Právě je 19 čer 2018 11:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodinaPravidla Filmy CZ/SK dabing - AVI » Novinky (akt. 18.02.2013)

[ Moderátorský panel ]Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Pravidla Filmy CZ/SK dabing - AVI » Novinky (akt. 18.02.2013)
PříspěvekNapsal: 02 kvě 2008 16:52 
W4A Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 05 zář 2007 10:02
Příspěvky: 3006
Poděkoval: 79x
Poděkováno: 460x
W4A Money: 20849
Offline
Definice pojmu filmové novinky:

Do sekce novinek patří film, který v nedabované verzi vyšel maximálně v předchozím roce.
Takovýto film bude v sekci umístěn, po dobu 3 měsíců od jeho prvního založení (pod podmínkou, že ho již dříve někdo nezaložil, pak by se 3 měsíce počítaly, od původního tématu). Znamená to tedy, že v sekci najdete opravdu ty nejžhavější novinky filmové scény.

Za filmovou novinku se považuje jakýkoliv žánr, takže zde patří filmy české a slovenské produkce, animované, dabované, hudební a dokumentární (seriály, prosím, nadále vkládejte do seriálové sekce).

Sekce bude pravidelně kontrolována a témata postupně přesouvány, aby nedocházelo, k velkému úbytku filmů, v jeden den.
:wink:

Příklad filmové novinky:
Centurion (2010) - přestože jde o film z roku 2010, byl vydán, v jeho druhé polovině a k dostání ve své nynější podobě (jako Centurion.2010.DVDRip.XviD.CZ.MY), je od dnešního dne.
V tomto případě bude film v novinkové sekci, po dobu 3 měsíců.
Pro rozdělení novinek není tak potřeba sálodlouze přemýšlet, stačí se juknout na rok vydání a datum release od tvůrce ripu.
:thumleft:

Založení tématu:

1. Před samotným založením tématu, použijte vyhledávání. search.php Pro efektivnější práci s vyhledávačem doporučuji zadat název filmu, který hledáte a kliknout, na celou sekci (čili napr. Movies CZ/SK - AVI). Tímto řeknete vyhledávači, kde přesně chcete hledat. Samozřejmě je k dispozici také abeceda, kterou si můžete seřadit, podle názvů témat daného písmena.

2. Název tématu musí být ve formátu Český název / Originální název (rok) - pokud není český název, dávejte originální (nikoliv vždy anglický).

Pozor! V případě, že je název příliš dlouhý a některá jeho část by tak nebyla vidět, zadávejte pouze tento tvar: Český název (rok)


př.
špatně: Tajemství mumie / Extraordinary Adventures...(2010)
správně: Tajemství mumie (2010) nebo Tajemství mumie / Aventures extraordinaires d'Adèle Blanc-Sec, Les (2010)

Text v příspěvku musí být čitelný!!!

3. Vzhledem k množícím se prosbám uživatelů o jakémkoliv odlišení kamerových a televizních ripů, od novinek z originálních nosičů, uvádějte do názvu tématu buďto TV nebo KINO. Týká se opravdu pouze těchto dvou druhů. Jakmile bude k dispozici kvalita z orig. nosičů, původní téma se smaže - jako tomu bylo doposud.
př.
kvalita kino ripu: Hobbit: / Hobbit: An Unexpected Journey, The (2012) KINO
kvalita tv ripu: Dvanáct měsíčků (2012) TV

Obsah příspěvku:

1. Obal (pokud je k dispozici - není ale povinný u odpovědí, pokud už v některém příspěvku je)
Od dnešního dne, pokud uvidím v jednom postu 4 stejné obaly pod sebou, infa a ty tzv. rychlé reuploady, kdy se nikomu nechce ani najít jiný obal, budu posty mazat a dávat varování. Je trapné vidět 5 odpovědí, se zkopírovaným postem rippera, ale změněným down linkem. Laskavě si dejte aspoň tu trochu práce a vyhledejte jiný obal nebo nedávejte žádný!

Nejspíš nejsou pravidla dostatečně srozumitelná, takže pro upřesnění: V postu bude vždy jen JEDEN cover, aby nemuseli uživatelé dlouze scrollovat stránku, pokud hledají upload jiného člověka.


2. Odkaz na ČSFD - pozor! nově nemusíte dávat odkaz do CODE, čsfd není share server, který má nutkání stopovat kdo k nim odkud přišel

3. Info o kvalitě uploadu (je povinností u každého download příspěvku! Pokud nevíte, jaký program použít, nejjednodušší je MediaInfo - volně ke stažení)

4. Odkazy na stažení (samozřejmě v CODE)

5. Heslo (pokud upload heslo vyžaduje a neporušuje pravidla fora)

nepovinné položky:

6. Screen - prosíme, aby jste jej dávali v rozumném rozlišení, a pouze jeden, ostatní dejte mimo tagy img. (snižuje to čas načítání stránky).

