Podělte se s námi o Vaše zajímavé přiběhy :D
158 příspěvků

Největší průsery a trapasy!:D

Podělte se s námi o Vaše zajímavé přiběhy :D
JJuuRRyy
Pozorovatel
Příspěvky: 26
Registrován:18 kvě 2009 18:19
Odesláno:14 lis 2009 18:42

Re: Největší průsery a trapasy!:D

Tak to já jednou s kámošem byl na chatě , najednou tam přijedou nějaký dvě pěkný holky nevěděli jsem odkut , pak odešli a pak jsme přišli , že jsi poblíž koupili chatu tak jsme se s nima tak trochu seznámili , pak jsme s nima byli jednou venku a kámoš musel do obchodu nakoupit , jel na simpsonovi , tak já s těma holkama jsme tam na ně čekali , když se vracel odložil nákup a přivezl tam tu motorku , tak jsme chtěl před nima (holkama ) zamachrovat a vzít to na přední kolo :D jenže mi vůbec nedošlo že jsem na tom vůbec neseděl :D takže mi i trvalo než sem se vůbec rozjel no a když už jsem se teda rozjel tak sem jim zmizel za zatáčku , to obrátim a spadnu, něco jsem mu tam urval , tak sem mu to tam přidělal izolepou a do tet to tam má a nevšiml si , tak to asi nebylo důležitý , no a když už se konečně vracim tak kámoš tam krásně stojí u takový louže , :D snažil jsem se to rozjet co nejvíc , jenže když jsem vjel do tý louže , sice ho to pořádně ohodilo bahnem ale já jak vjel do tý hluboký louže ( nevěděl jsem že je hluboká ) a jak jel na ten nákup měl pěkně horkej motor a dostala se na něj ta voda a jak se tak odpařovala tak sem se brutálně lekl co to kouří kouknul sem ta to a v tom předemnou keřík a v něm schovanej kámen , myslel jsem že to prijedu ale ono jaksi přední kolo se zaseklo já přeletěl a přímo jsem zaletěl do takovýho malýho ,hnusnýho , zabahněnýho rybníčku s takovýma těma zelenýma tečkama na hladině , ještě s leknínama , no jak jsme vyles , vypadal jsem jak nějakej Houmlesáckej vodník . No a s kámošem sme nějak odešli a moc jsme se už před nima neukazovali jak nám bylo za to vše trapně , takže když neumíte na motorce nebo tak tak na tom nejezděta aby jste se vytahli před holkama nebo tak :D moje rada :D nechtějte to zažít . tot vše :D
Pozorovatel
HaNs95
Kachna
Příspěvky: 7
Registrován:29 zář 2006 14:45
Odesláno:04 pro 2009 02:55

Re: Největší průsery a trapasy!:D

Chlast je svině.. byli jsme s kámošem na koncertě ve Volyni, v klubu, nebo spíš kulturáku, Na Nové. Vystupoval tam s kapelou bejvalej učitel ze základky, skvělej chlap, měli jsme ho na češtinu a je to vlastně dá se říct můj všechno vzor. Když dohráli, tak jsem ho pořád dokola zval na panáky, měli jsme každej asi deset velkých zelených + předtím jsem měl ještě asi sedm dvanáctek. Po těch zelených si hodně mlhavě pamatuju tak dvacet minut, pak jsem údajně zavolal taťkovi ať pro nás přijede (bylo to asi 40km daleko) a asi jsme šli ven nebo co. Prej jsem se vždycky zasmál, rozběhl jsem se, zakopl jsem a ksichtem, aniž bych před sebe dával ruce, jsem se rozplácnul na zem, takhle jsem to udělal prej asi třikrát, jednou z toho na kolejích, kde díkybohu už vlaky nejezdili, nechci ani vidět, co by z toho bylo za průser. Když přijel otec, kámoš mě posadil do auta a řekl taťkovi, že jsem nějakej unavenej, tak že budu spát. Probudil jsem se až ráno s trenkama staženýma u kotníků, všude bylo nablito a nachcáno. Nic si nepamatuju, taťka byl mega na**anej, údajně jsem se rozběhl do schodů (máme čtyři schody dole a dalších deset nahoře), na malých jsem prej solidně spadl, na velký jsem se rozběhl a zastavil se na posledním a prej jsem se začal převracet dozadu, kdyby taťka nepřiběhl, asi bych tu nebyl. Ráno mě strašně bolel kotník a ksicht, nejdřív jsem myslel, že mi dal někdo něco do pití, ale pak mi došlo, že z pětikila v pěněžence mi zbylo sedm korun, takže to žádnej roháč asi nebyl. Stydim se za to a myslim že ještě dlouho budu. Hnus :D
Kachna
Uživatelský avatar
Bajt
Logistik
Dostal poděkování: 1 poděkování
Příspěvky: 119
Registrován:16 lis 2008 20:25
Odesláno:24 úno 2010 19:56

