Tady se uskutečňují téměř všechna HLASOVÁNÍ
101 příspěvků

Legalizace Marihuany

Tady se uskutečňují téměř všechna HLASOVÁNÍ

Legalizovat Marihunu v ČR?

Ano, legalizovat, je to léčivá rostlina
39
33%
Ne, rozhodně nelegalizovat, je to droga
34
28%
Je mi to jedno
21
18%
Nelegalizovat, ani nezakazovat
26
22%
 
Celkem hlasů: 120
Uživatelský avatar
M@rv
W4A Veterán
Bydliště: Znojmo
Dostal poděkování: 1 poděkování
Příspěvky: 521
Registrován:07 srp 2004 13:39
Kontaktovat uživatele:
Odesláno:06 čer 2011 13:57

Legalizace Marihuany

nvm jestli ste nekdy jeli ozraly za volantem ja jen jednou a doted toho lituju a nikdy víc. Ten rozdil je ze uz sem si ani neuvedomil ze delam neco spatně a kdyz si vybavim tu jizdu... To na thc se mi nemuze stat i kdybych si dal 3 speky a sedl do auta. Furt budu ostražitý a ohleduplný.
S tema reflexama bych to taky nevidel tak cerně. Nemyslete si že uz se mi zhulenej nic nestalo.Vzdy sem dokazal perfektně zareagovat at uz to byla srnka, nebo nejakej ozralej mamlas co jel predemnou. ( zrovna vcera :D ). A Az prijde na horší situaci zadny reflexi te nezachrání.

Musite to brat individualně ne obecně. Na kazdyho to muze pusobit uplne jinak a ne kazdy by stym mohl dokazat řidit, at uz de o ridičské schopnosti nebo reflexi. ty má každý jiný.
Obrázek

Obrázek

Obrázek


Obrázek
W4A Veterán
Uživatelský avatar
majky666
Navigátor
Bydliště: Litvínov
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 41 poděkování
Příspěvky: 1201
Registrován:03 čer 2005 06:13
Odesláno:06 čer 2011 15:15

Legalizace Marihuany

M@rv píše:To na thc se mi nemuze stat i kdybych si dal 3 speky a sedl do auta. Furt budu ostražitý a ohleduplný.
Toje přesně ten přístup,o kterým jsem mluvil předtím :roll:
Nezlob se na mě,Marve,nic proti tobě nemám,ale tohle je maximální nezodpovědnost a demence.Za takovej přístup bych minimálně fackoval :evil:
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Obrázek
Navigátor
Uživatelský avatar
L.O.L.I.
Post man
Bydliště: Tam kde to žije!!!
Dal poděkování: 22 poděkování
Dostal poděkování: 41 poděkování
Příspěvky: 2744
Registrován:22 led 2008 20:36
Odesláno:06 čer 2011 15:37

Legalizace Marihuany

No koho tohle téma fakt zajímá tak by se měl dnes večer dívat na pořad Hydepark na ČT24 v 20:10. Já se určitě koukat budu ten pořad je velice dobrý a to radím i vám abyste si ten čas našli ;)
Obrázek
Join us, be active
"Ten kdo vymyslel práci by ji taky měl naučit onanovat aby se sama udělala."
"Rozhodl jsem se žít věčně a umřu jedině že by mi to nevyšlo."
"Life is a ticket to the greatest show on earth."
"Není ostuda upadnout, ale zůstat ležet!"
"Use soft words and hard arguments."
"Better late than never."
Post man
Uživatelský avatar
M@rv
W4A Veterán
Bydliště: Znojmo
Dostal poděkování: 1 poděkování
Příspěvky: 521
Registrován:07 srp 2004 13:39
Kontaktovat uživatele:
Odesláno:06 čer 2011 16:33

Legalizace Marihuany

majky666 píše:
M@rv píše:To na thc se mi nemuze stat i kdybych si dal 3 speky a sedl do auta. Furt budu ostražitý a ohleduplný.
Toje přesně ten přístup,o kterým jsem mluvil předtím :roll:
Nezlob se na mě,Marve,nic proti tobě nemám,ale tohle je maximální nezodpovědnost a demence.Za takovej přístup bych minimálně fackoval :evil:
jaka nezodpovednost.... bože uz si nekdy jel za volantem unavenej ?

nezodpovednost je to od nekoho kdo zahuli jednou za mesic a sedne potom do auta. odemne ne.
Obrázek

Obrázek

Obrázek


Obrázek
W4A Veterán
Uživatelský avatar
majky666
Navigátor
Bydliště: Litvínov
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 41 poděkování
Příspěvky: 1201
Registrován:03 čer 2005 06:13
Odesláno:06 čer 2011 16:42

