soft na hledani

Začínáte programovat, potřebujete s něčím poradit nebo máte snad nějaký návod? Pak je tato sekce přímo pro Vás!
Odpovědět
ondr4
W4A Veterán
W4A Veterán
Dal poděkování: 44 poděkování
Dostal poděkování: 29 poděkování
Kontaktovat uživatele:

soft na hledani

Příspěvek od ondr4 » 27 úno 2011 20:36

zdravim,zajimalo by me,jestli by slo napsat nejakej trivialni programek,kterej by obsahoval jen prikazovy radek,do ktereho bych treba napsal "pan prstenu",klikl na tlacitko hledej a vyskocil by me internet se zalozkama ceskych i treba zahranicnich serveru podle naprogramovani (Czs,HS,R-S,hf,fs,...) a automaticky by se ten pan prstenu napsal do vyhledavace kazdeho serveru a nasel by me vysledky vsech urcenych serveru?
nebo jestli neco takoveho existuje..
ja o psani programu vim kulovy,ale jen tak by me to zajimalo :)
diky

edit: prosim vas,nepiste me,jak mam hledat na googlu,ja na googlu hledat umim,kdybych chtel v tomhle poradit,napisu o tom..takze o googlu prosim nic!
Naposledy upravil(a) ondr4 dne 27 úno 2011 21:55, celkem upraveno 1 x.
HTC One X
ondr4
W4A Veterán
W4A Veterán
Kontaktovat uživatele:

soft na hledani

Příspěvek od ondr4 » 27 úno 2011 20:40

to sem do teto doby nepostrehl.. :applause: ma otazka trva
HTC One X
ondr4
W4A Veterán
W4A Veterán
Kontaktovat uživatele:

soft na hledani

Příspěvek od ondr4 » 27 úno 2011 20:54

nebud zvedavej :fuck:

edit: a posledni prispevek se necituje
HTC One X
Eskymak
V.I.P
V.I.P
Dal poděkování: 28 poděkování
Dostal poděkování: 59 poděkování

soft na hledani

Příspěvek od Eskymak » 27 úno 2011 21:01

ano, šlo
Udělal jsem ti RADOST? Udělelej mi ji také tlačítkem THANKS
ObrázekObrázek
Obrázek
AMD Athlon 3200+, 9800GT, 1532MB DDR2, 640GB +80GB HDD, 450W Zdroj - Win XP +CRT 17'' a 15" monitory
Hloupost je nejzvláštnější za všech nemocí. Netrpí jí nemocný, ale ti okolo něj.
ondr4
W4A Veterán
W4A Veterán
Kontaktovat uživatele:

soft na hledani

Příspěvek od ondr4 » 27 úno 2011 21:05

a jak by to bylo programove a casove narocne pro nejakyho prumerne znalyho v jazyku?
HTC One X
Kolcek
V.I.P
V.I.P
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 31 poděkování

soft na hledani

Příspěvek od Kolcek » 27 úno 2011 22:04

No potřeboval bys' znát jak funguje HTTP protokol, jak ty servery vyhledávají a různý další věci. Čas by se odvíjel od toho kolik serverů bys' chtěl a jak rychle umíš psat :D Ale pár odpolední a myslím, že bys' mohl něco jednoduššího mít ;)
ondr4
W4A Veterán
W4A Veterán
Kontaktovat uživatele:

soft na hledani

Příspěvek od ondr4 » 27 úno 2011 22:06

no ja bych to rozhodne nedelal,opakuju,ze o tom vim kulovy :) myslel sem pres nekoho..jen bych chtel vedet,jak by to bylo narocny..ale kdyz rikas,ze je to tak na tyden,tak brnkacka za par chvil to asi nebude :tongue:
HTC One X
Kolcek
V.I.P
V.I.P
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 31 poděkování

soft na hledani

Příspěvek od Kolcek » 27 úno 2011 22:09

Jako nevím no. Programování ve kterým jsem pracoval se sítí jsem dělal jen jednou a to ještě tak nějak s kamošem(on udělal základ a já si to pak krapet překopal). Jednalo se teda o sniffer, ale myslím, že tak za ten tejden by to být mohlo.
BTW na co to teda potřebuješ? Kdyžtak PM, pokud to tady nechceš nějak veřejně šířit, fakt by mě to zajímalo :D Když by sis' to chtěl udělat sám, tak to chápu, ale takhle? :D Fakt prosím o tu PMku a nějaký info :lol:
gatuso13
Logistik
Logistik
Dal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

soft na hledani

Příspěvek od gatuso13 » 28 úno 2011 23:41

Pokud by tě nevadilo, že ty odkazy budou v prohlížeči který je ve VS (nejspíš IE, jelikož je to MS že) tak to není problém, myslím si že rychlost stahování to nějak neomezuje (pokud se pletu tak mně opravte). Moc náročné to nebude, jelikož proměnná kterou zadáš (např. "Fifa 2011 CZ") by se poslala do inputu těch stránek, pokud by to nebylo 10000... stránek tak to lze napsat ručně v klidu, horší by to bylo při více webech, jelikož každý web nemá vše stejné. Další možnost je čeknout URL při vyhledávání, a prostě mít v nitru programu předdefinovaný adresy a do nich v určitých tvarech posílat proměnný, například pokud má nějaký share server http://www.nejakyserver.com/?vyhledat=z ... dane-slovo tak právě bude jen část té url v programu (do "=" za "..?vyhledat") a pak se tam nacpe jenom proměnná tak aby místo mezer použila "-" a bez diakritiky (i když by bylo lepší tam psát bez diakritiky, nechce se mi srát s tím vypisováním ř,š,č...)

Takže jak říkám, složitý to rozhodně neni, lehčí je ta druhá varianta, pro mně jako pro toho kdo to bude programovat.
Jinak bych to udělal v C#.

Kdyžtak napiš SZ nebo mail, pokud by to využívali i ostatní uživatelé tohoto fóra tak by to bylo super a udělal bych to velmi rád.

Mějte se, Vlasta
ASDEF
Provider Bronze
Provider Bronze
Dal poděkování: 15 poděkování
Dostal poděkování: 18 poděkování
Kontaktovat uživatele:

soft na hledani

Příspěvek od ASDEF » 01 bře 2011 18:30

Na mým webu mám něco takovýho "naprogramovanýho", akorát se jedná o epizody seriálů. Jedná se o odkazy u každé epizody

Kód: Vybrat vše

http://www.serialspot.cz/
Pokud budeš chtít webovku na nějakým free hostingu, klidně jí za pár minut spíchnu.
ondr4
W4A Veterán
W4A Veterán
Kontaktovat uživatele:

soft na hledani

Příspěvek od ondr4 » 01 bře 2011 19:28

zatim muj pozadavek pozastavuji..
HTC One X
Odpovědět

Zpět na „Programování“