7. Sample - pokud je k dispozici k Vašemu uploadu, pak odkaz na něj musí být opět v CODE a samozřejmě musí být umístěn ve Vašem příspěvku, nikoliv mít samostatné téma

8. Titulky - jsou-li u daného filmu vyžadovány v určitých místech, uvádějte, zda je má uživatel k dispozici ve Vašem uploadu


Ostatní informace:

1. Pokud máte dodatečné informace, ke svému uploadu (obnovení linků, ap.), odpovězte do tématu, avšak pouze jednou, aby se nemnožily zprávy typu: Reup hotov, oprava ok, ap. Budete-li opravu linků dělat několikrát, vždy nově odpovězte a předchozí odpovědi smažte nebo jednoduše smažte svůj příspěvek a postněte jej znova (záleží již čistě na Vás). Netolerujeme double posty, tak si na to dávejte pozor. Pokud opravujete linky v postu, tak používejte tlačítko edit nebo původní post nahlašte, aby se smazal.

2. Žádosti o reupload nejsou povoleny! Je zde sekce sloužící přímo, k těmto účelům, proto se obracejte tam.

3. V případě, že bude jakýkoliv upload smazán a Vy žádáte jeho opravu, kontaktujte dotyčného uploadera formou soukromé zprávy. V případě, že upload opraví, je vše vyřešeno. Pokud neopraví, nahlašte, prosím, téma a jako důvod zaklikněte možnost: Dead (neboli dead linky).

4. Obsahuje-li upload fake, upozorněte na to, co nejdříve, aby byl takovýto post smazán a s uživatelem bylo vše rychle vyřešeno. (pozn. fake znamená soubor, který nejde rozbalit, ani po x tém stažení a všechny party hlásí chybu, nebo naprostá novinka, která teprve bude v kinech a zde už je dvd rip, apod.).

5. Administrátoři a moderátoři si vyhrazují právo jakýkoliv příspěvek změnit či smazat, pokud bude proti pravidlům fora, a to bez udání důvodu.

6. Jakékoliv porušení pravidel sekce či fora, bude trestáno varovnáním, při opakování vykázáním, z fora.

7. Nezakládejte žádné mega posty - všechny budou mazány, bez varování předem. Každý film má mít své téma a zbytečně tak vznikají duplicity.

8. Mějte na paměti, že při postování, musíte mít plně hotov nejméně 1 server celého filmu. V opačném případě bude příspěvek smazán a uděleno varování.

9. Do sekce novinek patří filmy, z daného aktuálního roku, prosíme, aby jste nepostovali nic jiného - špatné příspěvky již nebudou přesouvány a slučovány, ale mazány a uživatel nebude informován.

Jakékoliv připomínky na stranu moderátorů, sdělujte pomocí soukromých zpráv.

Doporučení: Pokud budete psát uploaderům ohledně jejich uploadů, vždy uvádějte název uploadu a přesný problém. Vyhnete se tak případné ignoraci ze strany uploaderů na pmky typu:
název: chyba
text: oprav si u toho part

:wink: Podobné pmky většinou končí smazáním. Ulehčete proto práci Vám i uploaderům.

A ještě jedna rada na závěr, před samotným stahováním, si vždy zkontrolujte funkčnost všech linků, které chcete stáhnout. :blueagree:

Postrádáte-li jakýkoliv bod pravidel, informujte mě, pomocí pm zde: ucp.php?i=pm&mode=compose&u=50790 a jako předmět uvádějte: Pravidla sekce CZ/SK AVI Novinky.

Na závěr bych jen chtěla dodat, že neznalost Vás neomlouvá - pravidla si můžete přečíst vždy, protože jsou stále k dispozici a kdo tak neučiní, má prostě smůlu. Při pozdějších případných problémech nebude brán zřetel, na nevědomost uživatele.

Děkuji.
:thumleft:


Naposledy upravil sedum dne 15 zář 2013 17:39, celkově upraveno 16
rozšířeno 2.pravidlo - text v příspěvku musí být čitelný

_________________
Obrázek
Obrázek

The Bird of the Hermes is my name, eating my wings to make me tame.


Nahoru
 Profil  
 Předmět příspěvku: Re: Pravidla sekce - prosím, čtěte pozorně !!! (úprava 02.01.10)
PříspěvekNapsal: 02 led 2010 11:11 
Pilot

Registrován: 23 čer 2008 18:34
Příspěvky: 2018
Poděkoval: 657x
Poděkováno: 432x
W4A Money: 12842
Offline
Moderátoři zodpovědní, za dabované AVI sekce:

FenryMaja

Neváhejte se na nás obrátit, s otázkami - rádi odpovíme.