Legalizace Marihuany

Když si to myslíš,tak si to mysli dál. Už tě nebudu přesvědovat o opaku.
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Obrázek
Navigátor
Uživatelský avatar
M@rv
W4A Veterán
Bydliště: Znojmo
Dostal poděkování: 1 poděkování
Příspěvky: 521
Registrován:07 srp 2004 13:39
Kontaktovat uživatele:
Odesláno:06 čer 2011 16:58

Legalizace Marihuany

majky666 píše:Když si to myslíš,tak si to mysli dál. Už tě nebudu přesvědovat o opaku.
Ty taky ubec nemuzes protoze ubec nevis o co de. tvi prispevky sou bezpředmětný.
Nechci se tady hadat jen sem vložil svuj vlastni nazor a hlavně zkušenosti.

Je mi jasné ze každý na to má jiný pohled. Jak rikam kazdy zije svuj zivot :)
Obrázek

Obrázek

Obrázek


Obrázek
W4A Veterán
slavek123
Radista
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování
Příspěvky: 274
Registrován:26 lis 2008 17:28
Odesláno:06 čer 2011 21:48

Legalizace Marihuany

majky666 píše:Pro legalizaci marihuany bych byl, kdyby se využívala jenom k lékařským účelům (různý masti na ekzeemy,kapky do očí pro lidi trpící vysokým nitroočním tlakem,pro lidi s AIDS,rakovinou Alzheimerovou chorobou...)
Přesně tak. Např. můj kamarád to taky zkusil a nepřejte si vidět jak vypadá dneska. Ovšem z trávy šel dál. Ono není pravda že to není návykový. Časem to totiž přestane stačit a potom to jede tak že se to nedá zastavit. Pro léčení ano, jinak kriminál pro ty co to prodávaj a léčení pro uživatele.
Radista
Uživatelský avatar
RIPR
W4A Veterán
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování
Příspěvky: 969
Registrován:09 srp 2006 19:35
Kontaktovat uživatele:
Odesláno:06 čer 2011 22:10

Legalizace Marihuany

slavek: Problém je ale v psychice. Je prokázáno, že na marihuanu vzniká stejná závislost jako třeba na čokoládě nebo kafi. Tudíž psychická, nikoliv fyzická. Můžeš mít chuť, ale abstinenční příznaky, jako když přestaenš kouřit nebo pít se nikdy nedostaví. Samozřejmě i psychika ovlivňuje fyzické tělo a něco se objevit může, ale zkrátka závislost je slabší než na kouření a dá se překonat silnou vůlí. Zkus překonat vůlí závislost na piku nebo heroinu. Jen málokdo to dokázal a říkají, že je to ta nejhorší zkušenost v životě.

A ano, je pravda, že pravidelní kuřáci potřebují stále větší dávky pro dosažení efektu "zkouřenosti". Proto říkám, že se nic nemá přehánět ;). V míře je to pro mě to samé jako alkohol...
"SHADOW" (vlastní build) - Intel Core i5 2500k @ 4,0GHz; Powercolor AMD 6950 @ 905MHz jádro, 1450MHz paměti + flashnutý bios na 6970; 8GB Kingston HyperX 1600MHz RAM; WD Caviar Blue 1TB; CoolerMaster eXtreme Power Plus 550W; Fractal Design Define R - Black Pearl; Windows 7 - Ultimate
HP Mini 5103 - Intel Atom N550 @ 1.5GHz (Dual-Core s HT); 2GB 1333MHz DDR3 (fungují na 667MHz); Intel GMA3150; 320GB HD 7200RPM; Windows 7 - Ultimate
W4A Veterán
tyci
Kachna
Příspěvky: 12
Registrován:06 bře 2009 08:22
Odesláno:02 zář 2011 20:43

Legalizace Marihuany

Pěstuji Marihuanu a vyrábím z ní skvělou mast a tu pak používají moji známí na exemy a je to skvělý. Nekouřím to a nediluju to na Rauch jen pro medicínu. Mast kterou koupíte v lékárně je na H...o. Píc
92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8%hoď si tohle do podpisu.
Kachna
Uživatelský avatar
kanal666
V.I.P
Bydliště: jižní Morava
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Příspěvky: 556
Registrován:15 říj 2009 23:19
Odesláno:02 zář 2011 21:08