Re: Největší průsery a trapasy!:D

Musim se taky přidat.

Kdysy jednou na táboře
Bylo mi asi tak 8 nebo 9

Asi znáte na táborech takový ty sprchy ,který jsou dole spojený a tam je ďoura aby to odtejkalo. No jo to asi každýho musý napadnout co s tim. Pokaždý když jsme se museli mejt tak jsme dali studenou a stříkali do vedlejší sprchy. Njn ,ale jednou mi tam kámoš dal takovou studenou ,že jsem se nasr*l a chytil tu věc co je na konci hadice a táhnul. Samozřejmě prda jak prase se to urvalo ,ale naštěstí jsme byli ve sprchách poslední a řikali jsme co s tim uděláme. Problém byl v tom že ta věc co je na konci hadice měla menší otvor a nešla tam nacpat a tak sme rychle doběhly ke kámošům do pokoje že potřebujeme nůž ,oni se hned ptali na co a mi jsme si z nich dělali prde*l že potřebujeme seškrábat hovn*o který zůstalo přilepený na haj*zlu :D . Doběhli jsme zpátky do sprch ,ale ne a ne to tam nacpat ,prostě jak naschvál :evil: no normálně já měl takový bobky že budeme muset něco platit.

Samozřejmě jsme už měli večerku a řekli jsme kámošům ať nám pod peřiny nacpou nějáký polštáře aby si vedoucí myslela že tam ležíme a spíme. A asi po 20 minutách co jsme tam s tim blbli jsme to tam nacpali na co nejvíc to šlo. No jsme si tak ulevili a mazali si lehnout. Byl další den večer a zas jsme se museli jít sprchovat a tentokrát šel jako první nějákej vejtaha kterej pořád machroval jak .:!CENZORED!:. ,ale v tom se začal sprchovat mu to prdlo a tím pádem jeho vina :D Jsme měli štěstí jak pra*se a ten vejtaha se pěkně strapnil :D
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Logistik
Uživatelský avatar
crusher447
W4A Veterán
Bydliště: kouzelný svět
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování
Příspěvky: 224
Registrován:15 črc 2005 16:42
Odesláno:26 úno 2010 15:45

Re: Největší průsery a trapasy!:D

Emilmen píše:
Ezio píše:Tak.. Ja jednou v osmé třídě konec školniho roku jsme byli chlastat.. MOJE PRVNí AKCE ! .. No byly tam dvě holky a 3 kluci, z toho ta jedna holka byla segra od toho kluka.. No a jak jsme už byli narvani tak každy když je ožralej tak je troške nadrženej :).. No tak prostě jsem se s tou holkou cucal. že a nějak mě popadlo blití.. A nablil jsem ji do tlamy :D .. Hej tohle nikdy nezapomenu :D
tak tomu rikam vymena tekutin :D :lol: :D
jO ? a nekecáš trošku ? :D
Drum and Bass !
Drugs and Space !
Obrázek
W4A Veterán
Uživatelský avatar
C0rn3j
V.I.P
Bydliště: Severní popelnice č.27 modrá
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 20 poděkování
Příspěvky: 876
Registrován:27 říj 2009 20:48
Odesláno:29 bře 2010 21:17