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 Předmět příspěvku: Re: Pravidla sekce - prosím, čtěte pozorně !!! (úprava 14.01.10)
PříspěvekNapsal: 14 led 2010 11:25 
Pilot

Registrován: 23 čer 2008 18:34
Příspěvky: 2018
Poděkoval: 657x
Poděkováno: 432x
W4A Money: 12842
Offline
V brzké době bude přidán také nový seznam sekce, vytvořen, pro větší přehlednost sekce (a nemusíte se bát, že by jste přišli o nějakou filmovou novinku předchozího roku - bude totiž vytvořen i seznam ve filmové sekci, kde budou novinky minulého roku zvýrazněny) :wink:

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 Předmět příspěvku: Pravidla Filmy CZ/SK dabing - AVI » Novinky (akt. 11.1.2011)
PříspěvekNapsal: 19 lis 2011 14:00 
Pilot

Registrován: 23 čer 2008 18:34
Příspěvky: 2018
Poděkoval: 657x
Poděkováno: 432x
W4A Money: 12842
Offline
Vzhledem k tomu, že se množí počet (re)uploaderů, jež si jeden post vloží do tématu i 5 krát, budou všechny jejich posty smazány. V tématu zůstane vždy post pouze jeden, a to za předpokladu, že nebyl vložen žádný další double post. Tedy, pokud doposud někdo vkládal linky i několikrát, příjde o všechny tyto posty. Žádný v tématu nezůstane!

Řešit tuhle situaci budu také varováním, jako odměnu, za porušování pravidel fora.
Máte-li nové linky ke stejnému uploadu, editněte si post nebo si původní smažte (nahlašte, abych jej smázla). Neuděláte-li to a přesto znova vložíte stejný post do jednoho tématu, bude Vám uděleno varování a všechny posty z tématu odstraněny.


Uvědomte si, že jde o Váš počet stahování.

Dnešním dnem tedy tohle pravidlo zavádím a pokud se to někomu nelíbí, nemusí postovat.

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 Předmět příspěvku: Pravidla Filmy CZ/SK dabing - AVI » Novinky (akt. 19.11.2011)
PříspěvekNapsal: 06 led 2012 10:35 
Pilot

Registrován: 23 čer 2008 18:34
Příspěvky: 2018
Poděkoval: 657x
Poděkováno: 432x
W4A Money: 12842
Offline
Dnešním dnem proběhne čistka Novinkové sekce. Nadále sem již nepostujte filmy z roku 2010, pouze 2011 a 2012. 2010 rozdělujte klasicky, do ostatních filmových sekcí - tedy Filmy, Animované, CZ/SK, atd.

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 Předmět příspěvku: Re: Pravidla Filmy CZ/SK dabing - AVI » Novinky (akt. 19.11.2011)
PříspěvekNapsal: 16 úno 2013 12:12 
Pilot

Registrován: 23 čer 2008 18:34
Příspěvky: 2018
Poděkoval: 657x
Poděkováno: 432x
W4A Money: 12842
Offline
Dnešním dnem proběhne čistka Novinkové sekce. Nadále sem již nepostujte filmy z roku 2011 a 2012, pouze 2013. 2011 a 2012 rozdělujte klasicky, do ostatních filmových sekcí - tedy Filmy, Animované, CZ/SK, atd.


Naposledy upravil FenryMaja dne 09 lis 2013 20:44, celkově upraveno 1
Příspěvek byl upraven

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 Předmět příspěvku: Re: Pravidla Filmy CZ/SK dabing - AVI » Novinky (akt. 18.02.2013)
PříspěvekNapsal: 18 úno 2013 11:05 
Pilot

Registrován: 23 čer 2008 18:34
Příspěvky: 2018
Poděkoval: 657x
Poděkováno: 432x
W4A Money: 12842
Offline
Aktualizace pravidel - přidáno pravidlo č. 3 při zakládání tématu.

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 Předmět příspěvku: Pravidla Filmy CZ/SK dabing - AVI » Novinky (akt. 18.02.2013)
PříspěvekNapsal: 09 lis 2013 20:46 
Pilot

Registrován: 23 čer 2008 18:34
Příspěvky: 2018
Poděkoval: 657x
Poděkováno: 432x
W4A Money: 12842
Offline
Do novinkové sekce nepřidávejte filmy z roku 2012 - nejedná se o novinky. Do této sekce patří pouze filmy z roku 2013, které se za novinky považují. Na konci roku proběhne čištění sekce, kdy budou přesunuty všechny filmy 2013 starší více, než 3 měsíce. Poté od poloviny roku 2014 opět projde sekce čistkou a budou zde přidávány pouze filmy z roku 2014. Děkuji za pochopení.

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 Předmět příspěvku: Pravidla Filmy CZ/SK dabing - AVI » Novinky (akt. 18.02.2013)
PříspěvekNapsal: 02 bře 2014 11:23 
Pilot

Registrován: 23 čer 2008 18:34
Příspěvky: 2018
Poděkoval: 657x
Poděkováno: 432x
W4A Money: 12842
Offline
Sekce pročištěna, od neaktuálních témat. Prosím, abyste přidávali pouze filmy z roku 2014, které se považují za novinky - tedy jejich oficiální vydání není delšího data, než 3 měsíce.

Děkuji.


Naposledy upravil FenryMaja dne 03 říj 2014 16:29, celkově upraveno 1
Příspěvek byl upraven

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: 00718, bheid, houmles11, Sidbis, stalinn2 a 10 návštevníkůNemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  

Time : 0.156s | 27 Queries | GZIP : Off

Filmy ke stažení zdarma | Cheaty | Pocket PC | Android | Windows Phone 7 | iGO 8 | Apple iPhone | Symbian Smartphone | ROM | Windows Mobile | BlackBerry | Palm | Java | Warez mobile forum