Podělte se s námi o Vaše zajímavé přiběhy :D
7 příspěvků • Stránka 1 z 1

Satanismus

Podělte se s námi o Vaše zajímavé přiběhy :D
Uživatelský avatar
K0tY
Provider Bronze
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Příspěvky: 278
Registrován:30 kvě 2007 14:01
Odesláno:17 zář 2009 16:48

Re: Satanismus

Ale umenie neni setko ventilovat a byt taky aky si v svete kde to nikdo nedokaze umenie je to nebyt a byt lepsi nez si tym ze to zo seba spravis osobne moj nazor na satanistov je ze su to ludia psychicky nestabilný uvedomili si ze vacsina sveta pozná vieru v boha a tak veria v prestny opak neviem ci uz z nenavisti k svetu alebo ci z toho ze potrebuju na seba upozornit tym ze su striktne iny. Bt iny neznamena byt satanista to uz by ste si mali uvedomit a to ze starsi ludia normalneho mozgu niesu satanisti dokazuje len a uz sam dvokaz Osobne neverim ani v bohe ako jezisa ale myslim ze tam nieco je, no satan to pre mna neni. :no:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Provider Bronze
Patass7
Technik
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 7 poděkování
Příspěvky: 311
Registrován:27 kvě 2007 20:22
Odesláno:04 říj 2009 19:28

Re: Satanismus

Co to je devatero?
To by mě docela zajímalo.
Technik
Uživatelský avatar
jerrypetnik
W4A Veterán
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 13 poděkování
Příspěvky: 564
Registrován:07 dub 2007 19:59
Odesláno:04 říj 2009 19:34

Re: Satanismus

Kód: Vybrat vše

http://www.satanic.estranky.cz/stranka/satanic
- Opak Desatera

A už je to napsáno v prvním příspěvku Tak když chceš něco komentovat tak si přečti co komentuješ :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
I hate stupid Hotfile copylinkers
W4A Veterán
Uživatelský avatar
RIPR
W4A Veterán
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování
Příspěvky: 969
Registrován:09 srp 2006 19:35
Kontaktovat uživatele:
Odesláno:04 říj 2009 19:53

Re: Satanismus

Rozhodně je to zajímavá práce a v mnoha ohledech i pravdivá. Pro mě ale neni uctívání nějakého boha. Nechci aby mě někdo řídil (ikdyž nějaký papalášové ve vládě mě vlastně řídí :/) a nevěřim, že by byla nějaká větší moc. Věřim trochu v Dännikenovské teorie o našem stvoření mimozemšťany atd., mám k tomu i své důvody. Ať tak či tak, satanskou bibli musel sepsat někdo mimořádně chytrý.
"SHADOW" (vlastní build) - Intel Core i5 2500k @ 4,0GHz; Powercolor AMD 6950 @ 905MHz jádro, 1450MHz paměti + flashnutý bios na 6970; 8GB Kingston HyperX 1600MHz RAM; WD Caviar Blue 1TB; CoolerMaster eXtreme Power Plus 550W; Fractal Design Define R - Black Pearl; Windows 7 - Ultimate
HP Mini 5103 - Intel Atom N550 @ 1.5GHz (Dual-Core s HT); 2GB 1333MHz DDR3 (fungují na 667MHz); Intel GMA3150; 320GB HD 7200RPM; Windows 7 - Ultimate
W4A Veterán
Uživatelský avatar
piserius
W4A Veterán
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 16 poděkování
Příspěvky: 2969
Registrován:05 zář 2007 11:02
Odesláno:20 pro 2009 18:12

Re: Satanismus

SatanInside -

Kód: Vybrat vše

http://cs.wikipedia.org/wiki/Erich_von_Däniken
..:!J4zzosh!:.. - zajímalo by mne, kdo tě v 7. třídě vyhodnotil jako nadprůměrně inteligentního a co to teda přesně u tebe znamená, protože pokud bys dělal testy v jediné celosvětově uznávané organizace zabývající se inteligencí, tak bys v životě takovou kravinu, jakou jsi vypustil, nikdy neřekl, nadprůměrná inteligence nemá se známkami absolutně nic společeného ani o tom, jestli se musíš učit nebo ne, to je čistě o paměti a ne o inteligenci, jestli jsi nadprůměrně inteligentní, tak se na tebe těším na setkání Mensy, docela bys mě zajímal
The Bird of the Hermes is my name, eating my wings to make me tame.
W4A Veterán
Uživatelský avatar
L.O.L.I.
Post man
Bydliště: Tam kde to žije!!!
Dal poděkování: 22 poděkování
Dostal poděkování: 41 poděkování
Příspěvky: 2744
Registrován:22 led 2008 20:36
Odesláno:20 pro 2009 19:00

Re: Satanismus

To si s tebou radsi nebudeme zacinat abys nam to nenatrel... treba v piskvorkach. :mrgreen: :lol:
Obrázek
Join us, be active
"Ten kdo vymyslel práci by ji taky měl naučit onanovat aby se sama udělala."
"Rozhodl jsem se žít věčně a umřu jedině že by mi to nevyšlo."
"Life is a ticket to the greatest show on earth."
"Není ostuda upadnout, ale zůstat ležet!"
"Use soft words and hard arguments."
"Better late than never."
Post man
Uživatelský avatar
piserius
W4A Veterán
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 16 poděkování
Příspěvky: 2969
Registrován:05 zář 2007 11:02
Odesláno:20 pro 2009 19:52

Re: Satanismus

..:!J4zzosh!:.. - na to, aby jsi mne zkoušel urážet (s tvým oslovením Pissíku jak jsi se pokusil - chválím, že aspoň něco málo z angličtiny určitě umíš), musíš ještě hodně trénovat, navíc nikdy nejde vyhodnotit správě nastalou situaci, vyhodnotíš ji podle sebe nejlíp, co to jde (neznamená to správně) a to dělá každý člověk, mentalita s tím taky nemá co dělat, já jsem normální člověk (jo a mimochodem inteligence je přibližně do 22 let skoro stejná až poté se velmi pomalu snižuje - to jenom na okraj)
prostě nemám moc rád řeči, když někdo napíše, že je nadprůměrně inteligentní, toť vše, není to nic osobního
The Bird of the Hermes is my name, eating my wings to make me tame.
W4A Veterán
7 příspěvků • Stránka 1 z 1