Re: Největší průsery a trapasy!:D

Super trapasy xD
njn znáte to nejlepší trapas je když se kámoš posere xD
Welcome to the comment graveyard
V.I.P
Uživatelský avatar
Murphenstein
Radista
Dal poděkování: 1 poděkování
Příspěvky: 153
Registrován:12 pro 2008 12:03
Odesláno:31 bře 2011 17:27

Největší průsery a trapasy!:D

To já mam docela dobrou sbírku příběhů :D
Tak třeba začneme jednim kterej se stal před dvěma rokama v říjnu. Jedna kámoška z 8. třídy (já byl v 7.) mě a jednoho kámoše pozvala na narozky, prej bude prázdnej barák, spoustu jídla, bude tam tak 10 lidí, a budem tam moci přespat. Tak mě den před tou akcí napadlo, že bych mohl vzít to hulení co mam v šuplíku. Tak jsme to domluvili s pořadatelkou, a jeli jsme. Přijeli jsme tam tak ve 3, dali dárky, pouštěli hudbu, jedli, bavili se, prostě sranda. Potom večer jsme šli na chvilku ven, a dělali jsme venku nějaký kraviny. Potom nás napadlo, že bysme mohli dát z fajfky pár prdíků. Šli jsme na balkon, a sjížděli jsme těch třičtvrtě gramu skanku ve fajfce, byli jsme 3, jeden týpek ze třídy, a kámoš ještě taky ze třídy a já. Tak jedeme, hulíme, nabijíme, když tu najednou všichni stojej u dveří, řikáme si co to je, a najednou proti nám jde docela rychle nějaká ženská, zapálenou fajfku jsem rychle šoupnul do kapsy, doutnala mi tam, přišla ta ženská a řiká: "Vy tu hulíte trávu!!" Tak jsme se to snažili zakecat ale pak prej běžela pro ty rodiče od holky. Rychle jsme si začali balit věci, že zdrhnem, kamarád už vyběhl na chodbu, a tam stála ta ženská, a seřvala ho kam utíká. On řekl že nás jen hledá a utekl zpátky. My jsme si zatim balili věci už uplně na šrot zhulený. Najednou už se pomalu otvírali dveře, a šla mamka tý kámošky. Kámoš ve strachu se schoval na záchod a druhej kámoš za dveře a já tam jen tak stál v záseku. Tak zavolala zbytek co se poschovával, a čekali jsme totální nářez. A ta její mamka prej: Tak co, opravdu jste tu kouřili trávu? A tak jsem to nechtěl dál zamlouvat a přiznal jsem se, čekali jsme totální řevák a přitom jenom řekla :No kluci, chápu že jste to chtěli zkusit, jste mladý, dobře, beru to, taky jsme dělali kraviny když jsme byli malý. Tak jsme si tam pak ještě povídali a nakonec jsme tam zůstali i na noc. Ovšem jeden z těch kámošů se docela dost zhulil, že chudák ani neviděl, tak jsme ho tam probouzeli aby viděl. No samozřejmě docela sranda, ale ten průser jsme čekali o hodně větší, tak aspoň že to takhle dopadlo... Dneska se nad tim jen zasmějem a je to v pohodě. Ale tak takovejhle věcí mam plno, to vám mužu napsat zase někdy jindy :D
Radista
Uživatelský avatar
n5ver
Palubní radista
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 35 poděkování
Příspěvky: 696
Registrován:20 lis 2007 17:47
Odesláno:21 kvě 2011 22:38

Největší průsery a trapasy!:D

No tak minuly rok mame nejakou hodinu s tridni a jsme na kompech. Kamaradka sedela bokem ke me a u ni tridni. Samozrejme kamaradka ma luxusni zadek tak jsem tam pred klukama delam ze ji osahavam. Jak se ty lofasove zacali tlemit tak se otocila videla to dostal jsem granata ze jsem malem slit ze zidle a tridni se na me koukla a rekla "Dobre si udlelala.".
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Palubní radista
158 příspěvků