Tady se uskutečňují téměř všechna HLASOVÁNÍ
6 příspěvků • Stránka 1 z 1

Změna Serveru na Upload

Tady se uskutečňují téměř všechna HLASOVÁNÍ

Jaké alternativní úložiště?

Sdilej.cz
8
50%
FastShare.cz
6
38%
SockShare.com
0
Žádná hlasování
FireDrive.com
0
Žádná hlasování
Jiný (napiš do tématu)
2
13%
 
Celkem hlasů: 16
Uživatelský avatar
Seraphim
Uploader
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování
Příspěvky: 34237
Registrován:13 říj 2008 22:34
Odesláno:15 srp 2014 18:47

Změna Serveru na Upload

Zdravím potenciální zájemče,

Po nekonečných problémech které doprovází Upload na Server MegaRapid.cz jsem se rozhodl o ukončení Uploadu na avizované úložiště. A proč to takhle píši? Inu odpověď je na snadě. Rád bych zde požádal o vyjádření těch kteří užívají mých Uploadů aby si sami zvolili alternativní náhradu za MegaRapid.cz.

Nebo máš lepší návrh než je na výběr? Sem s ním! :) Hlasování ponechám běžet do 31. 8. 2014. Úložiště s největším počtem vašich hlasů vyhrává - jak nečekané... :)

Děkuji za vaši podporu, nápady\připomínky a v neposlední řadě pochopení. Vážím si vaší přízně a věřím, že vzniklým hlasováním předejdeme nepříjemnostem.

No a nyní už je to jen na vás, tak do toho! :)
Nově pro dělené archívy přidávám záchranné segmenty. Pokud původní .part nelze stáhnout či je nevratně poškozen lze jej nahradt záchranným segmentem (platí pro jakýkoliv .part z daného Uploadu). 1 segment = jeden nahraditelný chybějící \ poškozený .part. Stahuješ-li konzole pak se snaž kvapem neb Webshare mi z ničeho nic maže nárazově naráz TB (yop GB přeskakuju) dat a zálohu RLS na konzole neprovádím
Uploader
Uživatelský avatar
Half Life
Radista
Dostal poděkování: 3 poděkování
Příspěvky: 198
Registrován:24 dub 2007 19:22
Odesláno:16 srp 2014 00:11

Re: Změna Serveru na Upload

Ach jo MegaRapid je muj nejoblíbenější server, vlastně jediný na kterým mám Premium, je škoda že to takle dopadlo. No jako jediná adekvátní náhrada je therapide.cz. Ale je možný že tam mají na MR nejaký bordel v něčem a za řekněme 2. mesíce muže být vše v pohode tak to by se vyplatilo se zase na MegaRapid vrátit. Však i YouTube má rozbitou Historii načte se jen asi 10-15 posledních videií a konec 4. měsíce to bylo rozbitý a pak to spravili šlo to 1.mesíc a ted už zase je 2.tejdny rozbitý. A tady na W4A maj zase pro změnu nefunkční favikonu, několikrát jsem na to upozornoval, oprava je doslova na pár minut, vystřihnout to oranžový kolečko se 4kou uprostřed uložiz ho do bud ICO,PNG,GIF 16x16 pojmenovat ho favicon.ico a vložit na server a vysledek je, že nic se nedeje. Prostě všude je neco pos*anýho.
ObrázekObrázek
Radista
Uživatelský avatar
Hlava_Zelena
Logistik
Dal poděkování: 25 poděkování
Příspěvky: 140
Registrován:05 pro 2010 12:02
Odesláno:16 srp 2014 10:53

Re: Změna Serveru na Upload

Seraphim - tak já věci od tebe stahuju z webshare.cz, takže pokud budeš dál nahrávat tam, jsem v klidu. Jinak bych byl asi taky pro therapide.cz. Takže zatím nehlasuji.
Na BSOD je BlueScreenView, jinak když vím, poradím.
Logistik
Uživatelský avatar
Seraphim
Uploader
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování
Příspěvky: 34237
Registrován:13 říj 2008 22:34
Odesláno:16 srp 2014 11:55

Změna Serveru na Upload

Half Life: Osobně jsem s Share-Rapidem potažmo MegaRapidem byl také spokojen, ale od dob kdy padl a znovu se rozjel mají neustálé výpadky (naposled včera - 15.8) což je nepříjemné pro mne coby Uploadera a jistě i pro vás jakožto Downloadey. Zda se v budoucnu vody uklidní rád obnovím jejich služby, ale prozatím bych je odložil.

Snažím se o zachování tří úložišť aby v případě smazání byla možná alternativa případně kombinace mezi Servery. Větší množství datových úložišť vede k tomu, že se horko těžko udržují všechny Posty ve funkčním stavu...

Hlava_Zelena: Webshare měnit nehodlám je takovou mou stálicí která zatím drží. :) Co se TheRapide týče, tak sem tam mají výpadky (například dnes - 16.8), ale vzhledem ke skutečnost, že jedou v BETA provozu a pořád něco překopávají to lze tolerovat.
Nově pro dělené archívy přidávám záchranné segmenty. Pokud původní .part nelze stáhnout či je nevratně poškozen lze jej nahradt záchranným segmentem (platí pro jakýkoliv .part z daného Uploadu). 1 segment = jeden nahraditelný chybějící \ poškozený .part. Stahuješ-li konzole pak se snaž kvapem neb Webshare mi z ničeho nic maže nárazově naráz TB (yop GB přeskakuju) dat a zálohu RLS na konzole neprovádím
Uploader
replicator3000
Logistik
Dal poděkování: 2 poděkování
Příspěvky: 119
Registrován:01 lis 2008 17:24
Odesláno:16 srp 2014 18:08

Re: Změna Serveru na Upload

Hlasování? OK :D
jsem pro WEBSHARE.CZ
fastshare je taky good
Therapide taky :-)

splněno, vyjádřeno, posláno :applause:
Logistik
Uživatelský avatar
Pišta 69
W4A Veterán
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování
Příspěvky: 2622
Registrován:05 led 2009 01:21
Odesláno:17 srp 2014 18:26

Re: Změna Serveru na Upload

Teť je akce na slevomatu na webshare za 200 na rok
W4A Veterán
6 příspěvků • Stránka 1 z 1