
V.I.P
Bydliště: /dev/null
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 34 poděkování
Příspěvky: 986
Registrován:03 pro 2008 17:27
Odesláno:04 črc 2009 13:40

Re: My story jak mě vyloučily ze školy

Mě osobně by zajímalo jak chceš s tvým přístupem udělat střední školu a poté někde pracovat? Nebo chceš žít jak nějaká socka, aby tě celý stát živil? Chlapče se prober. Osobně jsem udělal střední, teď jsem na vysoké a ještě k tomu pracuju, nedovedu si představit, že bych svou matku tak prudil jako ty. Jsi jen blbý nevychovaný imbec!l, který se nechává svést nějakým nesmyslným náboženstvým, které je stejně jen postavené na lži, jako všechny ostatní náboženství
Obrázek

Obrázek
V.I.P
Uživatelský avatar
majky666
Navigátor
Bydliště: Litvínov
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 41 poděkování
Příspěvky: 1201
Registrován:03 čer 2005 06:13
Odesláno:04 črc 2009 13:42

Re: My story jak mě vyloučily ze školy

finch!CZ píše:Mě osobně by zajímalo jak chceš s tvým přístupem udělat střední školu a poté někde pracovat? Nebo chceš žít jak nějaká socka, aby tě celý stát živil? Chlapče se prober. Osobně jsem udělal střední, teď jsem na vysoké a ještě k tomu pracuju, nedovedu si představit, že bych svou matku tak prudil jako ty. Jsi jen blbý nevychovaný imbec!l, který se nechává svést nějakým nesmyslným náboženstvým, které je stejně jen postavené na lži, jako všechny ostatní náboženství

Vždyť chce pracovat. Jako nájemný zabiják :lol:
Navigátor
Uživatelský avatar
RED SK!NS
W4A Veterán
Bydliště: Kde? Tam kde zrovna bydlím! /.-)
Dal poděkování: 21 poděkování
Dostal poděkování: 28 poděkování
Příspěvky: 5448
Registrován:03 říj 2005 18:22
Odesláno:04 črc 2009 16:58

Re: My story jak mě vyloučily ze školy

Tenhle celej topic smrdí už od začátku flame, takže :locked:
4pejlando:
Kdyby tu mluvil každý na plnou hubu jako ty, tak jak by to tu asi vypadalo??! :evil:
Nemíchej sem plss programy a hlavně ty tvoje paradoxy, každý přece ví o čem ty pravidla jsou :!:
Na odpočinku... Obrázek
Obrázek
W4A Veterán
25 příspěvků