Legalizace Marihuany

Já se jednou za čas při pití alkoholu vyhulím a náramně se všichni bavíme!
Navíc 2.den ráno mi není tak blbě od žaludku po těch kořalkách,pivu,vínu a trávě,než kdybych "jen pil"...
Takže já mám pozitivní zkušenosti,nejsem závislej na ničem a v ničem mi to neškodí.
Toť můj názor a hlavně dlouholetá zkušenost.
Myslím,že když bude někdo nonstop hulit do mrtě,tak ho to poznamená.To samý bude ale i pokud člověk bude denodenně chlastat,taky to na něj bude vrhat následky.Jen s tím rozdílem,že chlast je legální,ale dokáže nadělat z lidí totální trosky...
Takže za mě legalizovat,ale s mírou.Tak nějak v rozumných mezích...
AMD A10-7800 Kaveri X4 3,5 GHz
Asus A88X-PLUS
RAM 16 GB DDR3 (4x 4GB) Transcend aXeRam 2133 MHz
MSI R7 265 DDR5 2GB 256bit
Fortron Black Pwr 650W
HDD Kingston SSDNow V300 240GB
HDD 2x Seagate Barracuda 1,5TB
+ 2x Samsung EcoGreen 1,5TB
+ 2x ext. 1TB 2,5" (Transcend+aData)

LCD Benq 21,5"
+ntb LENOVO G50 (AMD A8-6410 2,4GHz, RAM 8 GB DDR3 (2x4GB), HDD 1 TB)
+ntb Acer Aspire E1-772G 17,3" Core i5-4200M 2.5-3,1GHz DC, 4GB DDR3, GeForce820M 2GB
DAF 105.460 :-)
V.I.P
Uživatelský avatar
ondr4
W4A Veterán
Dal poděkování: 18 poděkování
Dostal poděkování: 20 poděkování
Příspěvky: 2412
Registrován:07 lis 2007 19:53
Odesláno:02 zář 2011 21:35

Legalizace Marihuany

.:CRisty9:. píše:jsem pro legalizaci vsech drog,at si kazdej rozhodne jestli si chce ty svinstva do tela ladovat nebo ne,chlast je taky legalni stejne jako cigara. :fuck:
az te pak prejede typek s drogama v krvi,potom ti bude lip ty inteligente?
HTC One X
W4A Veterán
Uživatelský avatar
ondr4
W4A Veterán
Dal poděkování: 18 poděkování
Dostal poděkování: 20 poděkování
Příspěvky: 2412
Registrován:07 lis 2007 19:53
Odesláno:02 zář 2011 22:45

Legalizace Marihuany

nechtej se hadat prosimte,to co tady rikas,bych tipoval na petilety dite..nad tvym idealismem opravdu jen prejdu ocima,protoze bych se musel sam sebe ptat,proc ti na to vubec odpovidam.. :idea:
HTC One X
W4A Veterán
Uživatelský avatar
RaZzeR
Navigátor
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 27 poděkování
Příspěvky: 1249
Registrován:23 kvě 2008 21:39
Odesláno:02 zář 2011 23:42

Legalizace Marihuany

.:CRisty9:. píše:jsem pro legalizaci vsech drog,at si kazdej rozhodne jestli si chce ty svinstva do tela ladovat nebo ne,chlast je taky legalni stejne jako cigara. :fuck:
Jasně, ať se všude po ulicicíh válejí injekce, ať se o ně děti na pískovištích píchnou. Ať se feťáci sjedou a pak vlezou za volant a díky tomu, že uvidí třeba ufona hned způsobí smrtelnou nehodu kterou navíc jak to většinou bývá odsere ten nevinnej. Ať se pubertální smradi sjíždějí...
Jsem absolutně proti, ať si ty sra.čky provozujou někdo v lochu za mřížema, né mezi slušnýma lidma!
Navigátor
Uživatelský avatar
Shomid
Radista
Bydliště: Jičín
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Příspěvky: 267
Registrován:12 črc 2007 11:04
Odesláno:02 zář 2011 23:54

Legalizace Marihuany

Já sem pro, tráva určitě neni špatná, špatný můžou bejt jen lidi, který ji užívaj.
Obrázek
Radista
Uživatelský avatar
Zajdak
Technik
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 7 poděkování
Příspěvky: 394
Registrován:24 lis 2008 15:57
Odesláno:03 zář 2011 00:55

Legalizace Marihuany

já jsem dal možnost "Ne, rozhodně nelegalizovat, je to droga"...je to pouze můj názor... A chci říct u některýho příspěvku, nevím, kdo ho napsal, že se u zhulení skvěle baví, jo klidně je to vaše věc, ale myslím, že stejně dobře se můžeš bavit bez alkoholu a i bez drog...

A ať se zlegalizuje nebo ne...tak stejně tu pořád bude...a je každýho věc, jestli bude hulit nebo ne...
Bohužel jedu na ntb. HP ENVY 17-j040ec
Obrázek
Technik
101 příspěvků